Horoskop na duben | e15.cz

Horoskop na duben

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chcete vědět co vám hvězdy přinesou v měsíci dubnu? Přečtěte si náš pravidelný měsíční horoskop.

Beran ( 21.3. - 20.4. )
Duben je měsíc aprílový a počasí, jak známo je velmi vrtkavé, a vás bude cosi hnát kupředu a vybízet ke změnám. Kde byste měli začít? Jasný signál zní: stravovací návyky, péče o zdraví, pracovní podmínky, to vše je zralé na pořádně přehodnocení. Někdy je dobré se zastavit a posoudit, zda není čas nastavit životní hodnoty trochu jinak a odhodlat se ke klíčovým změnám. Je velmi pravděpodobné, že začátek letošní jara je právě u vás takovou křižovatkou a rodina takový zvrat jen uvítá.

Býk ( 21.4. - 21.5. )
Třeba s tím ani nepočítáte, ale vypadá to na kolotoč plný večírků a zábavy. Celý měsíc bude mimořádně společenský a ani poslední týden nebude výjimkou, i když vás postihne nostalgická a sentimentální nálada. Při tom všem se pravděpodobně ještě budete angažovat za zájmy svých dětí, přátel nebo nějaké organizace. Patříte-li k samotářům, přemůžete zlozvyk, nemoc nebo v sobě konečně zlomíte nějakou nepěknou vlastnost.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Chcete se prosadit a štěstěna je právě na vaší straně. Budete se aktivně podílet na úspěchu druhých, nebo - právě naopak - budete profitovat z toho, že poznáte ty správné lidi. Pokud existuje nějaká pracovní pozice, po které jste toužili a dosud se vám zdála nedosažitelná, můžete se těšit na postup v zaměstnání nebo úspěšné zahájení zcela nové kariéry. Během těchto dnů nic není nad vaše síly, i když duben bude po pracovní stránce hektický. Až koncem měsíce si najdete čas na partnera a přátele.

Rak ( 22.6. - 22.7. )
Počátkem měsíce vás zaměstná vyřizování úvěru nebo půjčky, neboť jste konečně kápli na nový projekt, který slibuje úspěch. Stihnete-li všechno vyřídit včas, dostanete se daleko - ať již doslovně nebo alespoň ve své fantazii. Závěr měsíce přinese pozitivní změny v pracovním i osobním partnerství. Klidnější období očekávejte až v závěru měsíce.

Autor: Ženy - E15Lev ( 23.7. - 22.8. )
Přepadnou vás dobrodružné nálady, jakobyste najednou chtěli dohonit vše zameškané. Láká vás exotika? Tak proč si ji nedopřát – dětem moře prospěje a s partnerem se poslední dobou užijete tak málo. Období je pro vás jako stvořené k upevňování mezilidských vztahů, proto se nebojte otevřeně mluvit o svých pocitech. Pokud to dodržíte, dlouholetý problém se konečně vyjasní.

Panna ( 23.8. - 22.9. )
V tomto měsíci nebudete myslet na nic jiného než na lásku. A buď potkáte svou vysněnou lásku nebo, pokud patříte mezi zadané - znovu se zamilujete do člověka, kterého máte po svém boku. Hezké dny se nemusí opakovat, tak si je užijte a realizujte své erotické sny ve skutečnost a nebraňte se experimentům. Pokud řešíte majetkové či finanční záležitosti, počkejte až na konec měsíce, kdy je nepříznivější období pro tento typ transakcí..

Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Máte před sebou množství rutinní práce, kterou již nelze dále odkládat. Teď je šance ji zvládnout a ještě se přitom i pobavit. Ale i kondici je třeba zlepšit, takže směle do toho - za tři týdny můžete stihnout hodně, chce to jen vydržet. Vynikající konstelace vám definitivně pomůže originálním způsobem vyřešit nějaký zdravotní problém, zvládnout stres a dokonce se povznést nad starosti s dětmi, které vás jindy zaskočí.

Štír ( 24.10. - 22.11. )
Vynaložíte hodně energie na aktivity související s dětmi, budete se zabývat nějakou tvořivou prací, nebo fyzickou láskou. Jednoduše - máte to štěstí, že se právě nyní můžete věnovat zejména tomu, co vám přináší největší radost. Věřte, že nikdo si tento měsíc neužije tolik zábavy, jako vy. Dobrou náladu vám nepokazí ani někdo z okruhu rodiny, který vás požádá o půjčku, nebude se ale jednat o peníze, nýbrž o nějakou věc.

Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Věnujte se rodičům a prarodičům, začněte hledat byt, plánovat renovaci, přestavujte, renovujte nebo si jen užívejte nově objevenou rodinnou pohodu. Během prvního aprílového týdne se zasloužíte o změny, které pozitivně ovlivní rodinný život a prožijete dny plné aktivit, souvisejících s domovem a rodinou. Je to prostě oblast, kterou teď není možné ignorovat. Zbytek měsíce přinese navíc i mnoho jiného potěšení, dokonce přesně podle vašich představ.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
Čeká vás rekordní množství důležitých i nezávazných setkání a rozhovorů. Pozitivním naladěním, nadšením a komunikativností si tento měsíc získáte každého ve svém okolí. Mnoho setkání se starými přáteli, kolegy, spolužáky, sousedy či sourozenci přinesou rušné, ale příjemné dny. Závěr měsíce přinese změny, které pozitivně ovlivní rodinný život.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )

S novým přívalem energie se pustíte do realizování dlouho zamýšlených finančních plánů. Dokonce vás na poslední chvíli napadne několik opravdu originálních a nekonvenčních nápadů jak zdvojnásobit své příjmy. Koncem měsíce objevíte skryté rezervy a rozhodnete se s tím něco udělat, takže vás čeká návrat do školních lavic nebo alespoň k učebnicím či přihláška na odborný kurz.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Pociťujete únavu a není se co divit. V poslední době jste ze sebe vydali víc než je zdrávo. Snažte se dobít baterky, soustřeďte se víc na zdravou životosprávu a zanedlouho budete opět ve vynikající formě. Pomůže vám odjezd někam, kde budete sami jen se svými myšlenkami nebo si alespoň udělejte pěkný víkend s partnerem. Když se spolu náhodou zakutáte pod peřinu, vzájemně si vychutnávejte něžné souznění.

Autor: Irena Forejtová
1. dubna 2011

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video