Šetříme místo i náklady | e15.cz

Šetříme místo i náklady

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vrchem plněné pračky si své místo vydobyly díky malé prostorové náročnosti a pohodlnému ovládání. Společnost Whirlpool představuje shora plněné pračky s kapacitou 6 kg a energetickou třídou A++.

Vrchem plněné pračky se těší oblibě u majitelů menších bytů, například v panelových domech. Se svými rozměry 900 x 400 x 600 mm (v x š x h) se vejdou téměř do každé koupelny a nepotřebují příliš prostoru pro další manipulaci. Nespornou výhodou je pohodlné ovládání shora, ke kterému se není nutné sklánět. Pračky jsou navíc vybaveny přehledným displejem.


Autor: Ženy - E15
Rodiny s dětmi se nemusí bát ani malé kapacity spotřebiče. Pračky s horním plněním mají nyní kapacitu až 6 kg, který je pro běžnou čtyřčlennou domácnost naprosto vyhovující. Energetická náročnost výrobků je také velmi zajímavá, třída A++ zaručí nízkou spotřebu a s ní i optimální náklady, oproti třídě A se spotřeba energie sníží o 20%. 

Autor: Ženy - E15


Novinky z řady Green Generation Whirlpool AWE 7629 a AWE 9629 jsou vrchem plněné pračky s kapacitou 6 kg a energetickou třídou A++. Jsou vybaveny inteligentní technolohií 6.smysl, který zaručuje optimální vyprání prádla. Zcela nový program SuperEco umožňuje ušetřit až 40% energie oproti třídě A delším pracím cyklem s nižší teplotou. Další novinka, program AquaEco, vyniká malou spotřebou vody a to především ve fázi máchání. 

Autor: Ženy - E15

 

Pračka AWE 7629 mají mimo zmíněného 6. smyslu, programů AquaEco a SuperEco, 1000 otáček/min. a 1 displej. A nejvyšší model AWE 9629 nabízí 1200 otáček/min. a přehledný LCD displej.


Autor: Ženy - E15
http://www.green-generation.cz/tip?id=8&kod=0n48EA2eKomerční sdělení

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery