Co vnímají muži na ženách jako sexy? | e15.cz

Co vnímají muži na ženách jako sexy?

ZDROJ: Ženy - E15

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Trápíte se svým vzhledem, nevíe, co si obléct, snažíte se nejrůznějšími líčícími metodami upoutat mužské oko? Povíme vám, co je pro muže sexy a čím ho zaujmete.

Pokud si myslíte, že čím vyzývavější vzhled, čím více make-upu a čím více odhalených částí těla, tím více sexy, pak muže neuvěřitelně podceňujete. To, co muži vnímají jako sexy, může být mnohem méně výrazné, může to být skryté jen v náznacích či naopak nevinně zviditelněné a rafinované. Mohou to být i věci, do kterých byste to na první pohled neřekly, stejně jako zcela očividné záležitosti.

Pohled a smyslná ústa

Přestože si řada žen myslí, že při osobním styku se jí muž nejdříve podívá do výstřihu, mnohem poutavější jsou naopak její oči. Smyslný pohled zvýrazněný vhodnou vrstvou řasenky a tužky na oči dodá sexappeal i dámám nepříliš vhodných tvarů. Samozřejmě ženy s pronikavýma modrýma či zelenýma očima to mají jednodušší, ale ani ty hnědé nemusejí projít bez povšimnutí.

Barvičky dodají na svůdnosti také rtům. Ženské rty jsou vůbec neuvěřitelně erotickou oblastí. Při správném tvarování, plnosti a barvě okamžitě mužská fantazie brouzdá od představ polibků až k orálnímu sexu. Se rtěnkou je ale lepší šetřit než přehánět. Silně rudé rty jsou sexy pouze na fotkách, v reálném světě ale vypadají velice lacině a nevkusně.

Se rty se také pojí další velice erotická záležitost – úsměv. Snad nic není tak přitažlivého, jako krásný úsměv ženy. Může být jen krátký a letmý někde na schodišti anonymní budovy, svůdný a přitažlivý někde v baru nad sklenkou vína nebo dlouhý a láskyplný v postýlce. Takovou věc se skutečně vyplatí natrénovat.

Vlasy a účes

K perfektnímu sexy obličeji patří kvalitní vlasy, samozřejmě čím delší, tím lepší. Dlouhé vlasy jsou typickým ženským prvkem, který pro chlapy působí přitažlivě. Jejich pohazováním ve správnou chvíli docílíte velkých úspěchů. Pochopitelně musí mít dostatečnou kvalitu, jinak už jsou lepší krátké, než ty dlouhé, ale roztřepené, neopečovávané a mastné.
Barva vlasů je už čistě subjektivní preferencí konkrétních mužů.

Někteří jsou na brunetky, jiní na blondýnky a většině na tom až zase tak moc nesejde. Co se účesu týče, tak rozpuštěné vlasy budou obecně považovány za více sexy než jakékoli složité kreace na hlavě. Na druhou stranu u některých žen jsou zvláštní účesy typické pro jejich sexappeal. Stačí si vybavit cop stočený kolem hlavy u bývalé ukrajinské premiérky Tymošenkové.

Štíhlá linie, ale ne za každou cenu

Drtivá většina mužů považuje za sexy štíhlou ženskou linii, ovšem s dostatečnými ženskými proporcemi. Ultrahubené modelky bez zadku a prsou jsou snem málokoho. Štíhlá žena s přiměřeným poprsím a zadečkem je ideálem pro většinu mužů. Ovšem muži potřebují také ženu, s níž je zábava, která si dokáže užít nejrůznějších požitků, s níž si mohou dát víno, pivo a dobré jídlo.

Neustále na linii hledící asketa, která si nedopřeje ani trochu zbytečných kalorií je dobrá jen na pohled, ale na nic víc. Ženy, které si dopřejí pořádnou večeři, zapijí ji pivem, ty jsou sexy. Jenže to se se štíhlou linií dlouhodobě vylučuje. Sexy žena je tak ta, která pravidelně sportuje, zpevňuje tělo a problematické partie a díky svému kalorickému výdeji si může dovolit sem tam zahřešit.

Podpatky a sukýnky

Aby byly ženy pro muže sexy, nemusí splňovat jen ty ideální tělesné proporce. Chce to také dávku odvahy a invence v odívání. Mezi ty nejvíce sexy věci, které na sebe můžete hodit, patří tílko, sukně a boty s vysokými podpatky. U tílka se cení jeho zavěšení pouze za ramínka, popř. větší výstřih, a boty s podpatky opticky prodlužují nohy a hrají také na fetišistickou slabost každého muže.

Ostatně ze stejného fetišistického důvodu jsou neuvěřitelně sexy silonky, zvláště v kombinaci s krátkou sukní a vysokými botami na jehlových podpatcích. Lze k tomu připočíst erotické prádlo, podvazky, korzet a máte prototyp mužských erotických představ.

Co se týče sukně, tak také tam platí přímá úměra – čím kratší, tím více sexy. Tady je ovšem velice důležité, aby nohy v sukýnce měly dostatečnou kvalitu k tak značnému odhalování. Pokud jsou ženské nohy výrazně silnější, nebo naopak extrémně hubené, či pokud jsou postiženy celulitidou, pak je lepší zvolit sukni alespoň po kolena. I taková je pro muže dostatečně sexy.

Ženské atributy

Pro muže je sexy celá řada věcí, které lze označit za typicky ženské. Tedy něco, co běžný muž nenosí. Právě ono odlišení ženy od muže, paráda, kterou si ona může dovolit, to podněcuje zájem a sexuální touhu. Již jsme zmínili dlouhé vlasy, sukně, vysoké podpatky, ale můžeme sem zařadit také nalakované nehty (na rukou i na nohou), vhodnou vrstvu makeupu, ozdobu ve vlasech, řetízek apod.

Sexy jsou oproti svým kolegyním ty ženy, které nosí náušnice. Vhodný šperk vhodně vyzdvihne ženskou krásu či speciální příležitost. Sexy může být i piercing, ale jen některý a jen na některých místech. Disponujete-li plochým bříškem, výborně se hodí do vašeho pupíku. Některé muže zase svádí ozdoba v jazyku, o které se traduje, že umocňuje prožitek z orálního sexu. Další vpichy a náušnice už ale budou spíše odpuzovat.

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video