Flirtování při večeři | e15.cz

Flirtování při večeři

ZDROJ: Ženy - E15

Daniela Fruhwirtová-Hradská

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Čeká vás první rande, bude to kino, divadlo, vířivka a pak večeře ve dvou? Nebo rovnou jen romantická večeře ve dvou v příjemné restauraci? Potom vám poradíme, jak stoprocentně na muže zapůsobit či si rovnou získat jeho srdce, a to i při jídle a pití.

Mezi nejoblíbenější místa při prvních seznamovacích schůzkách, patří většinou nějaké posezení v příjemné restauraci, pizzerii nebo kavárně. Všude na těchto místech budeme něco jíst, něco pít, prostě a jednoduše něco konzumovat. Položme si ruku na srdce, že ne vždy se takové rande zcela povede, u jídla i u pití se občas nevyhneme nějakému tomu „faux pas“ nebo malému trapasu. Bohužel, ať už je náš prohřešek jakýkoliv, může to v muži vyvolat nemalé pochyby, zda jste ta pravá či nikoliv. A to přece nechceme.

Nejdůležitější je pocit

Musíme vědět, že nejdůležitější je pocit, s nímž muž ze společné večeře odchází. Základem každého flirtu je úsměv, při jídle a pití můžeme také použít otevírání a přivírání očí, špulení rtů a vysílání submisivních signálu (podvoluji se ti, podmaň si mě, vezmi si mě, jsem jen tvoje), pomocí úpravy vlasů, odhalování krku, úchopu příboru či skleničky. Lehká nevázaná konverzace se znaky zájmu o muže a dané téma včetně následného ocenění přináší vždy jen a jen příjemné pocity.

Můžete mít olympijskou medaili, být sestra Zdeňka Pohlreicha, mít titul MW - mistryně vína, mít světový rekord, mohou vás tlačit boty, můžete mít menses, umřelo vám morče… To muže opravdu, ale opravdu vůbec nezajímá! Muž musí mít pocit, že vám sdělil, co potřeboval, a že se s vámi cítil dobře. Muž musí mít prostě po setkání s vámi pocit, že je MUŽ.

Sexy obličej

Muž podvědomě reaguje na obličej ženy. Měly bychom ale vědět, že sexy obličej nelze jen namalovat, ale je nutné také vysílat signály smyslnosti. Co nám radí odborníci? 1) Lehce sklopte tvář a přivřete víčka, načež chvilku vyčkejte, abyste pak náhle mohla oči doširoka otevřít a upřít svůj pohled na muže.
2) Nezapomene-li muž po předchozím manévru mluvit, použijte široký symetrický úsměv doprovázený vráskami okolo očí i úst, který svědčí o jeho upřímnosti.
3) Při jídle pomalu vkládejte kousky potravy do úst a jemně žvýkejte.
4) Občas mírně pootevřete rty a jazykem přejeďte spodní hranu zubů. Pak vidličkou vložte další kousek jídla.
5) Mírné špulení rtů při konverzaci a zvláště ve chvílích, kdy muže chválíte, umocňuje sexuální napětí, které při tomto druhu flirtu vzniká.

Krk je magnetem pro oči muže
1) Odhalte krk a jemně si mimoděk upravte vlasy.
2) Upozorněte šperkem na prohlubeň uprostřed krku jako na svoje nejzranitelnější místo.
3) Lehce natočte rameno k muži a opravdu jemně se nakloňte směrem dopředu, aby muž mohl číst váš zájem o něj.
Příbor i skleničku lze držet sexy
1) Držte příbor tak, abyste při jídle co nejvíc odhalovala zápěstí.
2) Držet sklenici jemně za její nožičku, přičemž malíček nechte volně natažený. Při pití opět odkryjte a ukažte zápěstí.
3) Držte sklenici tak, aby ruka s prsty vypadala na nožce sklenice jako hlava labutě. Prsty volně ve vějíři svírejte stopku, přičemž leží-li sklenice na stole, měla by horní hrana vaší ruky být výš než samotné prsty.
4) K vínu vždy přivoňte.
5) Předstírejte zkušenosti, samozřejmě jen pokud opravdu zkušená nejste: po prvním přivonění zatočte s vínem ve sklenici a zjistěte sekundární aromata, které pochvalně sdělte muži.
Měly bychom se také řídit pravidly, ale to platí spíše pro muže. V restauraci platí muž, žena je v roli milé, spokojené společnice. Pokud dokážeme ovládat takové vlastní zbraně, které má každá z nás, žádné „faux pas“ nás nečeká, spíše se stylově rozptýlíme a flirtování při večeři pro nás bude jednoduchá zábavná záležitost s ještě zábavnějším pokračováním…

Autor: Daniela Fruhwirtová-Hradská

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video