Výherkyňe soutěže: O olivovou kuchařku | e15.cz

Výherkyňe soutěže: O olivovou kuchařku

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Je sice po vánocích ale Victorie stále naděluje. Právě proběhlo vyhlášení vánoční soutěže o olivovou kuchařku. Vyhrály jste?

Pro připomenutí: Soutěžily jste o první knihu nové edice Jídlo jako lék, edice, v níž budeme čtenáře seznamovat s potravinami, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. Všichni víme, že olivy a olivový olej je zdravý, málokdo ale ví, jak jejich potenciálu co nejlépe využít. Olivová kuchařka poradí jak si vybrat olivový olej, jak s ním vařit, smažit, péct.

Recepty vycházejí ze středomořské kuchyně, ale zjistíte, že s pomocí olivového oleje můžete připravit i typická středoevropská jídla. Důraz je kladen na maximální použitelnost receptů a dostupnost ingrediencí v českých podmínkách.

Recepty mají spočítánu energetickou hodnotu a obsah cholesterolu. Zajímavá je také kapitola o tom, jak s pomocí olivového oleje účinně bojovat proti zdravotním potížím a jak jej využít v kosmetice a domácnosti.

Správná odpověď zní: 

Otázka:    Dagmar Derré doprovázela svého manžela na cestách: 
Správná odpověď:    Po Singapuru


A tak z došlých odpovědí jsme vytřídili jen ty správné a losováním bylo rozhodnuto že z oliv budou doma vařit tyto naše čtenářky:

  • ====Věra Zeithammerová==== , Ústí nad Labem
  • ====Ivana Plechatá==== , Praha 3 
  • ====Dana Šedivá==== , Moravany  

Vylosované čtenářky obdrží své výhry v nejbližsí době přímo od nakladatelství SmartPress na adresy, které udaly v soutěžním formuláři.
Gratulujeme!

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video