Cvičením k orgasmu | e15.cz

Cvičením k orgasmu

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jestli patříte mezi tu skupinu žen, které mají problémy s dosažením orgasmu, pak se můžete naučit pár učinných cviků, díky kterým se už o něj nebudete muset ochuzovat.

Možná trénujete své tělo a svaly v posilovně a odměnou za tu námahu je vám pak mužský pohled, který obdivně spočine na vaší postavě. Trénovat však můžete i jiné svalstvo, které sice není na první pohled vidět, zato jeho výsledky vyplují na povrch při milostných hrátkách, protože jeho pevnost má podíl na prožitku orgasmu.

Nemusíte platit drahého trenéra, dokonce odpadá i návštěva posilovny, protože cvičení se dá provádět všude- v práci, na zastávce autobusu, ve frontě na poště.

Je samozřejmě pravda, že není možné spoléhat jen na to, že si několikrát zacvičíte a orgasmus se při sexu okamžitě dostaví. Důležitá je odpovídající technika a také to, aby partneři nalezli v milování souhru. Také celková tělesná kondice není na škodu, pokud procvičujete a zpevňujete břišní svaly a hýždě, budete mít taky pevné i pánevní dno.

Celé cvičení spočívá v zatínání a uvolňování vnitřních svalů pohlavního ústrojí. Jak toho docílit? Svalovinu v okolí poševního vchodu zpevníte tak, že si uvědomíte ty svaly, které zapojujete při zadržování a vypouštění moči a budete je zatínat „na sucho“. Svaly napněte, počítejte do pěti a opět povolte. Cvičení opakujte alespoň 20x denně.

Další variantou je „vytlačování“, pocit je podobný jako při stolici. Opět zatínejte a povolujte svaly jako v předchozím případě.
Všechny cviky můžete provádět vestoje, v kleče nebo vleže, nejdůležitější je ovšem pravidelnost jejich provádění.

Také správné dýchání je při milování důležité, aniž bychom si ho nějak intenzivně uvědomovali. Chybou je například dech zadržovat. Také dýchání se dá natrénovat tak, abyste při milování správně dýchali, ale automaticky, protože při milování má člověk myslet na úplně jiné věci než na to, jak dýchá. Cvičení dechu vypadá následovně:

Položte se na záda a ruce dejte volně na břicho. Pořádně se nadechněte, ale zapojte břicho, nikoli plíce. Až se vám bude zdát, že je vaše břicho plné vzduchu, pomalu vydechujte. Několikrát opakujte.

To, že se naučíte kontrolovat své děložní svaly, bude mít za následek mnohem intenzivnější sexuální prožitky. Posilujte tedy nejenom zadeček nebo třeba břicho, ale nezapomínejte i na tyto oblasti.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video