Výherkyně soutěže o knihu "V pěně" | e15.cz

Výherkyně soutěže o knihu "V pěně"

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Je zde opět pondělí a to už naše pravidelné soutěžící vé že přichází chvíle kdy se na 3 z vás usměje štěstí naší losovací "ruky šátralky":-)

Soutěžili jste o knihu které obsahuje fejetony a komentáře událostí i osobních zážitků Ireny Obermannové: „Je tak trochu mým deníkem, pěnou mých dní…“ - Představila jsem si muže, který by se rozhodl, že se stane ženským idolem. A začne seriózně pátrat, co vlastně ženy od mužů chtějí.

K čemupak by asi dospěl? Upřímně říkám, že nevím. Někdy mě napadá, zda to nejsme spíš my, ženy, které lpíme na tradičním rozdělení rolí, mívám dojem, že muži už se v tomto směru docela změnili. Ale netoužíme my pořád ve skrytu duše po tom machovi, kterému budeme podléhat? Chceme macha, který se změnil, přesněji, který se změní kvůli nám. Na jeho změnu vynakládáme spousty sil. A přehlížíme muže, kteří k vlastnostem vládce nikdy neinklinovali, protože jsou třeba jemní a křehcí.

====Petra Vrábková, Boršov nad Vltavou==== ====Michaela Grigorová, Ostrava ==== ====Erika Rajsnerová, Ústí nad Labem==== Vylosované čtenářky obdrží své výhry v nejbližsí době přímo od nakladatelství Motto na adresy, které udaly v soutěžním formuláři. Gratulujeme!
**

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video