Co si muži myslí o plastice žen? | e15.cz

Co si muži myslí o plastice žen?

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Má je umělé, nebo jsou přírodní? A není to vlastně jedno? Mužský pohled na ženské upravené vnady je důležitý, proto přeci dámy podstupujete často bolestivé chirurgické zákroky.

Ještě před několika desítkami let byla plastická chirurgie v plenkách a týkala se pouze lidí s vážnými úrazy, popáleninami a dalšími znetvořeními. V 21. století se jedná o medicínský hit, který vydělává obrovské množství peněz, a pro spoustu lidí se stává základním kamenem společenského statusu mít nějakou plastiku.

Samozřejmě se náhled na plastické operace liší stát od státu a společnost od společnosti. Co je někde normální, jinde působí nepřirozeně a divně. Jak se na vás a vaše plastické operace dívají čeští muži? Vyplatí se vůbec kvůli nim absolvovat často bolestivé procedury, když jejich efekt může být snížen nějakými předsudky a nechápavostí?

Mladá duchem

Je vám tak o deset let více, než na co se cítíte? Pak může vaše problémy vyřešit plastická operace. Ze svraštělé tváře si necháte vyžehlit tvářičku jak broskvičku, prsa povytáhnout, rty zvýraznit a jste zase jako dřív. Co na to váš miláček? Pokud jste v takovém věku, že cítíte potřebu plastické operace, pak se nejspíš budete rozhodovat s ním společně.

Autor: Ženy - E15Každý muž samozřejmě touží mít krásnou a svěží partnerku. V této fázi tak budou rozhodovat hlavně dva faktory – peníze a předsudky. Pokud máte solventního manžela, který navíc nedbá na špitání pomlouvačných sousedů (především sousedek), pak je pravděpodobnost, že podpoří váš krok k plastické chirurgii, celkem vysoká. Otázka peněz ale může být speciálně u páru dlouho žijícího dohromady tím nejdůležitějším.

Partner si na váš vzhled zvykl, stárnete spolu a priority v utrácení peněz bude také pravděpodobně vidět jinak. V takovém případě se bude nejspíš dívat na vaše choutky po plastice minimálně s nedůvěrou. Nemusíte to nutně brát tak, že už do vás nechce investovat, jen mu to prostě nepřijde příliš důležité. To nijak nesnižuje jeho náklonnost a cit vůči vám.

Když příroda zaostává

Pokud máte škaredou jizvu, popáleninu či další následek nějakého zranění, nikdo vám plastickou operaci vyčítat nebude. I pro velké nosy, široké lícní kosti či třeba strie má mnoho mužů pochopení a téměř bez výjimky akceptují zásah plastického chirurga v takových chvílích. Rozporuplnější je to již v těch případech, kdy nedochází vysloveně k odstraňování zjevných vad, ale spíše k vylepšování normálního stavu s cílem zvýšit vlastní atraktivitu.


Typickým a nejvíce diskutovaným případem jsou silikonové implantáty do prsou. Zde se již muži obecně neshodnou na tom, zdali je v pořádku, když si je nechá žena aplikovat. Samozřejmě každý z nich se za podobnou slečnou či dámou na ulici otočí, nebo jim na jejích vnadách spočine alespoň na chvíli zrak, pokud například sedí kdesi v jejich zorném úhlu. Jedna věc je ale sledování a druhá mít něco takového doma.
 

Autor: Ženy - E15Pevnost vs. příroda

Podle starého pořekadla chce mít každý muž ženu, která je v obýváku dáma, v kuchyni kuchařka a v ložnici děvka. Problém samozřejmě je, pokud si plete ložnici a obývák. A to právě pro mnoho mužů znamená, pokud žena dává své přednosti až příliš na odiv, což se v případě silikonových implantátů chtě nechtě stane. Něco jiného tak je, když mohou mít upravená prsa pouze pro vlastní potřebu, jiné to ale je, pokud by se jimi měli kochat i kolemjdoucí na ulici.

Je to samozřejmě od nich pokrytecké, ale taková je realita. Jiné je to v případě mužů, kteří silikonové implantáty odmítají i pro soukromé účely. Častým argumentem bývá, že mazlit se silikonem je prostě divné a příroda je příroda i se všemi možnými nedostatky. Tomuto názoru se samozřejmě nedá cokoli vytknout, protože něco přirozeného a přírodního je prostě lepší. Platí to o jídle, o vzduchu i o prsou.

Na druhé straně pak stojí jedinci, kterým nevadí ten pocit umělého obsahu velkých a nádherně pevných prsou. Zastávají názor, že tam, kde příroda nestačí, není žádná ostuda jí pomoci. Mají rádi dokonalé tvary, které se na ně vydouvají na každém billboardu či v televizní reklamě, a touha po ladných ženských křivkách je větší než myšlenky na přírodní čistotu partnerčina těla.

Plastika z lenosti?


Může to být pro někoho překvapení, ale i důvody, pro které si žena nechá udělat plastickou operaci, vytvářejí následný pohled muže na ni. Je-li její tělo výrazně znehodnoceno špatnou životosprávou, nedostatkem cvičení a přejídáním, pročež se rozhodne podstoupit liposukci či podvázání žaludku, na atraktivitě jí to nepřidá a ani u zarytého zastánce chirurgických zákroků.

Kosmetické úpravy u někoho, kdo žije spořádaně, pečuje o sebe a prostě se chce líbit, nebo na sobě vylepšit tu část těla, kterou prostě nezformuje ani sebeusilovnějším cvičením, jsou mnohem tolerovatelnější. Nemusíte tak mít strach, že se přiznáním plastické operace u nějakého muže shodíte.

Všeho moc škodí

Existuje ovšem situace, kdy i ten nejtolerantnější muž bude plastickou operací pohoršen. To v momentě, kdy jich je už příliš. Posedlost některých žen sebou samými může překročit hranice únosnosti. Pokud je na některé dámě více plastiky, než dokáže Semtín vyrobit za měsíc, pak ztrácí neuvěřitelně rychle na atraktivitě. Je jedno, že má tvář dokonale vyhlazenou, prsa symetricky zdvihnutá a rty plné a rudé.

Příliš umělý vzhled je prostě strašně unsexy a rozhodně více mužů odpudí, než přitáhne. V moderní době sice již není třeba se stydět za nějakou tu úpravu za pomoci skalpelu, nicméně i jemné nedokonalosti jsou to, co muže na ženách přitahuje.

Autor: Josef Kraus
18. dubna 2011

0:normal690:true:true KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video