Tipy pro sváteční tabuli nejen na silvestra | e15.cz

Tipy pro sváteční tabuli nejen na silvestra

ZDROJ: Ženy - E15

Petra Škarková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vánoční svátky se přehouply a máme tu silvestrovskou oslavu. Těšíte se na ni? A víte, jak ozdobit sváteční tabuli?

Naplňte sklenice dříve než před půlnocí – určitě vám vydržíOzdobené plné číše dodají slavnostnímu dnu tu správnou atmosféru, i když nejsou k pití, ale jen na ozdobu. Vezměte různé tvary sklenic a naplňte je sypkou aranžovací hmotou (zakoupíte v běžných floristických potřebách).

Ozdobte limetkami, karambolou, hroznovým vínem, květy, popřípadě skleněnými rampouchy a vločkami (rampouchy a vločky můžete použít i opravdové, ale kochejte se rychle, dlouho nevydrží ).


Vyčarujte jedlé květy


Květy se dají použít i na občerstvení a ani nemusí být živé. Kvítky si lehce vytvoříte z ovoce nebo zeleniny. K vyřezávání je vhodná mrkev, okurka, rajče, jablko a mnohé další.


Na skleničku s drinkem můžete ukrojit plátek jablka nebo naříznout kumguat a květy jsou na světě 

Stačí jen trocha šikovnosti a silvestrovský stůl vám rozkvete pod rukama. Pak už nezbývá, než popřát mnoho zdraví a štěstí v roce 2009.

Autor: Petra Škarková
31. prosince 2009

Tento článek byl připraven ve spolupráci s našim partnerským webem Abecedazahrady.cz. Víte jak necht rozkvést láhev sektu nebo připravit květinové jednohubky? Informace naleznete v tomtohttp://www.abecedazahrady.cz/Homepage/Jak-pestovat-orchideje-Phalaenopsis-vanocni-darek-i-pro-zacatecnika/sc-61-sr-1-a-2196/default.aspx článku.

Autor: Petra Škarková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video