Bizardní milenci: Co je v sexu už příliš?! | e15.cz

Bizardní milenci: Co je v sexu už příliš?!

ZDROJ: Ženy - E15

Ivanna Benešová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ne každý partner musí být v sexu dokonalý. A asi ne každý milenec se vám vždy úplně trefil do vkusu. Jak ale poznáte, že si milenec už dovoluje příliš? Přinášíme čtyři příběhy našich čtenářek, kde to už opravdu překročilo všechny meze.

Sadista, který si pomohl sám!

První příběh je největším sexuálním šokem dnes třicetileté Ivety. V době, kdy se tento příběh stal byla ale ještě studentkou vysoké školy ekonomického zaměření. A tento „románek“ se odehrál právě s jedním z pedagogů na její škole. „ Jmenoval se Patrik, bylo mu o rovných deset let více. Už od prvního okamžiku, co jsme ho spatřila, se mi líbil. Byl jiný, než ostatní muži jeho věku. Měl tajemné oči, byl lehce přidrzlý a přitom chodil v elegantním oblečení. To byla kombinace, která mě úplně očarovala. Začala jsem se tedy snažit dobýt jeho srdce, “ svěřuje se Iveta. Po půl roce usilovného snažení se sblížili natolik, že skutečně došlo k vysněnému okamžiku, kdy oba leželi spolu v posteli a schylovalo se k milostné scéně. Patrik Ivetu upozornil, že miluje tvrdší formy sexu, rád své milenky bičuje a poutá k posteli. „ Byla jsem zamilovaná a ochotná kývnout na vše. Proto jsme se nechala zbít a přivázat k posteli,“ říká Iveta. Vytoužené sexu se ale nedočkala. Patrik ji nakonec svlékl, znovu zbičoval, osahával, okusoval, ale když mělo dojít na věc, rozhodl se uspokojit se nad jejím tělem sám. „ Byl to pro mě obrovský šok. Začala jsem mu nadávat, co si o sobě vůbec myslí, že mě takhle zneužívá. Nakonec mu trvalo hodinu, než mě milostivě odpoutal. A pochopitelně, že jsem se v jeho ložnici už nikdy neobjevila,“ říká Iveta a dodává, že Patrik jí na vysvětlenou později sdělil, že „ přece nemůže spát se svou studentkou“.

Vždy se musel někdo dívat

Podobně netradičních milostných akcí si užila i sedmadvacetiletá Jitka z Kladna. Ještě loni chodila s pětatřicetiletým Martinem. Protože Jitka bydlela ale tou dobou s kamarádkou, většina jejich milostných scén se odehrávala v bytě u Martina. Anebo v cizině na hotelových pokojích.

Martin totiž pracoval jako zástupce ředitele jedné rakouské cestovní agentury a výlety s přítelkyní pro něho nebyly žádný problém. „ Z počátku mi hodně imponoval tím, že mě poměrně často bral třeba na víkendové výlety po Evropě. Opravdu jsme procestovala mnoha míst. Jediné, co ale naše výlety kazilo, byla věčná přítomnost někoho dalšího z agentury ,“ popisuje své zážitky Jitka. Jejich první společný sex proběhl na hotelu v Paříži. Tam měli ovšem pokoj pro tři a tím třetím nebyl nikdo jiným než Martinův kamarád a kolega ze zaměstnání. „ Jestli si myslíte, že to ale byl nějaký sex pod peřinou, aby jeho kolega nic netušil, tak se pletete. On to chtěl na gauči přímo před očima kolegy ,“ vykládá Jitka. A dodává, že napoprvé to s velkým sebezapřením zvládla. Když spolu ale byli v posteli během prvního měsíce vztahu již popáté a vždy u toho musel být někdo cizí, kdo se jen díval (a případně si s Martinem povídal), došlo jí, že na tohle nemá.

Vzrušoval ho film, ne já  

Dvaatřicetiletá Kateřina má zase jiný netradiční zážitek. Její bývalý přítel Olda, který pracoval jako filmový produkční, očividně svou profesi miloval více než svou partnerku. A také ho jeho práce dokázala údajně fyzicky vzrušovat více, než Katka. „ Neustále mi vykládal o tom, že dobře udělaný film na něho působí jako afrodiziakum a dokáže ho fyzicky vzrušit. Zprvu jsme tomu nevěřila. Ale když po čase začínal během milování sledovat staré filmové klasiky, poznala jsme, že to není úplně v pořádku. Vůbec mě nevnímal, nedíval se na mě. Během milování byl očima upnutý k televizi,“ popisuje nepříjemné sexuální zkušenosti pětadvacetiletá studentka literatury.

Jejich vztah vydržel asi rok a půl. „ Pokud vím, tak dnes Olda chodí s nějakou scénáristkou. Tak je asi konečně spokojený. Anebo se třeba dívají při sexu na staré filmy společně ,“ uzavírá s nadhledem svůj příběh Kateřina.

Posypal mě kokainem

Ne každý netradiční sexuální zážitek musí ale dopadnout dobře a bez následků. Následující případ mezi takové, vcelku nebezpečné, rozhodně patří.
 
Nikole je dnes devětadvacet let, pracuje jako fotografka a již třetím rokem má fungující partnerský vztah. V dobách svých studií však mnoho stálých partnerů neměla. A náhodní milenci se jí často postarali o nevšední zážitky.

Nejméně ráda vzpomíná na jednu milostnou noc s movitějším podnikatelem Honzou. „ Bylo mi tehdy asi jednadvacet a on přede mě nachystal lajny kokainu. Já jsem drogu odmítla, ačkoli on si dal. Během sexu, který byl díky jeho dopingu opravdu výtečně dlouhý, se ale Honza rozhodl, že mé tělo a zejména přirození kokainem posype. Prý to pak bude ještě lepší. Namísto lepšího účinku se dostavilo obrovské pálení a bolest. Druhý den jsem byla v na intimních partiích tak nateklá, že jsem raději vyhledala pomoc gynekologa ,“ popisuje Nikola. A dodává, že vše naštěstí dobře dopadlo a během zhruba čtyřiadvaceti hodin byla naprosto v pořádku. Drogám se od té doby ale velmi výrazně vyhýbá.


Jak se vyhnout šílencům?

Jistě by nikdo nechtěl ani jednu z předešlých situací zažít. Předejít jim můžete poměrně jednoduše – nestřídat příliš sexuální partnery. A než si pustíte muže do postele, raději ho několikrát prověřte. Čím více věcí o něm budete vědět před prvním sexem, tím je méně pravděpodobné, že skončíte přivázaná u postele anebo zasypaná kokainem.
 
Když už byste se ale do dané situace dostala, nejlepším řešením je nevyvolávat přehnaný konflikt. „ Nikdy nevíte, zda muž nejí skutečně psychicky narušený a zda by vás, v případě, že mu jeho plány překazíte, nechtěl zabít. Nepříjemný sex je pořád lepší, než abyste bojovala o život ,“ radí psycholožka Jiřina Babinová.

Autor: Ivanna Benešová

5. listopadu 2010

Autor: Ivanna Benešová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video