Výherkyně soutěže o kuchařku Hubneme s rozumem v praxi | E15.cz

Výherkyně soutěže o kuchařku Hubneme s rozumem v praxi

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Na přelomu první poloviny prázdnin se mohou tři čtenářky Victorie těšit na cenu naších soutěže od nakladatelství SmartPress. 

Knih, na kterou se výherkyně mohou těšit, obsahuje konkrétní  tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře se stejnou energetickou hodnotou (snídaně cca 1000 kJ, hlavní jídla cca 1500 kJ), které navíc mají výhodný poměr živin. V knize jsou i nápady na svačiny, nízkoenergetické mlsání a tipy, jak jíst mimo domov – nezbytné informace o energetické hodnotě a složení jídel v restauracích a jídelnách. Recepty jsou určeny těm, kteří chtějí bez pocitu hladu hubnout nebo si váhu udržet, je však jednoduché dotvořit jídlo pro celou rodinu. Kniha také seznamuje podrobně s glykemickým indexem potravin – jak ovlivňuje hubnutí, jaké potraviny vybírat, jak glykemický index snižovat. Obecně lze říci, že pokud budou dva lidé držet dietu o stejné energetické hodnotě, je pravděpodobné, že zhubne více ten, který bude jíst převážně potraviny s nižším glykemickým indexem.

====Alice Michalkova - Pieters, Mlada Boleslav ==== ====Martina Hubená, Vojtěchov, Hlinsko ==== ====Daniela Mokrušová, Rohatec==== Vylosované čtenářky obdrží své výhry v nejbližsí době přímo od nakladatelství SmartPress na adresy, které udaly v soutěžním formuláři. Gratulujeme!
**

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.