Dárky, které by neměli muži ženám dávat k Vánocům | e15.cz

Dárky, které by neměli muži ženám dávat k Vánocům

ZDROJ: Ženy - E15

Daniela Fruhwirtová-Hradská

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vánoce už klepou na dveře a my už možná začínáme přemýšlet, co nám ten náš miláček letos zase dá k Vánocům, každá se přece ráda necháme překvapit. Ovšem někdy ta překvapení našich mužíčků nejsou nejšťastnější, tak jsme se rozhodly jim trochu pomoci a poradit jim, co by vám rozhodně kupovat neměli.

Tedy pro jistotu, abychom si překvapení opravdu užily podle svých představ a nebyly spíše naštvané a dotčené. Raději jim dejte přečíst pár dobře míněných či mířených rad.

Které dárky tedy rozhodně ženám nedávat?

1) K nejméně oblíbeným dárkům pro ženy patří různé prostředky na hubnutí. Je zřejmé, že koktejl na hubnutí či tablety podobného druhu, nám rozhodně radost neudělají, spíše naopak vyvolají v nás pocit nedokonalosti týkající se určitých částí našeho těla nebo se nám rapidně sníží sebevědomí. Podobný efekt mají i různé permanentky do posilovny, i když rády chodíme cvičit a „permici“ bychom někdy rády uvítaly, ovšem ne na Vánoce a rozhodně ne od našeho muže. Tak pánové, podobný dárek si raději nechte pro sebe, jinak se budete na Štědrý večer dívat na nepěkně nazlobenou ženu.

2) Neoblíbenými dárky jsou také pomůcky do kuchyně. Jelikož žena prostě někdy přemýšlí, kam tím muž jako směřuje a dospěje k názoru, že ji asi rád vidí uklízet a vařit, tedy v roli domácí hospodyně místo v roli jeho bohyně. Pokud si to žena výslovně nepřeje, zapomeňte, mužové, na vysavače, mopy, kuchyňské roboty, hrnce, vařečky a už vůbec ne válečky či nože, to byste pak mohli přijít k nějakému tomu zranění.

3) Bezpochyby se k méně oblíbeným dárkům řadí také flanelová pyžama s dětskými potisky či domácí soupravy, vypadáme v nich, jak v pytli či jako postarší dáma dosti infantilní a nikoliv jako sexy žena, kterou chceme ve vašich očích být na doživotí. Když už nám chcete koupit něco na spaní nebo na „doma“ raději bychom nějaké pěkné, například červené, erotické prádélko, které ve vás vyvolá touhu po našem těle a nikoliv touhu jít spát či v horším případě jít hledat „něco pěkného a sexy“ do jiné postele.

4) Další neoblíbený dar nedar souvísí s předchozím bodem. Rozhodně si nemyslíme, že muži nemají vkus, ale většinou se netrefí do toho našeho a občas jim uniká, co se k sobě hodí a co ne. Nepotěší nás ani žádná šála nebo svetr po babičce, i když je to milé gesto, na Vánoce od partnera spíše trochu nevítané. Budeme tyto věcičky mít možná ve skříni jako talisman, ale rozhodně je na nás nikdy muž neuvidí. Tedy šaty s kostky a puntíky, pánové, raději ne.

5) Nešťastným překvapením může být také „živý“ dárek v podobě nějakého zvířátka, je to sice roztomilé překvapení, ale pokud žena na to není připravená, může být z toho lehce v šoku, jelikož řekněme si pravdu, každý další miláček v rodině, který potřebuje péči, čas a své pohodlí, přináší také starosti. O nepatrně lepší je plyšový domácí mazlíček.

6) Muži by na nás neměli šetřit, a to především jedná-li se o voňavky. Protože mi jim přece chceme vonět přitažlivě a ne je nějakým levným odérem odpuzovat. I když se vám, pánové, zdá 100 Kč jako přitažlivá cena za parfém, raději investuje do nejméně deset krát dražší voňavky, ať pak vedle své milované ženy můžete dýchat.

7) V neposlední řadě nechceme od mužů vidět na Vánoce žádné dárky, které by měli vylepšit naši osobnost či krásu. Proto je lepší nevolit dárky typu nějaké psychologické knížky, v horším případě dárek typu dárkového poukazu k psychologovi nebo k plastickému lékaři, i když je to určitě štědré, rozhodně by nám neudělalo radost, že se vám na nás něco nelíbí a že chcete něco vylepšovat a možná byste nás podobným dárkem k nějakému tomu psychologovi skutečně dohnali. Nepochybně podobný dojem udělají i dárky v podobě krémů proti vráskám nebo jiným vadám pleti a šampónů na slabé, unavené a zničené vlasy.

Autor: Daniela Fruhwirtová-Hradská

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery