Získejte s MasterPass 10% slevy v Národním divadle a u Student Agency | e15.cz

Získejte s MasterPass 10% slevy v Národním divadle a u Student Agency

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chtěli byste si užít skvělý kulturní zážitek anebo máte v plánu cestu do zahraničí? Díky platební službě MasterPass od MasterCard máte jedinečnou příležitost navštívit nejznámější českou divadelní scénu nebo si užít jedinečnou předvánoční atmosféru v Paříži či Bruselu za výhodnou cenu.

Princip je velmi jednoduchý. Stačí si do konce listopadu vybrat z pestré nabídky představení Národního divadla, ať už balet, operu, nebo činohru, a lístky zaplatit pomocí služby MasterPass od MasterCard. Získáte tak 10% slevu na vstupenku na jakékoliv představení ve Zlaté kapličce.

Pokud přemýšlíte, kde nasát neopakovatelnou adventní atmosféru, vychutnat si tradiční francouzské, belgické nebo italské vánoční speciality, pak neváhejte a navštivte předvánoční Paříž, Brusel nebo Benátky. Stačí si na internetu zarezervovat mezinárodní autobusovou jízdenku u Student Agency pomocí MasterPass do zajímavých evropských měst a pak už si jen užívat vánoční atmosféru. Za online platbu získáte zpětně 10 % z ceny mezinárodní jízdenky.

MasterPass je snadný způsob bezpečného nákupu na internetu. Díky této službě od společnosti MasterCard rychle a pohodlně zaplatíte online u více než 250 000 obchodníku po celém světě.

Proč používat globální platební službu MasterPass? Jedná se o jednoduchý platební systém, díky kterému se vyhnete zdlouhavému vyplňování svých údajů z platební karty pokaždé, když nakupujete. Výhoda MasterPassu spočívá v uložení všech kreditních, debetních a předplacených platebních karet MasterCard na jednom bezpečném místě.

Proto neváhejte a využijte tuto časově omezenou akci. Zarezervujte si lístek do Národního divadla nebo jízdenku do evropských metropolí se Student Agency včas. S MasterPass prožijete zážitky k nezaplacení!

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video