Výherkyně soutěže o kuchařku Hubneme s rozumem v praxi | e15.cz

Výherkyně soutěže o kuchařku Hubneme s rozumem v praxi

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na přelomu první poloviny prázdnin se mohou tři čtenářky Victorie těšit na cenu naších soutěže od nakladatelství SmartPress. 

Knih, na kterou se výherkyně mohou těšit, obsahuje konkrétní  tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře se stejnou energetickou hodnotou (snídaně cca 1000 kJ, hlavní jídla cca 1500 kJ), které navíc mají výhodný poměr živin. V knize jsou i nápady na svačiny, nízkoenergetické mlsání a tipy, jak jíst mimo domov – nezbytné informace o energetické hodnotě a složení jídel v restauracích a jídelnách. Recepty jsou určeny těm, kteří chtějí bez pocitu hladu hubnout nebo si váhu udržet, je však jednoduché dotvořit jídlo pro celou rodinu. Kniha také seznamuje podrobně s glykemickým indexem potravin – jak ovlivňuje hubnutí, jaké potraviny vybírat, jak glykemický index snižovat. Obecně lze říci, že pokud budou dva lidé držet dietu o stejné energetické hodnotě, je pravděpodobné, že zhubne více ten, který bude jíst převážně potraviny s nižším glykemickým indexem.

====Alice Michalkova - Pieters, Mlada Boleslav ==== ====Martina Hubená, Vojtěchov, Hlinsko ==== ====Daniela Mokrušová, Rohatec==== Vylosované čtenářky obdrží své výhry v nejbližsí době přímo od nakladatelství SmartPress na adresy, které udaly v soutěžním formuláři. Gratulujeme!
**

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video