Ejakulát-kam s ním? | e15.cz

Ejakulát-kam s ním?

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Řešíte i vy podobné dilema? Pak čtěte další příspěvek do rubriky intimnosti.

Romantická večeře, svíčky, žhavé polibky, milování…váš přítel se blíží k vrcholu a vám horečně běží hlavou otázka- nechat volně vystříknout, spolknout nebo vyplivnout do záchodu?
Tou dobou běží podobná otázka hlavou také jemu- mám mlčet a nechat to na ni nebo ji mám upozornit, že za chvíli je tu vyvrcholení?  No uznejte sami, jak si lidé komplikují život, když k sobě nejsou otevření a nemluví spolu o věcech, které je nutí přemýšlet a na které neznají odpověď. Svou roli tu jistě hraje stud…ale ruku na srdce, když spolu dva lidé spí, vidí se nazí a to i na těch nejintimnějších místech, je třeba se stydět, pokud jde o pouhou otázku na sperma, kterém mimochodem za pár okamžiků stejně oba uvidí?

Na druhé straně, muži to mají asi jednodušší, jim stačí pouze položit otázku: Mám tě upozornit na to, že orgasmus se blíží? A partnerka se pak sama rozhodne podle vlastního uvážení, jak s onou sprškou naloží.
Ženy ale musí přemýšlet…mají totiž na výběr, mohou se stáhnout stranou, případně nastavit své břicho nebo při orálním sexu pokračovat až do úplného konce a sperma spolknout. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, rozhodně se vyhněte komentářům jako „Jéé, to bylo fuj“…případně šklebům podobným kousnutí do citronu. Bylo by to pro partnera urážlivé a neslušné. Vždyť máte možnost výběru a pokud  si místo polknutí sperma například svůdně rozetřete do břichu, váš partner bude jistě vzrušen a uspokojen tím, že se vám sex s ním líbí.

Pokud vás zajímá, kde se sperma vlastně tvoří, jak voní a zda ho lze nějak ovlivnit, pak vězte, že: Mužský ejakulát je tvořen sekrety varlat, nadvarlat, měchýřkových žláz, prostaty a několika dalších drobných žlázek. Jeho barva je bělavá až žlutošedá a jeho vůně bývá přirovnávána k vůni kaštanových květů. Je ale pravda, že tato vůně je individuální. Hustotu, vůni a chuť semene lze částečně ovlivnit stravou a jeho množství semene správným pitným režimem.


Rady pro ženy:
Chcete-li dopřát svému partnerovi požitek z toho, že bude moci vyvrcholit ve vašich ústech, ale jeho chuť vám vadí, zapojte do milostného laškování med, smetanu nebo třeba kousky ovoce a čokoládu, budete tak mít možnost promíchat ejakulát s něčím, co vám opravdu chutná.

Rada pro muže:
Zkuste občas změnit svůj jídelníček a konzumovat v průběhu dne více určitého druhu potravin (například ananas) a pak s partnerkou vypozorujte, kdy má vaše sperma tu nejlepší chuť.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery