10 největších zabijáků sexuálního apetitu muže! | e15.cz

10 největších zabijáků sexuálního apetitu muže!

Ivanna Benešová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
A je to tady! Už svého drahouška nedokážete patřičně rozpálit? Máte pocit, že kvalitní milenci vymřeli? Anebo ten váš zkrátka už tak trochu nemůže? Ať už je vaše situace jakkoli podobná, věřte, že všechno se dá řešit.

Důvodů, proč se vašemu drahouškovi v posteli poslední dobou příliš nedaří, může být hned několik. Někdy je chyba na jeho straně, jindy na vaší. A někdy je jeho nechuť způsobena i přírodou.

1. Přemíra léků proti bolesti

Jeden z posledních průzkumů poukázal dokonce na souvislost mezi ztrátou sexuální aktivity muže a užívání léků proti bolesti. Takže pokud máte doma tak trochu hypochondra, který na každou sebemenší bolístku okamžitě polyká prášek, můžete se dočkat doby, kdy si s ním už příliš radosti neužijete. Proto se snažte bolesti zad, hlavy, kloubů léčit spíše přírodní cestou. A to například pomocí obkladů, léčivých čajů anebo třeba vhodnou masáží či rehabilitací. „Po náročné operaci kolene jsem užíval léky proti bolesti skoro rok. A musím uznat, že jistý vliv na potenci to mělo. Po sexu jsem skoro netoužil, když jsem měl přítelkyni stále po boku,“ vysvětluje čtyřiatřicetiletý sportovní trenér Viktor.

2. Dětské šišlání

„Milášku můj, drobešku, pohlaď svou holčičku po vláskách. Ňuňuňů, zlatíško moje,“ říkáte svému partnerovi. A přitom nechápete, proč jeho sexuální touha vždy nakonec tak trochu opadne? Pak vězte, že právě šišlání, hra na malé dítě anebo třeba i růžové kalhotky a medvídkem dokážou erotické fantazie prakticky každého normálního muže doslova pohřbít.
 
„Nejsem pedofil, na nějaké šišlání si opravdu nepotrpím. A spodní prádlo ve stylu nezletilých holčiček mě vždycky spolehlivě naštve. Jsem dospělý a očekávám, že dospělá bude i moje partnerka. A to nejen věkem, ale i mentálně,“ nechal se slyšet třicetiletý stavební inženýr Karel.

3. Přemíra alkoholu


Stará známá věc – pokud se muž příliš opije, jeho zábava pravděpodobně skončí v hospodě pod stolem, než v posteli s krásnou prsatou barmankou, která se na něj celý večer marně snažila zapůsobit. Pravda ale je, že i kdyby se tento muž náhodou v posteli s krásnou ženou skutečně ocitl, pravděpodobně by také žádné velké divadlo nezahrál.

Alkohol totiž výrazně utlumuje. Sexuální aktivita při velké míře alkoholu v krvi, klesá. „Když si dám alkoholu jen trochu a nepřeženu to, tak mě to naopak více navnadí a více si v sexu věřím. Jakmile ale přešvihnu svou hranici, musím se ženám omlouvat. Nic se mnou totiž už ten večer není,“ vypráví pětadvacetiletý student práv Marek.

Autor: Ženy - E154. Vykládání o SM praktikách


Mnoho mužů, zejména těch mladších, dokáže odradit výrazně zkušenější žena. Zejména, pokud se před nápadníkem rozpovídáte třeba o vaší zálibě v SM praktikách anebo o tom, že své milence ráda bičujete a svazujete. Věřte, že s takovýmto přístupem budete milence shánět jen těžko.
 
Kdysi jsem flirtoval s jednou krásnou studentkou. Na první pohled vypadala docela nevinně. Ale když mělo přijít na věc, začala mi vykládat o tom, jaké praktiky má nejraději a co všechno s partnery ráda během sexu dělá. Nechat se práskat bičem, svazovat, škrtit. A pak jí natahovat bradavky na skřipce. To bylo na mě opravdu hodně. Takže jsem z rande raději honem rychle utekl a vymluvit se na bolest hlavy,“ přiznává sedmadvacetiletý grafik Ondřej.

5. Arabská hudba


Podle průzkumu prováděného loni v zemích Evropské unie, pro většinu mužů ve věkové kategorii od třiceti do čtyřiceti let, působí zcela asexuálním dojmem poslech arabské hudby. Proto ji ani vy raději při milování nezkoušejte. „Vždycky si představím tu břichatou tanečnici z Arábie. A z toho mě přechází chuť. Pokud slečna nemá ideální tvary, nemyslím, že by bylo vhodné, aby svému partnerovi pouštěla při milostných hrátkách arabskou muziku. Při tom poslechu je totiž každé kilo navíc v mužských očích ještě třikrát takové,“ říká třicetiletý podnikatel Radim.

6. Nezatažené okno

Budete se možná divit, ale i muži bývají stydliví. A proto můžete nejednoho milence rozhodit, pokud zatoužíte po sexu před nezataženým oknem anebo na jiném místě, kam by mohl někdo cizí vidět. „Moje přítelkyně neměla v novém bytě asi měsíc žádné záclony ani žaluzie. A já se měsíc hloupě vymlouval, proč se nechci milovat u ní doma. A raději jsem častěji vařil večeře a zval jí po večerech spíše k sobě. Ale přežili jsme to. Dnes už bydlíme spolu a každý večer osobně zatahuji závěs. Jí to tolik netrápilo, ale já byl vždy jaksi nesvůj,“ popisuje situaci pětatřicetiletý účetní Petr.

7. Řeči o dětech a porodu


Tak těmito úvahami odradíte skoro každému milence. Jakmile začnete své nové známosti vykládat o tom, kolik byste chtěla dětí, a že už na to máte docela věk, můžete doufat, že vám partner z postele rovnou neuteče. Většina mužů se nechce vázat, dokud to není nutné. „Mě dokázala vždy odradit manželka, když během krásné romantické večeře, vykládala o tom, jak těžké měla porody. Uznávám, že to asi není nic snadného. Ale na druhou stranu jsou jiné situace, kdy o tom může mluvit. A ne před milováním. Většina mužů totiž nezažije v životě nic asexuálnějšího, než je porod. I pro nás je to šokující záležitost. A rozhodně netoužíme po tom, si to představovat během romantického večera,“ vysvětluje dvaačtyřicetiletý policista, otec dvou synů, Matěj.

8. Nedostatečná osobní hygiena


Fakt, který není třeba nijak více komentovat. Žena, která nevoní, prostě není přitažlivá. Takže jakmile očekáváte milostnou schůzku nebo romantický večer s partnerem v posteli, dopřejte si předem sprchu, potřete své tělo vonným tělovým mlékem, umyjte si vlasy, vyčistěte zuby a lehce se naličte. Případně můžete použít i sprej pro intimní hygienu. Pak budete pro miláčka doslova k nakousnutí. „Žena musí vonět a být upravená. Jinak mě to nebaví,“ nechal se stručně slyšet pětačtyřicetiletý podnikatel Lukáš.

9. Řeči o úklidu, práci a plánu na další den

Při milování se neplánuje úklid, neuzavírají obchody, dohody a ani nerozdělují domácí práce na následující den. Pokud máte pocit, že díky skvělému sexu vám partner kývne na zítřejší mytí nádobí, jste na omylu. Pouze mu tím přivodíte potíže s erekcí. Proto si plánování na další dny nechte raději na později a v posteli se věnujte pouze sexu.

10. Srovnání s jiným partnerem


„Jirka to dělal takhle.“ „Tobě to nejde? To můj ex to teda zvládal líp.“ „Já už toho v posteli zažila hodně, takže můžeš být v klidu. Jsem připravená na všechno.“ „Tak ukaž, jestli ho máš vážně většího, než tvůj kámoš, co tu byl minulý víkend.“ To jsou věty, kterými zaručeně odradíte od jakékoli snahy každého normálního muže. Rozhodně nic podobného nezkoušejte.
 
Každý muž je ješitný. A nesnáší porovnávání s jinými. Ženy sice rády porovnávají, ba dokonce si v hlavě dělají pomyslné žebříčky, jak byl dotyčný muž úspěšný v porovnání s jinými. Muži ale takovéto uvažování nemají. A dokonce je to velmi pobuřuje. Proto raději nesrovnávejte nahlas.

Autor: Ivanna Benešová
9. března 2011

Autor: Ivanna Benešová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery