Chcete se stát dobrou milenkou? | e15.cz

Chcete se stát dobrou milenkou?

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nemusíte znát do posledního bodíku vše, co kdy v sexu bylo objeveno, ale je pár věcí, které byste rozhodně měla vědět a osvojit si.

Sex je důležitou a neodmyslitelnou součástí života. Každý, kdo někoho miluje, touží také po tom, aby svého partnera dokázal uspokojit tak, aby s ním prožíval skvělý sex. Jak se tedy stát dobrou milenkou?

Chování
Sex je velmi intimní záležitost. Přináší sebou nejenom příjemné chvíle vzrušení,ale také vzájemné odhalování a nahotu. Nahý člověk bývá často také nejvíce zranitelný, protože zkrátka není tak sebevědomý jako v oblečení. V těchto chvílích se vyplatí být zvláště milá a citlivá. Rozhodně sem nepatří věty typu „Šmarjá, to je ale pneumatika“ nebo „Kde je lupa, nic nevidím“.

Citlivost je třeba uplatňovat nejenom ke vzhledovým partiím, to stejné se týká i milostné techniky. Partnera zcela určitě zraní, když začnete nahlas chrápat zrovna tehdy, když se vás snaží vzrušit na bradavkách nebo ušním lalůčku. Není samozřejmě nutné mlčky trpět, když už se vás hodnou dobu snaží vzrušit na místech, kde vy vůbec vzrušivá nejste, ale vše se dá usměrnit nenápadně tak, aby si nemyslel, že je snad špatný milenec.

Nadšení
Jedna moje známá se mi kdysi svěřila s tím, že jí její přítel řekl, že je ta nejlepší milenka jakou kdy měl. Potěšilo ji to, ale nutilo ji to zároveň přemýšlet, podle čeho tak usuzuje. Když se ho na to zeptala, řekl ji: „Jsi skvělá, protože mi dáváš najevo, jak moc se ti sex se mnou líbí.“

Co při milování zažíváte vy? Vzrušení? Extázi? Úžasné pocity? Tak proč to nadat najevo? Nic nepotěší partnera tak, jako když mu dáte znát, že sex s ním vám přináší požitek a že chvíle s ním se vám tak moc líbí. Klidně křičte, vzdychejte, sténejte, zkrátka nenechávejte ho na pochybách, jak úžasné je milování s ním.

Iniciativa
Zastáváte názor, že žena má v posteli zaujmout spíše pasivní úlohu a přenechat vše na partnerovi? A že první podnět k zahájení milostných hrátek musí vždy vyslat muž? Pak se moc mýlíte, protože muže vzrušuje, když i vy vezmete iniciativu do svých rukou. Dostala jste uprostřed rozkoukaného filmu chuť se s ním pomilovat? Tak vypněte televizi, rozepněte si košili a řekněte mu, jak moc ho chcete. Vzbudíte se ráno dřív než on a říkáte si, že by nebylo špatné začít den milováním? Tak ho vzbuďte orálním sexem a uvidíte, jak se hned probere.

 Předehra
Máte dojem, že muži jdou nejraději hned na věc a že předehru neocení? Můžete mít pravdu, ale i jim se líbí, když je položíte na postel, pomalu je začnete svlékat a zároveň se zastavíte u každého  odhaleného kousku jeho těla a budete se ho dotýkat, hrát si s ním, laskat ho. A když k tomu přidáte ještě sklenku vína a například jemnou masáž celého těla, bude se mu to zaručeně líbit.

A to nejdůležitější na závěr
Ta nejdůležitější a nejzaručenější cesta k tomu, jak se stát dobrou milenkou, je velmi jednoduchá. Stačí se ho zeptat na to, co nejvíc ho vzrušuje, kde je nejcitlivější, jak se ho dotýkat, jakou techniku použít, jaké jsou jeho představy a sny. Zkrátka vyzpovídat ho, dobře si jeho odpovědi zapamatovat- a provádět je.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video