Soutěžte o katalog rodinných domů! | E15.cz

Vše o vizionářích

Vše o vizionářích Vstoupit do speciálu

Soutěžte o katalog rodinných domů!

Inzerce

Podzim je ta nejvhodnější doba pro plánování stavby rodinného domu a proto vám právě nyní nabízíme jedinečnou možnost získat katalog Rodinné domy 2013 zdarma.

Nákup pozemku, výběr vhodného domu, vyřízení stavebního povolení…. to je několik měsíců práce a pobíhání po úřadech. Proto jsou podzim a zima nejvhodnější období pro plánování stavby domu. Pokud tohle všechno stihnete, na jaře již můžete kopnout do hlíny a na Vánoce můžete bydlet. Krásný sen že? Pojďte ho s námi změnit ve skutečnost.

Na začátku byla inspirace

To můžou potvrdit snad všichni stavebníci. Inspirace u příbuzných, známých i neznámých, na internetu, při výletech, zkrátka všude kolem nás. Se společností G SERVIS CZ máte možnost získat v malé soutěžní anketě katalog Rodinné domy 2013 naprosto zdarma a získat tak další zdroj inspirace.

S G SERVIS CZ to ale není to jediné, co získáte. Tato společnost, která ročně prodá nejvíce projektů rodinných domů v ČR, je tím nejlepším partnerem pro celý proces stavby domu. Při bezplatných konzultacích vám se vším poradí, upraví vám projekt na míru, dodají vám všechny potřebné dokumenty pro stavební řízení a dokonce za vás můžou i vyřídit stavební povolení.

Není to ale vše, díky programu svých partnerských firem vám doporučí tu nejvhodnější stavební firmu ve vašem regionu, která vaše vysněné bydlení postaví.

O katalog Rodinné domy 2013 si můžete zasoutěžit ZDE.

Autor: Inzerce
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!