6 sexuální pomůcek, které musíte vyzkoušet! | e15.cz

6 sexuální pomůcek, které musíte vyzkoušet!

ZDROJ: Ženy - E15

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zajímá vás obsah sexshopu, ale nevíte, kde začít a jaké pomůcky zkusit? Postupujte podle námi vytvořeného seznamu těch nejdůležitějších nástrojů lásky, jejichž koupí rozhodně neprohloupíte.

Nabídka sexshopů je velice pestrá. Při pohledu na regály obchodu či na webové stránky naleznete desítky, stovky až tisíce různých věcí, které jsou určeny k okořenění a vylepšení intimního života samotných žen, mužů i párů. Připravili jsme pro vás základní orientační seznam šesti věcí, které byste na pultech erotických obchodů neměli rozhodně přehlédnout.

Vibrátor

Vibrátor či nevibrující dildo je klasika, kterou prostě nemůžete nic zkazit. Často představuje to jediné, co si stydlivé páry a osamělé ženy zakoupí. Investice to může být nevelká (základní modely jsou dostupné již od dvou set korun), stejně jako i zkušení a nároční uživatelé si přijdou na své při koupi pokročilých modelů za tisíce korun.

Výhodou vibrátoru je možnost jeho použití jak pro samotné ženy, tak pro hrátky ve dvou, i dokonce v případě speciálních análních tvarů pro samotné muže. Představuje příjemné zpestření sexuálního života, takže je třeba nechat stranou předsudky o tom, že jej používají jen zoufalé dámy a páry s impotentními muži. Naopak.

Řada vibrátorů je vysloveně dělaná pro párové užití a uvidíte, že ani muž hrdý na své schopnosti nakonec nepohrdne při jeho používání coby zajímavého doplňku. Rozmanitost tvarů, velikosti, funkcí a ceny navíc způsobuje, že si ten svůj model vybere v podstatě každý.

Pouta

Na první pohled nemusí jít ani o typickou sexuální pomůcku, jako spíš nevinou erotickou hračku, s níž si pak každý pohraje, jak mu vyhovuje. K poutům navíc doporučujeme ještě příjemný šátek na zavázání očí, který umocní zážitek spoutaného. Nejedná se o nic perversního, každého prostě přitahuje být chvíli v sexuální moci toho druhého.

Představa očekávání, nejistoty, znehybnění, dominance partnera i zjištění vlastních a jeho erotických choutek, to vše láká páry po celém světě k použití pout, často připevněných k posteli. Investice je to přitom velice nízká. Nepotřebujete ani pevná a drahá pouta ze sexshopu, v klidu si vystačíte s dětskými pouty na hraní. Většinou jde jen o pocit, ne o opravdu pevné znehybnění.

Vylepšete penis

Pomůcek pro vylepšení penisu je v sexshopech celá halda, přitom se od sebe liší použitím i funkcí. V prvé řadě lze vylepšit penis kondomem, ač s vámi tím většina mužů nebude souhlasit. Existují kondomy voňavé, kondomy s příchutí a především kondomy s různým tvarováním a vroubkováním. Především poslední zmíněná možnost výrazně ovlivní prožitek ženy.

S tím se pojí i další pomůcka v podobě návleků na penis. Jde zpravidla o pevnější silikonové návleky opět s různými kroužky, vroubky, výrůstky, tvary či prodloužením. To vše za účelem dopřát ženě intenzivnější milostnou rozkoš. Dalším možným „vylepšením“ je použití erekčních kroužků. Díky nim muž vydrží mnohem déle s mnohem tvrdší erekcí.

Navíc řada kroužků nabízí bonusovou funkci v podobě vlastního speciálního tvarování či vibrace, což ve finále jen umocňuje zážitek jak muži, tak ženě. Všechny tyto pomůcky jsou přitom velice levné. Pohybují se v řádech desítek, maximálně několika málo set korun.

Erotické hrací kostky

Erotické hrátky získají důraz na druhé slovo v sousloví tím, když si zahrajete nějakou svůdnou erotickou hru. Těch je na trhu nepřeberné množství. Jedná se o různé sexuální variace Člověče, nezlob se, populární je třeba svlékací poker (případně v našich končinách častější prší) nebo erotická ruleta atd.

My jsme pro vás vybrali oblíbené, jednoduché a laciné hrací kostky. Ty je možné zakoupit rovněž v několika variantách, přičemž princip hry je vždy stejný, liší se jen úkoly, které vám kostky zadají k plnění. Jeden druh kostek např. funguje tak, že na jedné kostce je napsán úkon, který máte provádět, na druhé zase část těla partnera, na kterou se tím máte zaměřit.

Kombinace lízat + ucho je samozřejmě tou nejcudnější. Jiný druh kostek zase pracuje s kombinací sexuálních poloh a místností v domě, kde je můžete vykonávat. Variace jsou sice omezené, ale několik večerů se těmito kostkami jistě příjemně zabavíte.

Jedlé kalhotky

K erotickému zboží nepochybně patří erotické spodní prádlo pro muže i pro ženy. Nabídka je velice pestrá a každý si tak vybere dle svého vkusu či případné fetiše. My doporučujeme takovou nevinou a přitom zajímavou věcičku – jedlé dámské kalhotky. S cenou i pod dvě stě korun sice poslouží pouze jednou, ale o zábavu je postaráno.

Můžete je na sobě bez problému určitou dobu nosit, kalhotky jsou navoněné a k dispozici v mnoha různých příchutích, především ale jakékoli sladké. Některé pokročilejší typy tohoto prádla dokonce fungují tak, že cukrovinka, z níž jsou kalhotky vytvořené, více reaguje na teplo a vlhko a uvolňuje tak více chuti. Na těchto speciálních místech tedy budou kalhotky chutnější.

Venušiny kuličky

Na závěr uvedeme mezi ženami populární Venušiny kuličky. Ty se sice dají s určitou dávkou fantazie a odhodlání používat i v párovém sexu, více je ale využijí ženy aktuálně bez mužů. Jedná se o malé kuličky na provázku, které se zasouvají do pochvy a při sepnutí tlačítka začínají vyvádět roztodivné vibračně rotující věci. Tím dokážou přivést ženu ke značné rozkoši.

Venušiny kuličky dokonce poslední dobou začínají svou popularitou vytlačovat stálici v podobě vibrátoru. Řadě žen totiž jejich aplikace a užívání vyhovují mnohem více. Cena bývá přitom rovněž na úrovni několika málo set korun, takže za tak málo peněz si dopřejete mnoho dobré zábavy.

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video