V golfovém areálu Beroun vznikne nový residenční projekt | e15.cz

V golfovém areálu Beroun vznikne nový residenční projekt

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Malebná kopcovitá krajina na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska představuje ideální prostředí pro relaxaci a trvalé bydlení. Do Prahy je to po dálnici pouhých 10 až 15 minut. Beroun nabízí veškerou občanskou vybavenost.

REZIDENCE NA VESELÉ SE ZAČNE STAVĚT V PRVNÍ POLOVINĚ ROKU

Rezidence Na Veselé se nachází přímo v golfovém areálu Beroun Golf Resort v půvabném prostředí nedaleko města Berouna. Malebná kopcovitá krajina na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska představuje ideální prostředí pro relaxaci a trvalé bydlení. Do Prahy je to po dálnici pouhých 10 až 15 minut, blízký Beroun nabízí veškerou občanskou vybavenost, jako jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, úřady, obchody, služby a další.

Rezidence Na Veselé chce navázat na úspěch golfového areálu, který byl uveden do provozu v květnu roku 2009, ale také na pozitivní odezvu již postaveného bytového projektu Rezidence Golf Beroun. Budoucím obyvatelům Rezidence Na Veselé bude k dispozici příjemný park umístěný ve vnitrobloku bytového domu, 2 tenisové kurty, universální venkovní hřiště, dětský park s lanovou dráhou a tréninkové golfové plochy. Počítá se zde také s autobusovou zastávkou a obchodem se smíšeným zbožím.

Berounsko / www.krasnysvet.comAutor: Ženy - E15

Rezidence Na Veselé nabídne 94 bytových jednotek ve dvou bytových domech se 128 parkovacími místy.

V první etapě, která bude zahájena v první polovině tohoto roku, vznikne 38 bytových jednotek o velikosti 2+kk až 5+kk. Manažer projektu je Ing. Martin Klein ze společnosti Projectil Group, architekty projektu jsou Ing. arch. Ivo Chvojka a Ing. arch. Jan Šabart, dodavatelem stavby je sdružení firem T.A.Q. s.r.o. a Interma a.s. Investorem je společnost Tifannys s.r.o., jejímž majitelem je jihokorejská firma KOS WIRE EUROPE s.r.o.

Vizualizace projektu / www.krasnysvet.comAutor: Ženy - E15

Projekt nabídne byty 2+kk až 5+kk s tím, že u větších bytů se majitelé mohou rozhodnout, zda preferují komfortní velikost bytu s menším počtem pokojů nebo účelnou velikost s větším počtem pokojů. K bytu získá jeho majitel mj. zděný sklep, podlahové vytápění, centrální vysávání a chráněný vjezd do areálu.

„Převážná část nabízených bytů je 3+kk až 5+kk. Zatímco v předchozích letech byl zájem spíše o menší byty, nyní naopak registrujeme zájem o byty prostornějšího charakteru. Proto jsme také dispozici bytových domů upravovali podle zájmu našich potenciálních klientů,“ uvedl projektový manažer Rezidence Na Veselé Ing. Martin Klein.

Klubovna golfového areálu / www.krasnysvet.comAutor: Ženy - E15

Architektura Rezidence Na Veselé reflektuje urbanistické řešení celého areálu Beroun Golf Resort. Bytové domy budou dvoupodlažní až třípodlažní, s neplným ustupujícím čtvrtým podlažím, které tvoří celkem 5 pomyslných nástaveb. Ty v dálkových pohledech působí jako samostatné bodové domy.

Pohled z golfového hřiště / www.krasnysvet.comAutor: Ženy - E15

Další informace naleznete na www.krasnysvet.com

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video