Dejte mu sex jako dárek | e15.cz

Dejte mu sex jako dárek

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Má váš miláček narozeniny a vy marně přemýšlíte, co originálního byste mu nadělila? A co takhle sex v dárkovém balení?

A jak byste to měla udělat? To se jako máte ovázat mašlí a říct mu „Já jsem tvůj dárek k narozeninám, dělej si se mnou co chceš?“I to by bylo samozřejmě řešení, ale můžete být daleko vynalézavější. Pokud vás samotnou nic nenapadá, pokusíme se vás trochu inspirovat tak, aby váš milovaný na tyto narozeniny jen tak nezapomněl.

1) Do krabice vložte vzkaz, že dnešní noc patří pouze vám dvěma a že ji hodláte celou promilovat. Ještě připište místo a čas a krabici převažte hedbávnou stuhou.

2) Máte fotoaparát se samospouští? Vyfoťte si svých pár snímků v sexy spodním prádelku nebo průhledné noční košilce a dejte mu je do obálky se vzkazem, kde a v kolik si vás takto může prohlédnout naživo.

3) Připravte mu slavnostní narozeninovou večeři se šampaňským, jahodami se šlehačkou, hroznovým vínem a spoustou dalších lahůdek, které lákají nejenom k jídlu, ale dají se také zapojit do vašich milostných radovánek. Celou večeři mu potom naservírujte v zástěrce, kterou si oblečete rovnou na nahé tělo.

4) Zamluvte noc v romantickém penzionu a klíče od pokoje mu zabalte do dárkového balení spolu s navštívenkou hotelu tak, aby věděl, kde vás hledat. Vy už totiž na něj budete v pokoji čekat v sexy prádélku svůdně rozložená na posteli.

5) Kupte si levné šaty nebo maxitričko (budou totiž jen na jedno použití) a kalhotky. Fixem na něm namalujte přerušované čárky na místech, které chcete, aby váš přítel rozstříhal. Když rozbalí nůžky, které jste mu zabalila a převléknete se do těchto šatečků, jistě bude tušit, kterým směrem se bude ubírat dnešní večer a noc.

6) Do větší krabice zabalte masážní olejíčky, svíčky, šlehačku ve spreji, venušiny kuličky, pouta a šátky, kalhotky bez rozkroku a další věci, které vás napadnou a se kterými se dá prožít velmi vzrušující noc. K tomu přibalte vzkaz, že dnes večer hodláte všechny tyto věci vyzkoušet. Můžete každou věc zabalit zvlášť, spolu pak rozbalovat a rovnou jednu věc po druhé hned vyzkoušet.

7) Na větší dřevěné hrací kostce přelepte čísla hesly jako striptýz, orální sex, francouzský polibek, zezadu, na koníčka, masáž apod. a pak ho nechte házet, vždyť je přeci oslavenec a vy jste ten, kdo úkoly bude plnit.

8) Překvapte ho tím, že mu koupíte lechtivý porno film, který pak budete sledovat společně. Pokud se stydíte chodit do obchodu, nechte si kazetu poslat na dobírku rovnou domů. Zabalte ji do rudého papíru, převažte rudou mašlí a napište vzkaz „Inspirace pro narozeninový večer“.

9) Nakupte kondomy, hezky slavnostně je zabalte a hlavně na ně nezapomeňte připsat vzkaz „Hned nás vyzkoušej“. Jistě bude vědět, co tím chtěl básník říci…a narozeninová oslava může začít.

10) Co takhle zvolit jako narozeninový dárek vlastnoručně vyrobenou poukázku? Na co? No přeci na hodinu (dvě, tři) milostných rozkoší, které si váš miláček může vybrat, kdykoliv jen bude chtít. Pošlete mu ji domů místo narozeninového přáníčka nebo ji pošlete emailem rovnou k němu do kanceláře.


Zaujaly vás tyto rady a říkáte si, že o narozeninách rozhodně něco z toho vyzkoušíte? A že je škoda, že je má až za půl roku? Ale proč čekat, vždyť radost mu můžete udělat kdykoliv, třeba i dnešní večer…
.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video