Vestavné spotřebiče udělají krásnou kuchyň | e15.cz

Vestavné spotřebiče udělají krásnou kuchyň

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vestavné spotřebiče se těší stále větší oblibě. A není tomu náhodou. Vestavnými spotřebiči skvěle sjednotíte vzhled své kuchyně, neboť vám umožní skrýt jejich nejednotný design. Díky tomu si můžete vybrat takové vestavné spotřebiče, které nejvíce odpovídají vašim požadavkům na funkce.

Pamatujete?

Bývalo to asi v každé rodinné kuchyni, než se začaly objevovat první vestavné spotřebiče. Po roce 1989 jste si konečně mohli pořídit tehdy výkřiky moderní techniky do té doby u nás k nesehnání. Fritovací hrnec, mikrovlnnou troubu, robot, toustovač a mnoho dalšího. Nejslavnější hvězda teleshoppingů jich do vašich domácností prodala statisíce a postupně zaplnily pracovní plochu, až se tam nedalo hnout. Všude stál nějaký spotřebič.

Jakmile opadl tento boom, postupně jste se jich zase začali zbavovat podle toho, který se rozbil jako první. V domácnosti jsou daleko důležitější spotřebiče. Pořídili jste si tedy novou velkou ledničku s velkým mrazákem, ta nahradila stařičkou dvacetiletou lednici. Poté jste pořídili novou myčku, sporák a další základní vybavení. Ale objevil se podobný problém - místo. Přibylo jej sice na pracovní ploše, ale ubylo jej v místnosti.

Řešením jsou vestavné spotřebiče

Pořiďte si vestavné spotřebiče a máte po problémech s pracovní plochou i s prostorem ve své kuchyni. Vestavné spotřebiče vyřeší design, užitnost i bezpečnost. Vestavné trouby mají být ve výšce, abyste se nemuseli ohýbat. Vestavné chladničky budou skryté za dveřmi v designu kuchyně podobně jako vestavné myčky nádobí. Vestavné mikrovlnné trouby už nebudou hyzdit vaší kuchyň.

Avšak v současné době máte ještě mnohem více možností jak chytře skrýt praktické spotřebiče. Co například vestavné fritézy, vestavné mrazáky, či dokonce vestavné vinotéky a vestavná espressa a kávovary? To vše si nyní můžete dovolit instalovat do své kuchyně, aniž byste přišli o prostor, nebo místo na pracovní ploše. Vestavné spotřebiče vám umožňují dokonalou ergonomii, umístit si je můžete přesně tam, kde vám to nejvíce vyhovuje. Limitováni jste vlastně jen rozměry vestavných spotřebičů ničím jiným.

Krásný prostor díky vestavným spotřebičům

Jakmile budou vestavné spotřebiče ve vaší nové kuchyni instalovány, budete si konečně vaření a pohyb v ní konečně užívat. Stane se z toho najednou zcela jiný prostor, který má smysl a ještě k tomu skvěle vypadá.

. Závozy i o víkendech bez příplatků, vynesení spotřebičů až na místo instalace, či odborná montáž a ekologická likvidace starých spotřebičů. Většina vestavných spotřebičů je trvale k dispozici v našem vlastním skladě nebo ve více jak 50 prodejnách po celé ČR.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video