Zelený trend v mytí nádobí | E15.cz

Zelený trend v mytí nádobí

Ženy.cz

Máte rádi mytí nádobí? Většina lidí na klasickém mytí nádobí neshledává nic zábavného. Možná si ještě pamatujeme, kdy máma či táta v momentě, kdy vstávali od stolu, vyslovili oblíbenou otázku, „Kdo dnes myje nádobí?“. V některých méně liberálních rodinách byla tato činnost dokonce zadána ratolestem rozkazem nebo jako trest. Proto není divu, že většina z nás nemá mytí nádobí ráda.

Doba přece jen pokročila a v současnosti máme volbu. Můžeme mýt nádobí ručně nebo za pomocí myčky. Statistiky dokonce uvádějí, že mytí nádobí v myčce může být až o 45% levnější.

Mytí nádobí v myčce se ale v posledních letech také velmi razantně vyvíjí. Nový trend v této oblasti by se nyní dal spojit do dvou slov – kvalita a ekologie. Tato slova ovšem nepatří jen samotným myčkám, ale je to nový trend i pro přípravky do myčky.

Myčka na nádobí Autor: Ženy - E15

Jednou z novinek, kterou obě slova plně vystihují, je revoluční novinka v přípravcích do myček – značka Claro. Oproti ostatním produktům na trhu je Claro zelené a to doslova. Nové výrobky Claro jen tak nepřehlédnete – jejich zelené obaly září z regálu na první pohled. Navíc mají velmi zajímavý tvar, který není jen designový, ale je i praktický. Velice dobře se drží v ruce a tím se snadno aplikuje.

Claro tablety, speciální sůl a lesk do myčky Autor: Ženy - E15

Nové Claro spojuje vysokou kvalitu mytí nádobí s ochranou životního prostředí. „Zelené“ Claro dokáže neuvěřitelné věci. Při mytí v myčce zbaví nádobí i zaschlých či připálených zbytků, odstraní kapky na skle a navíc je šetrné k přírodě. Výrobky Claro neobsahují fosfáty, které v povrchových vodách ve volné přírodě podporují rozvoj sinic, vodního květu a následně negativně ovlivňují kvalitu vody.

Claro představuje širokou paletu výrobků, ze které si můžeme vybrat různé druhy tablet, speciální sůl a lesk do myčky. Pro ruční mytí je určený saponát na nádobí.

Claro tablety vše v jednom Autor: Ženy - E15

Jeden příklad za všechny:

Claro tablety vše v jednom spojují sílu mycího prášku, lesku a soli najednou. Claro tablety vše v jednom se speciálním složením jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují chlór a fosfáty a přesto dosahují maximální čistoty nádobí i bez použití soli a lesku. Chrání sklo, nezanechávají na něm stopy a dodávají lesk nerezovým povrchů. Claro tablety vše v jednom jsou aktivní již při nízkých teplotách, při kterých dokážou odstranit i připáleniny. Tablety jsou baleny v biologicky odbouratelných, ve vodě rozpustných obalech.

Podpořte naši přírodu, myjte nádobí účinně a ekologicky.

Více informací o produktech Claro a velké soutěži o ekologickou myčku naleznete na www.clarocz.cz .

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.