Jak a co nakupovat v sexshopu? | e15.cz

Jak a co nakupovat v sexshopu?

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Spolehlivý, přesto ne moc využívaný způsob, jak vnést do milostného života trochu nové šťávy. Co nakupovat, kde a hlavně jak překonat počáteční stud?

Ženy milují nakupování. A tak často sbalí manžela a o víkendech vyráží do nákupních středisek, aby se podívaly po nové kabelce, přehrabovaly se haldami triček a svetříků v letních slevách a výprodejích, nakoukly, co nového mají v drogerii a kde by jinak mohly odlehčit manželově peněžence. Ti zatím otráveně následují svoji polovičku, tváří se netečně, sem tam žalostně zavzdychají při pohledu na svoji před chvílí ještě plnou peněženkou a ožijí jedině u výkladu s elektronikou, výpočetní technikou či nějakým tím šroubováčkem a hmoždinkami. Přitom by se ale na nákupech mohli bavit oba, pokud by nalezli ten správný obchod, který by uspokojil potřeby obou. Tak proč si občas nevyrazit na obhlídku a případně nákupy v sexshopu?

Jo, půjdu do takového obchodu a tam se na mě vrhnou chlípní prodavači a budou mi nutit nějaké ty pomůcky, o kterých nemám ani představu, kam se strkají či jak se používají a ještě si trhnu ostudu. To by mi stud nedovolil, abych do takových míst mohla jen nos strčit. Představujete si takový nákup v sexshopu i vy? Pak jste na omylu a klidně můžete své obavy hodit za hlavu. Ve spoustě obchodů s tímto zbožím obsluhují ženy, které se chovají velmi vstříčně, mají profesionální přístup a rozhodně se nebudou bavit nepřístojnými narážky na vaši osobu. Pokud se domníváte, že byste při své smůle určitě narazila na muže prodavače, můžete pár obchodů obvolat například s dotazem na prodejní dobu a pokud se vám ohlásí ženský hlas, víte, kam jít. A jestli máte obavy z toho, že byste snad mohli potkat někoho známého, zajeďte si do jiného okolního města nebo zvolte obchůdek na periferii, případně využijte možností zásilkových služeb a zboží si objednejte přes internet či z nabídkových letáků.

Jestliže nevíte, po kterém zboží sáhnout jako první, začněte u těch nejjednodušších nákupů, například u erotického prádla či různých masážních olejíčků. Postupně se pak můžete propracovávat dále a objevovat další možnosti a způsoby, které by se daly vyzkoušet ve vaší ložnici.

Mezi nejznámější a nejvyhledávanější erotické pomůcky patří vibrátor. Široká nabídka na našem trhu umožňuje všem vybrat si ten nejvhodnější pro každého co do tvaru, délky nebo materiálu. Ženy si vibrátorem mohou stimulovat nejenom poštěváček, ale i anální oblast, prsa, bradavky nebo se dráždit jeho zasouváním a vysouváním z pochvy. Vibrátor se uplatní nejenom jako doplněk soulože, ale také při onanii nebo homosexuálním či lesbických vztazích. Přináší požitek nejenom ženám, ale také mužům, anální erotika získává na oblibě i u nich, nemluvě o dráždění penisu, žaludu a varlat vibrátorem. Častějším používáním vibrátoru naleznete nejvhodnější způsob jeho používání. Jestliže jeho užití nepředchází vzrušení, je třeba použít lubrikačního gelu.

Další oblíbenou pomůckou pro ženy jsou venušiny kuličky. Kuličky mají průměr okolo tří centimetrů a zavádí se do pochvy. Při pohybu těla se rozechvívají a vibrace se přenáší na citlivá místa v pochvě. Kuličky o menším průměru si mohou ženy zavádět také do konečníků.

Pro pár, ve kterém má muž problémy s impotencí nebo například pro pár lesbický, jsou tu umělé pyje, které se dají pásem připojit k tělu. Některé z těchto pyjů mají navíc v sobě zabudován vibrátor.

Také vibrační tělíska, které bývají většinou oválného tvaru, přináší spoustu požitků. Žena si tělísko zasune do pochvy a regulátorem, který je připojen a žena ho drží v ruce, si reguluje míru vibrací.

Nejvhodnější pomůckou pro muže jsou vibrující kroužky, které se nasazují pod žalud a regulátorem si nastavují míru vibrací. Muži tak mohou dospět k orgasmu nebo si přivodit erekci a velké vzrušení. Na spodní část penisu si mohou také nasadit stimulátor varlat. Ten lze použít i při samotné souloži, čímž může být drážděn i partnerčin poštěváček.

Pokud je řeč o erotických pomůckách pro muže, nesmíme zapomenout ani na nafukovací panny (většinou mají tři otvory a k použití je třeba lubrikačního gelu) a umělé vagíny. Ta je buď bez vibrátoru a pohybem při jejím použití se simuluje soulož nebo vibrační.

Pro muže, kteří mají problémy s erekcí, jsou tu vakuové pumpičky. Díky podtlaku, který vzniká při jejím použití, se dají tyto potíže účinně vyřešit.

Většího vzrušení partnerky se dá dosáhnout tím, že muž použije různé druhy nástavců, které se nasazují na penis a mohou ženě navodit řadu příjemných pocitů.

Ne každý zaujímá k používání těchto pomůcek kladný vztah. Je to vše věc názoru a přístupu, pravdou ovšem zůstává to, že právě ony mohou značně zpříjemnit sexuální život a případně i vyřešit některé potíže, jako jsou problémy se vzrušivostí, orgasmem nebo erekcí. 

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video