Dovolená bez mužů – 6x proč ano | e15.cz

Dovolená bez mužů – 6x proč ano

ZDROJ: Ženy - E15

Daniela Fruhwirtová-Hradská

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Každou dovolenou si jednoduše chceme užít a k tomu potřebujeme také správné osoby, které nezkazí žádnou legraci a s nimiž si dovolenou můžeme náležitě vychutnat. Jsou však k tomu třeba naši partneři či je někdy lepší sbalit si do kufru pár jiných věcí? Podívejme se na pár možných variant, kdy je lepší si od našich miláčků maličko odpočinout a proč tomu tak je…

1) Na dovolenou si jedeme odpočinout, ale nikoliv spát

Když se na věc podíváme od začátku, kdy konečně dorazíme na vysněné místo odpočinku, na které čekáme někdy až celý rok, co po příjezdu nás čeká s přítelkyněmi a co s muži? Každá již svým způsobem tušíte…

Drahé dámy, naše drahé polovičky, buď chtějí svůj příjezd zpečetit okamžitým sexuálním vzrušením, nebo si chtějí okamžitě zajít do nejbližšího baru, v dalším případě dokonce okamžitě sladce usínají, ale neptají se na naše přání… Že bychom chtěly se nechat jít okamžitě hýčkat od slunce a mořských či jiných vln nebo si příjezd oslavit příjemnou procházkou po pláži, po okolí a plánovat další dny, výlety a nákupy… A to vše si s partičkou děvčat, dívek, dam, žen, přítelkyň, kolegyň můžeme bez servítek, hádek a nudy dovolit.

2) Plán na druhý den

Druhý den pro muže, je den dalšího dlouhého odpočinku, proč by se měl jít dívat po okolí a kochat se krásou přírody, když může odpočívat na hotelu u bazénu či v chládku pod stromem u chaty, v lepším případě se celý den bez hnutí slunit u vody. My už vymyslely spoustu nápadů, jak si užít první celý den dovolené, spoustu možností, kam jít, což bychom s kamarádkami ihned praktikovaly, ale kdepak naši pánové, ti poslouchají jen a pouze svá těla, jak jinak…

Tedy s naší drahou polovičkou nás čeká velmi romantický, leč lehce nudou provázený den dovolené. Je však možné, že zatím nám zmiňovaný klid nijak vadit nemusí, ale jak dále?

3) Co s načatým večerem…

Sníte o romantické večeři, následně příjemné procházce letní nocí a nikterak by neuškodil taneček tělo na tělo v místí taverně či jiném zařízení… Místo toho posloucháte, jak vašeho muže trápí spálená záda, jaká je tu nuda, pomalá obsluha a nevychovaní místí občané a když má dobrou náladu, tak s vámi aspoň zajde na večerní procházku k vodě, ale pro jiná (svá) potěšení… A když s vámi navštíví taneční prostor, rozhodně nečekejte super sólo (snad jen při svatební cestě spojené s dovolenou a kdoví jestli).

Šance na večerní zábavu je s vlastními muži na vlastní dovolené mizivá. Například s přítelkyní je to jiné, večeře a procházka sice nedopadne nijak romanticky, zato určitě si obé dopřejeme a náležitě vychutnáme a o tanci i jiné zábavě nemluvě.

4) Smysl komunikace

Máte někdy pocit, že si se svým milým doma nemáte co říct, tak teprve počkejte na dovolenou. Muži a ženy jsou z jiných planet a o dovolené to platí dvojnásob, bezdůvodně se netvrdí, že ten pár, který ji společně přežije, má již na pár let vyhráno. A je to tak. Hovor vázne s milým již tak třetí den. Je dobré se s ním bavit o zážitcích prožitých v předchozích dnech (pokud nějaké jsou), ale za chvíli muži nevnímají ani takovéto naše monology. Pokud se zrovna tedy nebudeme hádat, můžeme mít příjemnou tichou dovolenou, některou to může potěšit.

Ale už jste si vyrazili s přítelkyněmi? Stále je, o čem se bavit, co řešit a pokud dojdou témata hovoru (což to málokdy), můžeme s nimi prodiskutovat knihu či časopis, který v dané chvíli budeme pročítat, a jiné kulturní záležitosti.

5) I bez sexu je zábava, ale nikoliv pro muže

Chceme mít také o dovolené chvíli času na své koníčky, ale s muži si chvilku pro sebe nedopřejeme. Ti jen živí velké „já“ touhou svého těla a submisivním jednáním, které neustále vyžaduje přítomnost nikdy nekončícího orgasmu, dokonalá dovolená pro muže a ani pro ženy to nezní jako špatná varianta (však v našem případě trochu sci-fi), ale pánové nikdy nepochopí, že my potřebujeme také malou chvilku čistě jen pro svá uspokojení, jenže pak s námi není žádné rozptýlení.

S kamarádkami není problém, mít chvíli soukromí či si najít jinou formu povyražení a rozhodně nám v danou chvíli sex nechybí, i když se potom na něj zcela jistě těšíme.

6) Poslední den

Poslední den, večer si my ženy chceme vrýt do paměti, ovšem mužům se tento den zdá být zcela totožný s těmi ostatními, tak od nich nečekejme žádné zázraky. My ženy poslední den dovolené chceme vyzkoušet i to, čeho bychom nikdy někde na jiném místě za jiných okolností a jiné situace nebyly schopny.

Doháníme, co jsme nestihly, nakupujeme, co to jde, a fotíme, co jsme ještě nefotily, prostě poslední den si užíváme náležitě, jak se na poslední den v naší režii sluší. Ovšem to pro muže znamená nervové zhroucení a okamžitý celkový kolaps, proto pokud některá z nás bude něco podobného plánovat, je lepší z posledního dne našeho drahého vynechat. A někdy je skutečně lepší vyzkoušet si fajn dámskou jízdu a muže nechat doma odpočinout. Pak se máme aspoň nač těšit a nepochybně si užijeme dovolenou i bez něj.

Přemýšlejme tedy, co vlastně stojí za to si na dovolenou s sebou zabalit a co na dovolenou s muži spíše přibalit – doporučuji dobrou náladu, pevné nervy a spoustu, spoustu knih.

Autor: Daniela Fruhwirtová-Hradská

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video