Šťastná ve své kůži | e15.cz

Šťastná ve své kůži

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Každá žena je krásná. Na krásu neexistuje jedna šablona. Ta pravá je o zdraví duše a těla, kterým musíte dopřát  správnou péči. Naším cílem je, ukázat vám cestu.

To je krédo nové knihy Vlasty Libotovské a Barbory Literové s názvem Krása podle V. Libotovské - Šťastná ve své kůži. Vlasta Libotovská, přední česká kosmetička, vychází z dlouholeté praxe, práce ve svých salonech i spolupráce s českými i zahraničními celebritami.

Její energie, zkušenosti a tipy jsou tím nejlepším, co může každé ženě díky této knize dát. Barbora Literová, šéfredaktorka časopisu Koktejl Speciál trpělivě naslouchala a vybrala pro vás to nejlepší.

{{image?id=1751848&id_full=1751848&force=import }} Autorky nabízejí mnoho funkčních rad, osvědčených receptur a inspirace, které pomohou tělu a posílí ducha.  Relaxační koupele, masáže, aromaterapie, kapitoly věnované vlasům, dekoltu, péči o ruce a nohy jsou jen některá z témat.

Dozvíte se také, jak se konečně zbavit celulitidy, jak být sexy nebo jak se dostat do pohody s pomocí přírody. Autorky využívají bylinky, ovoce, domácí zdroje, protože jak tvrdí Vlasta Libotovská: „Půvab není jen otázkou peněz. Účinné přípravky si můžete vyrobit i samy doma. V knize najdete mnoho návodů a rad. Tohle není „jen“ kniha o kráse. Takových je spousta. Je hodně osobní, protože jsem do ní dala všechno, co jsem se za dlouhá léta naučila.“

Jeden tip vám nyní posíláme – udělejte si pohodu
(vybráno z kapitoly Relaxace těla a ducha)

  • Koupel s levandulí proti stresu a bolení hlavy
    Velkou hrst sušené nebo čerstvé levandule spařte v půl litru vody. Deset minut nechte odstát a poté proceďte a vlijte do plné vany. Levandule byla pro lázeň zrozena. Její název je odvozen z latinského „lavare“, což znamená „mýt“. Je účinná při bolestech hlavy, stimuluje krev, odbourává stres.

Právě vydalo nakladatelství Smart Press, s.r.o., distribuce: Grada Publishing. Objednávky a ukázky na www.smartpress.cz, telefonické objednávky: 608 265 336, k dostání u dobrých knihkupců.
Formát 200 x 200, pevná vazba, 148 stran, 299 Kč, mnoho barevných fotografií na křídovém papíře

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video