Erotické masáže k potěše partnera i vás samých | e15.cz

Erotické masáže k potěše partnera i vás samých

Josef Kraus

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ať už jako součást milostného aktu, nebo jako příjemná předehra, erotická masáž dodává další rozměr vašim partnerským intimním prožitkům. Vylepšete si společné chvíle trochou příjemných doteků na těch správných místech.

Nemusí ve vašem sexuálním životě docházet nutně ke stereotypu, abyste si jej osvěžili něčím novým, zajímavým a přece nenáročným. Navozením příjemné atmosféry, která partnera dostatečně naláká na další intimní hrátky, si jej jistě získáte. Navíc se pak jistě můžete těšit na oplacení stejnou mincí. Erotickou masáž si užije nejen váš partner, ale také vy při jejím provádění.

Trocha historie a faktů


Masáže určené k navození příjemné atmosféry i dráždivých požitků jsou lidstvu známy velice dlouhou dobu. Západní svět v tomto ohledu sice poněkud zaostával za asijskými civilizacemi, nicméně i zde tento druh zábavy, úlevy i potěšení poměrně úspěšně zakořenil. Dokonce došlo k pronikání těchto praktik do medicíny, kdy na počátku novověku byla masáží genitálií vedoucí až k orgasmu léčena ženská hysterie. Uspokojená žena přeci nemá důvod hysterčit.

Dříve, než se blíže podíváme na techniky, způsoby a prostředí, je třeba si ujasnit, co vlastně erotická masáž je. Jedná se o specifický druh masáže, která má za cíl pomocí dotyků na erotogenních zónách těla vyvolat, povzbudit či zvýšit sexuální vzrušení. To může být podle situace a potřeb buď uspokojeno, nebo naopak ponecháno ve své intenzivní fázi s tím, že konec procedury povede k touze masírovaného ukojit potřeby pomocí maséra.

Prostředí


Že u jakékoli relaxační masáže (neplatí pro sportovní či medicínské rehabilitační masáže) tvoří okolní prostředí velkou část úspěchu, není třeba komukoli zasvěcenému zdůrazňovat. U erotické masáže je celková atmosféra snad ještě důležitější. Vhodnou náladu vytvoříte v prvé řadě pomocí tlumeného osvětlení. Ideální je svit jedné či několika svíček, malé lampičky s teplým světlem či záření hvězd a měsíce.

Erotickou masáž je také lepší provádět na místě pohodlném pro masírovaného i maséra. V domácím prostředí se tak nabízí ložnice. Dobrou volbou je i zapálení nějaké vonné svíčky, která by ale neměla být příliš intenzivní, aby pak zbytečně nerušila ostatní vjemy. Před započetím masáže není rovněž na škodu uvolnit oba zúčastněné pomocí trochy alkoholu. Jeho množství ale nesmí být tlumící, jinak vám váš miláček na posteli usne.

Autor: Ženy - E15


Provádíte-li erotickou masáž v zimních měsících, nezapomeňte trochu přitopit. Tělo masírovaného nesmí být ztuhlé mrazem, na druhé straně domácí sauna zase výrazně ubírá síly masérovi. Dobrý efekt způsobí i doprovodná hudba, jejíž výběr do značné míry ovlivní pocity vaše i vašeho partnera. Rytmická a rychlejší muzika rozproudí více krev a připraví na pořádnou akci během masáže i po ní, zatímco klidnější a pohodovější zvuky vybízejí k jemným prožitkům a více zdůrazňují romantickou část celého procesu.

Technika, doteky a postup

Erotická masáž není totéž, co masáž sportovní či rehabilitační. Není tedy třeba studovat desítky knih o lidské anatomii, správné technice masírování i účincích na lidský organizmus. Rozhodně nejsou potřeba žádné masérské zkušenosti, přestože jsou samozřejmě výhodou. Na počátku bude vhodné rozetřít na tělo partnera olejíček či krém, který před tím promnete v rukách, aby od vás získal tělesnou teplotu a masírovaného nešokoval.

Nejprve je nutné určit polohu masírovaného. Lepší je začít pracovat na jeho zadní části těl a poté přejít na tu přední. Nedočkavci ale mohou partnera položit na záda a začít předkem. Jemnými pohyby roztírejte olejíček po celém těle a zpočátku se vyhýbejte intimním partiím. Celou plochou dlaně pak jezděte po zádech či břiše, aniž by došlo k rušivému lechtání. Dále přejděte k nohám bez toho, abyste se dotkly zadečku či rovnou genitálií. Na ty je času dost a určité napínání a oddalování patří ke hře.

Autor: Ženy - E15


Následovat může krk či obličej. Zde lze použít k masáži prsty a pomalými pohyby přejíždějte po křivkách i citlivých místech. Pak teprve přicházejí na řadu intimní místa. Zaměřte se nejdříve na oblast hýždí, které můžete masírovat hnětením, hlazením i šimráním. Žádoucí je i zasouvání ruky lehce mezi ně. Na závěr se již můžete pustit do masírování pohlavních orgánů. V případě masáže ženy ještě předchází laskání ňader.

Tipy a triky


Základní postup jsme si již vysvětlili. Erotické masáže v sobě ovšem obsahují potenciál pro různé experimentování a testování partnerových tužeb i citlivých míst. Existuje také několik triků, jak z obyčejné erotické masáže udělat vskutku nezapomenutelný zážitek. První dobrou radou je používání více částí těla při dotýkání se partnera. Mužům uděláte radost, pokud se o ně během masáže budete otírat ňadry. Třením penisu mezi prsy pak opravdu zabodujete. Pro muže je obdobný tip v podobě lehkých dotyků či otírání ztopořeného penisu o partnerčino tělo.

Masírujete-li např. záda nebo hýždě, nebojte se partnerovi zlehka sednout na nohy. V případě masáže krku či horních partií se z tohoto sedu můžete natáhnout do mírného lehu, čímž dojde k dotykům vašeho hrudníku o jeho záda či zadek. Velice eroticky a vzrušivě působí sladké šeptání do ucha. Můžete partnerovi říkat, jak moc se vám líbí se ho dotýkat, kde ho budete masírovat teď apod.

Nemusíte se také stydět zapojit svá ústa a jazyk. Samozřejmě masírovat pouze pusou by bylo příliš náročné, přesto letmé políbení jako doprovod k dalším dotykům dokáže váš protějšek pořádně rozparádit. V případě masírování intimních partií pak takto může dojít až k orálnímu sexu, který většinou bývá velice příjemným zakončením erotické masáže. Ta se mnohdy odtud může přesunout k vášnivému milování a to je přeci dobrá motivace k vyzkoušení tohoto způsobu předehry.


Autor: Josef Kraus
18. ledna 2009


Související články:
Ženské erotogenní zóny

Erotogenní zóny aneb kdo hledá, najde
Všechno o G-bodu
Sexuální hry pro začátečníky
Sexuální hry pro pokročilé
Nuda v posteli

Autor: Josef Kraus

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video