Výherkyně soutěže o knihu Jak připravovat obiloviny, luštěniny, semena a ořechy | e15.cz

Výherkyně soutěže o knihu Jak připravovat obiloviny, luštěniny, semena a ořechy

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Po týdnu trvání soutěže o knihu Jak správně připravovat obiloviny, luštěniny, semena a ořechy zde máme tři výherkyně, které se mohou těšit na tuto knihu od nakladatelství Motto.

„Zrní“ není určeno jen pro podivíny a drůbež, jak ukazuje tento průvodce světem celozrnných obilovin, luštěnin, ořechu a semen. Nabízí cenné rady a zajímavosti týkající se 30 druhů těchto plodin, které by neměly chybět ve vašem jídelníčku. Dozvíte se něco z jejich historie, i proč jsou pro nás tak důležité či jak je nejlépe uskladnit a připravit.

V knize najdete spoustu rad a receptů. Naučíte se připravovat kuskus, bulgur, cizrnu, jáhly, pohanku, dozvíte se, jak používat piniové oříšky či lněné semínko, a mnoho dalších užitečných informací.

Správná odpověď na soutěžní otázku zněla: 

Otázka:    Kukuřici se ve Středomoří říká:    
Správná odpověď:    Turecké zrno


Díky správné odpovědi v soutěži, která probíhala v minulém týdnu, se na tuto vynikající knihu mohou těšit následující vylosované čtenářky časopisu Victorie.cz:

  • ====Alexandra Michálková==== , Beroun 
  • ====Jitka Hoglová==== , Holešov 
  • ====Zdeňka Šabková==== , Vejprnice  

Vylosované čtenářky obdrží své výhry v nejbližsí době přímo od nakladatelství Motto na adresy, které udaly v soutěžním formuláři. Gratulujeme!

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video