Erotické pomůcky pro ženy i muže | e15.cz

Erotické pomůcky pro ženy i muže

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jste při milování příliš konzervativní a erotické pomůcky nepoužíváte? Pak se ale možná připravujete o spoustu nových zážitků a prožitků.

Možná také patříte k těm, pro něž tyto pomůcky představují cosi nenormálního nebo dokonce nemorálního. Ale proč zaujímat takový postoj k něčemu, co nám může obohatit život o spoustu příjemných pocitů? Nehledě na to, že například některé ženy, které mají problémy s dosahováním orgasmu, by bez nich nikdy nezažily a byly by ochuzeny o pocit, který sebou orgasmus přináší. A co teprve muži, které trápí impotence, co by si počali bez vakuové pumpičky?

Mezi nejznámější a nejvyhledávanější erotické pomůcky patří vibrátor. Široká nabídka na našem trhu umožňuje všem vybrat si ten nejvhodnější pro každého co do tvaru, délky nebo materiálu. Ženy si vibrátorem mohou stimulovat nejenom poštěváček, ale i anální oblast, prsa, bradavky nebo se dráždit jeho zasouváním a vysouváním z pochvy. Vibrátor se uplatní nejenom jako doplněk soulože, ale také při onanii nebo homosexuálním či lesbických vztazích. Přináší požitek nejenom ženám, ale také mužům, anální erotika získává na oblibě i u nich, nemluvě o dráždění penisu, žaludu a varlat vibrátorem.Častějším používáním vibrátoru naleznete nejvhodnější způsob jeho používání. Jestliže jeho užití nepředchází vzrušení, je třeba použít lubrikačního gelu.

Další oblíbenou pomůckou pro ženy jsou venušiny kuličky. Kuličky mají průměr okolo tří centimetrů a zavádí se do pochvy. Při pohybu těla se rozechvívají a vibrace se přenáší na citlivá místa v pochvě. Kuličky o menším průměru si mohou ženy zavádět také do konečníků.

Pro pár, ve kterém má muž problémy s impotencí nebo například pro pár lesbický, jsou tu umělé pyje, které se dají pásem připojit k tělu. Některé z těchto pyjů mají navíc v sobě zabudován vibrátor.

Také vibrační tělíska, které bývají většinou oválného tvaru, přináší spoustu požitků. Žena si tělísko zasune do pochvy a regulátorem, který je připojen a žena ho drží v ruce, si reguluje míru vibrací.

Nejvhodnější pomůckou pro muže jsou vibrující kroužky, které se nasazují pod žalud a regulátorem si nastavují míru vibrací. Muži tak mohou dospět k orgasmu nebo si přivodit erekci a velké vzrušení. Na spodní část penisu si mohou také nasadit stimulátor varlat. Ten lze použít i při samotné souloži, čímž může být drážděn i partnerčin poštěváček.

Pokud je řeč o erotických pomůckách pro muže, nesmíme zapomenout ani na nafukovací panny (většinou mají tři otvory a k použití je třeba lubrikačního gelu) a umělé vagíny. Ta je buď bez vibrátoru a pohybem při jejím použití se simuluje soulož nebo vibrační.

Pro muže, kteří mají problémy s erekcí, jsou tu vakuové pumpičky. Díky podtlaku, který vzniká při jejím použití, se dají tyto potíže účinně vyřešit.

Většího vzrušení partnerky se dá dosáhnout tím, že muž použije různé druhy nástavců, které se nasazují na penis a mohou ženě navodit řadu příjemných pocitů.

Jestliže byste rádi vyzkoušeli některou ze zmiňovaných erotických pomůcek, ovšem brání vám v tom stud z návštěvy sexshopu, můžete využít služeb zasilatelských firem a diskrétní balíček vám přijde poštou.

Ne každý zaujímá k používání těchto pomůcek kladný vztah. Je to vše věc názoru a přístupu, pravdou ovšem zůstává to, že právě ony mohou značně zpříjemnit sexuální život a případně i vyřešit některé potíže, jako jsou problémy se vzrušivostí, orgasmem nebo erekcí.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video