Uchovejte své vzpominky | e15.cz

Uchovejte své vzpominky

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máte ze svátečních dnů  nafoceno spusty digitálních fotografií a v novém roce přibyde spousty dalších? Nemusíte je nechávat jen tak skladem v počítači, ale můžete z nich vytvořit  třeba  dárek vhodný v každém ročním období.

S nostalgií prohlížíte stará alba a říkáte si, že ve světě digitální fotografie vaše děti toto již nezažijí? Máte pravdu, protože zažijí ještě něco lepšího – mohou si prohlížet třeba fotoknihu. Fotokniha se od klasického alba liší například tím, že víc vydrží, můžete si ji přizpůsobit vašim představám – doslova si s ní „pohrát“ a připravit tak originální památku pro vás, příjemný dárek pro vaše okolí nebo třeba profesionální prezentaci vaší firmy.

Autor: Ženy - E15


Jak si každý může vyrobit svojí originální fotoknihu? Jednoduše. Např. na stránkách www.cewe-fotokniha.cz si zdarma stáhnete software některého z obchodníků, který tento moderní a zajímavý produkt v České republice nabízí. Po instalaci softwaru do vašeho počítače si svoji originál fotoknihu velice jednoduše vytvoříte – vkládáním fotek nebo neskenovaných či stažených obrázků a dokumentů, psaním popisků doplněných o některý z nabízených layoutů nebo pozadí.

Autor: Ženy - E15


Potom si ještě zvolíte typ a design vazby, titulek na hřbetu, obálce a vnitřku fotoknihy, pošlete přes internet nebo zanesete na CD do některé z prodejen a vaše fotokniha je hotová! 

Kdy určitě fotoknihu využijete:Dovolená
Léto se blíží a s prodlužujícími se dny se zkracuje doba, která nás ještě dělí od dovolené. Ať ji strávíte odpočinkem na pláži nebo lezením po horách, určitě se vrátíte domů se spoustou fotek! Udělejte si výběr těch nejlepších a vytvořte si z nich fotoknihu – třeba jako poděkování partnerovi za příjemně strávený čas nebo sami pro sebe jako památku.

Narození dítěte
Může-li být radostnější událost než narození miminka, tak je to snad jen pozorování toho, jak roste a poznává svět. Všechny tyto události přirozeně neustále fotíme – proč z nich tedy neudělat fotoknihu? Když ji babičky dostanou k Vánocům nebo narozeninám, určitě se zblázní radostí. A vaše „miminko“ jednou taky určitě rádo zalistuje!

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


Rodinné oslavy, promoce, svatby
Událostí, kdy se sejde celá rodina, nebývá v dnešní době mnoho, proto si takových chvil o to více považujeme. Fotokniha je ideální příležitostí, jak své zážitky uchovat a podělit se o ně se všemi – třeba při další rodinné sešlosti!

Svatba je rodinnou událostí zcela výjimečnou – udělejte pro své výjimečné hosty neobvyklý dárek jako poděkování za jejich přítomnost ve váš velký den! Připravte fotoknihu, při jejímž prohlížení na něj budou moci zavzpomínat.

Tábory, sportovní soustředění
Váš syn právě vyhrál turnaj ve fotbale? Dcera skočila na táboře svou první šipku? Máte tyto okamžiky zachycené na fotografii? Neváhejte a na závěr prázdnin nechte dětem vyrobit fotoknihu, ať mají v zimě na co vzpomínat!

—————–

www.cewe-fotokniha.cz.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video