Půjčka.tv – rychlá pomoc v nesnázích | e15.cz

Půjčka.tv – rychlá pomoc v nesnázích

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Dostali jste se krátce před výplatou do tíživé finanční situace? Dnes už nemusíte prosit známé, aby vám pomohli, a pak jim být zavázáni – férovou krátkodobou půjčku získáte diskrétně a snadno přes internet nebo sms.

Starosti si nemusíte dělat ani s poplatky před žádostí o půjčku. Seriózní společnosti vás tím vůbec nebudou obtěžovat. Při poskytování služby zvané půjčka před výplatou se totiž prioritně zaměřují na lidský přístup a dohodu s klientem, teprve potom na splácení.

. Často je získáte již v řádu minut. Postupujte takto:

– Vyplňte online krátký Registrační formulář Půjčka.tv a vyčkejte na jeho schválení e-mailem. Potom si dle instrukcí vytvořte heslo a dokončete autorizaci.

– Nyní už můžete požádat o půjčku – SMS nebo ONLINE. Jednoduše si vyberte její výši, dobu splatnosti a potvrďte svou objednávku.

– Peníze vám budou ihned odeslány na účet. A příště už využijete půjčky bez registrace. Nebankovní Půjčka.tv online je zákazníkům k dispozici 24 hodin denně, přičemž peníze jsou zasílány v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Z výhod, které poskytuje portál Půjčka.tv, se těší už tisíce klientů. Na tomto způsobu půjčování peněz oceňují zejména rychlost a praktičnost.

A protože rychlá půjčka je obvykle jen v řádu několika tisíc korun, ani pevně stanovené poplatky nejsou vysoké – například u 2 000 Kč na 14 dní je to 340 Kč. Více informací nabízí přehledná tabulka poplatků.

Nikdo z uživatelů se tudíž nemusí obávat potíží se splácením. Půjčku.tv je navíc možné až třikrát po sobě za rozumný poplatek prodloužit. Na webu k tomu slouží samostatná kategorie „Prodloužení půjčky“.

Příklady ze života: Kdy se vám může hodit rychlá půjčka

Rychlá půjčka vyřízená z pohodlí domova – komu by se to nelíbilo? Obyvatele České republiky tato služba nadchla okamžitě! A je jasné proč: většina domácností zde totiž žije od výplaty k výplatě.

Situací, kdy se i vám může hodit rychlá půjčka, je mnoho: patří mezi ně opoždění pravidelného příjmu nebo nečekaně vysoký nedoplatek za energie. Stalo se to i studentu Markovi, který ještě neměl ustálený příjem z částečného úvazku. V bance ho slušně, ale ihned odmítli. Využil tedy službu Půjčka.tv, kterou našel náhodně na internetu. „Peníze mi na účtu přibyly do dalšího dne a já zaplatil nejen činži, ale ještě mi zbyly peníze navíc, které jsem s další výplatou bez problémů vrátil. Od té doby se na rychlou půjčku obrátím vždy, když je potřeba,“ popisuje Marek své zkušenosti.

Nemilým překvapením je i pokažená pračka, lednička, automobil, střecha poškozená živelnou pohromou či prasklé potrubí a následné vytopení sousedů. Něco takového se bohužel občas stane každému. Zde je nutné si uvědomit, že otálení s nápravou může přinést mnohem vyšší dodatečné náklady, než kolik činí poplatky za půjčku.

Nejen kalamity jsou však v praxi podněty pro sjednání rychlé půjčky. Zrovna, když máte prázdný účet, zalíbí se vám třeba dovolená za cenu last minute nebo přes slevový portál, kterou ale musíte cestovní kanceláři zaplatit ihned. A snadno si spočítáte, že i v tomto případě je půjčka před výplatou výhodná.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video