Zelený trend v mytí nádobí | e15.cz

Zelený trend v mytí nádobí

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máte rádi mytí nádobí? Většina lidí na klasickém mytí nádobí neshledává nic zábavného. Možná si ještě pamatujeme, kdy máma či táta v momentě, kdy vstávali od stolu, vyslovili oblíbenou otázku, „Kdo dnes myje nádobí?“. V některých méně liberálních rodinách byla tato činnost dokonce zadána ratolestem rozkazem nebo jako trest. Proto není divu, že většina z nás nemá mytí nádobí ráda.

Doba přece jen pokročila a v současnosti máme volbu. Můžeme mýt nádobí ručně nebo za pomocí myčky. Statistiky dokonce uvádějí, že mytí nádobí v myčce může být až o 45% levnější.

Mytí nádobí v myčce se ale v posledních letech také velmi razantně vyvíjí. Nový trend v této oblasti by se nyní dal spojit do dvou slov – kvalita a ekologie. Tato slova ovšem nepatří jen samotným myčkám, ale je to nový trend i pro přípravky do myčky.

Myčka na nádobíAutor: Ženy - E15

Jednou z novinek, kterou obě slova plně vystihují, je revoluční novinka v přípravcích do myček – značka Claro. Oproti ostatním produktům na trhu je Claro zelené a to doslova. Nové výrobky Claro jen tak nepřehlédnete – jejich zelené obaly září z regálu na první pohled. Navíc mají velmi zajímavý tvar, který není jen designový, ale je i praktický. Velice dobře se drží v ruce a tím se snadno aplikuje.

Claro tablety, speciální sůl a lesk do myčkyAutor: Ženy - E15

Nové Claro spojuje vysokou kvalitu mytí nádobí s ochranou životního prostředí. „Zelené“ Claro dokáže neuvěřitelné věci. Při mytí v myčce zbaví nádobí i zaschlých či připálených zbytků, odstraní kapky na skle a navíc je šetrné k přírodě. Výrobky Claro neobsahují fosfáty, které v povrchových vodách ve volné přírodě podporují rozvoj sinic, vodního květu a následně negativně ovlivňují kvalitu vody.

Claro představuje širokou paletu výrobků, ze které si můžeme vybrat různé druhy tablet, speciální sůl a lesk do myčky. Pro ruční mytí je určený saponát na nádobí.

Claro tablety vše v jednomAutor: Ženy - E15

Jeden příklad za všechny:

Claro tablety vše v jednom spojují sílu mycího prášku, lesku a soli najednou. Claro tablety vše v jednom se speciálním složením jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují chlór a fosfáty a přesto dosahují maximální čistoty nádobí i bez použití soli a lesku. Chrání sklo, nezanechávají na něm stopy a dodávají lesk nerezovým povrchů. Claro tablety vše v jednom jsou aktivní již při nízkých teplotách, při kterých dokážou odstranit i připáleniny. Tablety jsou baleny v biologicky odbouratelných, ve vodě rozpustných obalech.

Podpořte naši přírodu, myjte nádobí účinně a ekologicky.

Více informací o produktech Claro a velké soutěži o ekologickou myčku naleznete na www.clarocz.cz .

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video