Vaření už není jen pouhou povinností! | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Vaření už není jen pouhou povinností!

Inzerce

Připravte si romantickou večeři se svým miláčkem nebo uspořádejte hostinu pro celou rodinu. Stačí mít vybavenou kuchyň, nápady, ať už vlastní nebo z internetu a jde se na to!

Stačí změnit úhel pohledu

I když možná vnímáte roli kuchařinky jako povinnost, kterou si neužíváte, zkuste na ni pohlédnout z jiné perspektivy. Sami uvidíte, že když partnera překvapíte romantickou večeří, bude nadšen. Hrnce doma jistě máte, nože a náčiní také, tak proč si nezpříjemnit všední večer a udělat z něj neobyčejný zážitek?

Jak na to?

Nejprve se rozhodněte, co byste vlastně chtěli uvařit. Zamyslete se, zda si troufnete na zahraniční kuchyni, nebo dáte raději přednost české „klasice“. Pakliže jste si zodpověděli tuto zásadní otázku, tak popřemýšlejte, co všechno budete potřebovat. Vaření i mytí nádobí vám rozhodně usnadní nerezové hrnce, které vám budou skvělým pomocníkem, při vašem „kouzlení“.

Autor: Ženy - E15

Rozhodli jste se smažit?

Máme pro vás dva tipy – oba zcela praktické! Ať už se chystáte smažit maso, nebo jen tak orestovat zeleninku, určitě jako pomocníka oceníte keramickou pánev. Podobně vám usnadní práci i litinová pánev, které krásně drží teplotu a rovněž se snadno myjí.

Pomoci vám mohou i vaše ratolesti

V současné době se zvedá pořádná vlna dětského vaření. Děti si užijí spousty legrace a cítí se „důležitě“, když mohou být ony samy autory nejrůznějších pokrmů. Propadly kulinářství také vaše děti?

Autor: Ženy - E15

Autor: Inzerce
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!