Anální styk aneb proti gustu... | e15.cz

Anální styk aneb proti gustu...

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
U někoho vzbuzuje tato technika silnou rozkoš, u jiného naopak silnou nechuť a odpor. Ať už je to jak chce, tato anální sex tu je, byl a bude.

Anální erotika se v souvislosti s překonáváním zábran a nastupující přirozeností v lidské sexualitě dostává stále více do popředí. V konečníku a kolem něj je totiž u většiny jedinců umístěno značné množství eroticky citlivých buněk, jejichž laskáním a jiným drážděním lze dosáhnout nesmírně silných erotických prožitků.

Anální sex můžeme rozdělit do několika skupin a teprve po několikerém vyzkoušení jednotlivých praktik si může každý udělat obrázek o své erotické citlivosti v anální krajině a rozhodnout se, v jaké míře a frekvenci bude tuto oblast erotické praxe využívat.

První skupinou bychom mohli označit souhrn lehkých hlazení a laskání, kterými partnera vzrušujeme a posilujeme již dosažené vzrušení. Často i velmi slabý dotek může způsobit značnou odezvu.
Druhou skupinu tvoří orální dráždění konečníku a jeho okolí, tedy líbání, lechtání jazykem, jemné i silnější olizování a zasouvání špičky jazyka do análního otvoru. Jedná se o velmi silný erotický podnět, který mnohým mužům i některým ženám způsobuje nevýslovnou rozkoš, prostřednictvím které mohou obě pohlaví skutečně vybičovat své erotické vzrušení.
„Nikdy jsem nepocítil, jak působivé může být líbání konečníku, protože jsem měl vždy k tomuto způsobu dráždění velmi silné zábrany, až odpor“, napsal v dopise sedmačtyřicetiletý muž z Prahy. „Teprve ve svých pětačtyřiceti jsem něco takového zažil poprvé a okamžitě jsem podlehl. Moje nová partnerka se mým konečníkem během každého milování intenzivně zabývá a mohu opravdu říci, že jsem nikdy dříve neprožil takové erotické štěstí jako nyní. Zvláště její polibky mě dokáží rozvášnit do nepříčetnosti. Nechápu, jak jsem tolik let mohl žít bez tak nádherných pocitů.“
Do třetí části bychom mohli zařadit zasouvání nasliněných či jinak navlhčených prstů do konečníku. Většinou stačí pravidelně a opakovaně vsouvat a zase vysouvat prst několik milimetrů až centimetrů. Tímto způsobem lze partnera úspěšně vzrušit nebo zintenzivnit jiný způsob vzrušování, např. soulož, orálně genitální styk a podobně.
Další skupina zahrnuje používání speciálních pomůcek a prostředků, příkladně univerzálních nebo análních vibrátorů.
Poslední oblast análního sexu je pro mnoho jedinců nejlákavější, současně však nejsložitější a nejobtížnější. Jedná se o anální soulož, tedy vsunutí pyje do konečníku, ve kterém pak provádí kopulační pohyby různé intenzity, rychlosti a délky.
Tuto praktiku mnoho zájemců shlédlo v nejrůznějších pornografických filmech, někteří se o ni pokusili, ovšem úspěšnost těchto pokusů nebývá velká. Pokud některé partnerské dvojice láká tak, že po ní výrazně touží, a mají pocit, že by se bez ní neměli obejít, pak se po několika trpělivých pokusech jistě dopracují k úspěšnému cíli. Je ovšem třeba, aby  respektovali následující pokyny:

- pyj by měl být dokonale ztopořený
- musí být natřen lubrikačním gelem, stejně jako konečník
- žena se musí maximálně uvolnit, nesmí stáhnout svaly a znemožnit tak údem konečník roztáhnout
- první pokusy by měly být prováděny v poloze, kdy žena klečí a současně se opírá o podlahu či postel lokty nebo rukama, muž sedí „na bobku“ za ní a snaží se sladit úhel namířeného ztopořeného údu s úhlem, který „zaujímá“ konečník partnerky
- jistě není třeba příliš zdůrazňovat, že konečník musí být dokonale vyprázdněn, vymyt a připraven na styk v úzkostlivé čistotě

Znovu zdůrazňujeme, že k této praktice by neměl nikdo nikoho nutit, partneři by k ní měli přistupovat pouze na základě obapolné touhy, obapolného zájmu a oboustranné potřeby.


Zdroj: Jak dosáhnout úspěchu a štěstí v intimním životě, Dr. Václav Budinský 

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video