Zastavte se a zavzpomínejte nad fotkami | e15.cz

Zastavte se a zavzpomínejte nad fotkami

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pěkně zarámované fotografie se staly typickým dárkem, nad kterým se prarodiče s nadšením usmívají a vzpomínají, jaké to bylo, když byla jejich vnoučata nebo děti malými nezbedníky. Taky je plánujete na letošní Vánoce? Na Piklio.cz aktuálně naleznete slevy na fotoknihu! Viz níže.

Fotky jsou zkrátka vidět

A nejen prarodiče z nich budou mít radost. Spousta lidí má v dnešní době počítač nebo sociální síť zaplněnou fotografiemi. Ale přiznejme si – jak často si je někdo prohlédnete? Jak často si je prohlédnete vy sami?

Zarámovaná fotografie nebo třeba fotokalendáře jsou mnohem lepší. Zaprvé ne každý má k fotkám v elektronické podobě přístup. A zadruhé člověku často visí na viditelných místech, a tak si na vás vaši milovaní vzpomenou vždy, když mají cestu třeba do koupelny.

Jedna fotografie, jedna vzpomínka

Život je relativně dlouhý a nové zážitky neustále přibývají. Proto se fotografie nikdy neomrzí – vždy je totiž na co vzpomínat. A kolik se těch událostí dokáže seběhnout v jediném roce! Není nic lepšího, než jednou za čas na chvíli vypnout, sednou si do křesla s hrnkem čaje a zavzpomínat. Třeba i desítky let nazpět.

Zavzpomínejte – kdy jste si vy naposledy vytáhli stará alba a pokochali se tím, jak děti byly jako malé roztomilé.

Piklio.czAutor: Ženy - E15

Když jeden snímek nestačí

Často se hodí mít fotografie tematicky ucelené – byli jste na dovolené, svatbě, maturitním plesu, nebo na zajímavém výletě, který stál zato? Tak právě vy byste zužitkovali krásné fotoknihy, ve kterých budete mít všechny snímky pohromadě. Klidně i s doplňujícím popisem.

Uvidíte, jak fotoknihu i po letech oceníte. A hlavně, jak ji ocení ti, kteří tou dobou ještě „byli na houbách“! Aktuálně pro vás navíc máme v e-shopu Piklio.cz slevy na fotoknihu, jež je mimo jiné vysoce kvalitní, takže ona léta ve zdraví „přežije“.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video