Jak jste se milovali -shrnutí 1. | e15.cz

Jak jste se milovali -shrnutí 1.

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Za celou dobu trvání Victorie jste nám posílali nápady, jak si zpestřit milostný život, co se vám v sexu líbí, případně nelíbí. Jaké rady se tedy podařilo nashromáždit?

Většině z vás jistě příjemné a slastné pocity, které zažíváte s tím, koho máte rádi a tak jistě nebudete proti načerpat  nové informace, díky kterým si můžete tento čas zpříjemnit ještě více. Zde jsou shrnuty vaše nápady, které jste nám tak hojně posílali:

Eva: Nejsem žádná puritánka, proto si ráda čtu vaše články o sexu. Ale je pravda, že když chci teď o tom něco napsat, trochu se stydím. Ale je fakt, že internet je výborná věc a člověk je tudíž takový neviditelný, že to přeci jen napíšu. Velmi často dáváme s mým partnerem  před klasickým milováním přednost masáži …myslím tím vzájemné masáži intimních míst. Začátek, předehra, probíhá úplně normálně jako vždycky, jen pak místo klasického milování děláme jeden druhému masáž. Nejdřív jsme používali normální tělové mléko, ale olejíčky jsou mnohem lepší. Ale neodbýváme to, vždy si jeden s druhým pořádně hrajeme, než mu „dovolíme“ dospět k vyvrcholí…a musím říci, že po takové masáži ho máme oba a vždycky. Je to výhoda třeba pro ty, kdo se obávají otěhotnění nebo i ke zpříjemnění klasického sexu.

Jimy: Moje přítelkyně kdysi jednou kdesi četla, že muž zažije nejsilnější orgasmus, mnohem silnější než kdy předtím tehdy, když mu žena provádí orální sex a zároveň mu zasune do konečníku vibrátor. Musím říct, že mě tahle myšlenka docela odpuzovala, ale jednou jsem se nechal přemluvit..no nebudu to dál rozvíjet, ale jen řeknu..je to pravda!

Mirek:  S manželkou patříme mezi ty, co rádi experimentují, ale je fakt, že máme jednu polohu, která patří mezi naše favority. Ležím na zádech, nohy natažené rovně a moje žena je nade mnou v dřepu a určuje tempo. Když pak zapojí do všeho ještě svoji ruku, aby se mohla sama vzrušovat, stačí mi úplně pohled na ni, abych byl v sedmém nebi. Je ale fakt, že je to pro ni docela fyzicky náročné, za chvíli ji začnou bolet nohy a tak se to nedá dělat delší dobu, ale stejně je to naše hodně oblíbená poloha. A ještě bych měl něco. Zjistil jsem, že jednou z velmi citlivých částí ženského těla je její břicho. Často začínáme milování  tím, že ženu hladím, líbám a různě šimrám na břichu a to ji (podle jejich slov) velmi vzrušuje. A mě také, když to samé dělá ona mě. Vůbec nejlepší je, když se dlouho věnuje právě mému břichu, protože se těším, že za chvíli přejde i na jinou část mého těla a čím víc mě dráždí na břichu, vím víc jsem natěšenější.

Mickeyboy: No my sice zkoušíme doma s mou přítelkyní experimentovat, ale takové ty pozice, jako je milování ve stoje a různě složitě propletené těla, to jsme sice vyzkoušeli, ale je to pěkná makačka, nedá se to dlouho vydržet a tak se mi zdá, že ti, kteří tvrdí, jak jsou tyto polohy skvělé, trochu kecají. Podle mě takové ty obyčejné a známé polohy jsou prostě nejlepší a tak pracujeme na nich a různě je obměňujeme. Nejlepší je klasika, misionářská poloha, žena na zádech, ale vylepšená tím, že žena dá obě nohy mužovi na ramena, protože se tak dostane co nejhlouběji. No řekněte sami, vám se ty krkolomné polohy fakt líbí?

Peťulka: Kdysi jsem u tu četla článek o erotických hrách…že si třeba při milování hrajeme na šéfa a sekterářku a tak. My jsme si začali taky tak hrát a je to príma. Naše nejoblíbenější hra je na léčení impotemce. Asi nemusím nějak vykládat, jak se to hraje, je to jasné. Já jsem jako paní doktorka a on pacient a já ho léčím tím, že na něm zkouším všechny možné triky a většinou je hodně brzy vyléčený.

Mike: Ještě tady nikdo neprobíral takové ty různé pomůcky. My se jim tedy s přítelkyní nebráníme, máme jich doma už pár a je pravda, že je hodně používáme. Moje přítelkyně má nejraději takový oválek, který je napojený na zdroj, kde je taky regulátor rychlosti, zavede se to do pochvy a pak už jen nastavujete rychlost. Využíváme ho hlavně při předehře, takže se nebojte třeba někdy navštívit sexshop, proč se stydět, když sex je taková přirozená věc?

Pepino: Nejlepší je sex ve sprše..a to po ránu. Vždycky si tam předtím, než jdeme oba do práce vlezeme, vzájemně se mydlíme a škádlíme a můžu vám říct, že pokud takhle začnete po ránu den, že pak máte dobrou náladu a dokonce chuť do práce, což už je u mě co říct.

Dadulka: Sex je moje nejoblíbenější zábava. O panenství jsem přišla až ve dvaceti letech, ale od té doby studuju a hlavně procvičuje všechno, co se sexu týká. Vůbec nejraději mám orální sex. Je to vlastně jediný způsob,jak můžu dosáhnout orgasmu, ale stojí to zato. Jednou mě přítel vzrušovat jazykem skoro dvě hodiny- když pak přišel orgasmus, myslela jsem, že umřu, cítila jsem snad 1000 x, že to na mě jde, že už to tady bude, ale on vždycky přestal. Docela jsem ho pak obdivovala, že to tak dlouho vydržel, musel ho bolet jazyk, ale on mi chtěl tu rozkoš dopřát. Bylo to super.

Monča:  Chtěla bych říci ostatním ženám, co se mi v posteli líbí. Dříve mi byl odporný orální sex, ale teď bez něj nemůžu být. S přítelem začínáme nejraději milovaní ve vaně. Jsme uvolnění, povídáme si, pak se hladíme. Pak pustíme trochu vody pryč. Přítel leží na zádech ve vaně, já se o vanu opírám rukama, nohy mám roztažené a klitorisem něžně dráždím špičku jeho penisu. Oba si hlídáme, abychom nedospěli orgasmu. K tomu dojde po koupeli, když mě přítel vezme do postele, neosušenou. Líbám mu penis, dlaněmi masíruji varlata, stehna a břicho. Pak si vystřídáme role. Přítel mi nalije trochu likéru do pochvy a pak mi ji vylíže (promiňte, není to příliš erotické?) a svými prsty mi dráždí klitoris. Nakonec vnikne do mě… Než usne, uvědomí si, že má hlad a dáme si dobré jídlo!

Libor: .Jaká je moje oblíbená poloha? Ta, kde si dva vidí do obličeje. Takže- oba sedí proti sobě, chlap má nohy rovně natažené a ženská má ty své přes jeho a opírá se o ruce. Muž ji pak drží za kolena a může ji šimrat, kde chce (hlavně tam!) a taky se dívají jeden druhému do obličeje a vidí, jak to ten druhý prožívá a jak se mu to líbí. Prostě- paráda!

Johnvice: Velice pěknou polohou je, kdy jeden z partnerů je aktivní a ten druhý naopak pasivní. Řekněme, že jeden z partnerů leží na zádech (není podmínkou) s mírně roztaženýma nohama a rukama nataženýma za hlavou (klidně i pod hlavou). Aktivní partner dráždí partnera a je jedno, zdali rukama, ústy, různými pomůckami nebo samotným pronikáním. Pasivní partner by neměl opětovat jakoukoliv akci … v případě, že chce oplácet doteky druhému partnerovi prováděnou laskavost … první jej uchopí za ruce a zpět mu je vrátí do polohy za hlavu, můžeme i lehce svázat odloženými svršky. Pro pasivního partnera se umocňuje vzrušení tím, že se nemůže podílet na samotné už tak dost vzrušující činnosti a aktivního partnera zase pocit, že je jeho partner plně v jeho rukou a pozorující vzrušení je pouze jeho práce. Samozřejmě lze kdykoliv přejít k vřelým vzájemným objetím a změnit polohu a pokračovat v milování ve kterékoliv jiné. Pokud se rozhodnete pokračovat v započaté hře… určitě nezapomeňte potom partnera  vroucně obejmout a určitě i políbit, aby neměl pocit, že jste mu byli jen nástrojem pro jeho sexuální vybití.

Terča: Už to tady bylo zmíněno, myslím erotické hry …je to fakt prima, takhle si milováni zpestřovat. My s přítelem taky jednu takovu erotickou hru hrajeme a je to docela často. Začíná to jako klasická svlékací flaška, ale my ji máme vylepšenou. Takže zatočí se prázdnou lahví a na koho ukáže, tak si svlékne kus oblečení atd. až do úplně naha, však to každý zná…ale my ještě pokračujeme a hrajeme to dál.. tak, kdo už je nahý a flaška na něj ukáže, musí místo oblečení, které už nemá, předvést partnerovi něco dráždivého, sám se začne vzrušovat…někdy to dopadne tak, že jeden z partnerů je ještě skoro oblečený a ten druhý se musí mockrát sám vzrušovat, protože na něj flaška pořád ukazuje …je to vzrušující pro oba, pro toho, kdo si to dělá i pro toho, kdo se dívá …ale hra končí teprve tehdy, kdy jsou oba nazí a pak začíná teprve opravdové milování.

Lucina: No nevím, jestli se to dá doporučit opravdu všem, je to docela nebezpečné, takže snad jen dobrým a zkušeným řidičům. Mého přítele opravdu vzrušuje, když ho za jízdy autem (on řídí) orálně uspokojuju. Říkám, že je to nebezpečné, protože se přitom musí soustředit na jízdu a to je někdy docela těžké …často musí zpomalit a tak brzdíme provoz :-) …většinou skončíme někde na polní cestě nebo v lese, protože nás to oba vzruší natolik, že se oba moc chceme. Žádnou polohu popsat nemůžu, je to klasika, protože v autě je docela malý prostor :-)

Kája: Moje oblíbená poloha? No mám jich víc, ale všechny jsou více méně známé, ale jednu neobvyklou mám. Ta je taková: partnerka leží na zádech, ale hlavu má směrem dolů. To znamená, že tělo má na posteli, ale ramena a hlavu má spuštěnou. Muž pak klečí nad ní a její pánev drží ve výšce. Teda nevím, jestli to nezní trochu podivně, ale je to fakt moc příjemná poloha, no vyzkoušejte sami.

Katty: Já mám asi nějaké neobvyklé erotogenní zóny, ale nejlépe se vzruším tehdy, když mi přítel hladí a líbá lýtka. Vždycky mě na nich začne jen jemně šimrat a pak stupňuje tlak a já se dostávám úplně do varu. Sama jsem byla překvapená, že jsem tak citlivá zrovna na těchto místech a tak jsem to řekla svým kamarádkám. Když jsme o tom pak přemýšlely, došly jsme k závěru, že ony vlastně ani nevědí, jestli jsou na lýtkách vzrušivé, protože se jich tam partner nikdy nedotýkal, protože to nikoho nenapadlo. Tak to pak vyzkoušely i ony a skoro všechny byly nadšené, tak to chci doporučit i jiným lidem, aby to vyzkoušeli.

Charlie: Teda nevím, jestli jste to už zkoušeli, ale já při předehře a orálním sexu vzrušuju přítelkyni tím, že postupně vysouvám a vysouvám jazyk do její pochvy. Říká, že je to mnohem lepší než používat prsty a navíc vám ještě zbudou volné ruce k dráždění poštěváčku. Říkal jsem si, že prsty musí být lepší, dá se jich tam zasunout víc a jsou delší, ale jazykem je to prý o mnoho lepší, takže se s tím chci podělit i s ostatními.

Kamil:  Já mám spíš radu nebo doporučení pro chlapy. Už jste někdy vyzkoušeli vibrační kroužek? Dostal jsem ho od přítelkyně a nemůžu si ho vynachválit. Je to zkrátka takový kroužek, který koupíte v sexshopu a který se normálně nasadí za žalud a pak už se jen řídí a nastavují vibrace. Dá se s tím normálně milovat a ještě se přitom dá dráždit i klitoris. Od té doby, co ho máme, ho používáme skoro pořád a je to fakt paráda.

Jarča: Kdysi jsme s přítelem četli článek o japonských ženách, které jsou placeny za to, že svá těla poskytnou coby jídelní stoly…zkrátka že jsou jim různě po nahém těle rozloženy lahůdky a pak se sejdou muži, kteří na jejich tělech hodují. Byly tam i obrázky a ty lahůdky bylo hrozně složitě poskládány na různých místech těla a bylo ho tam hodně, takže ti muži pak dlouho hodovali. Ale šlo pouze o jídlo, ty ženy nebyly placené za sex, ale za to, že se po celou tu dobu, kdy muži budou jíst, ani nepohnou. No a tak jsme to vyzkoušeli i u nás doma…ale nám jde samozřejmě i o sex a také si nezveme žádné cizí chlapy, ale hodujeme jen my dva….neděláme to tedy moc často, ale zato když už, tak si to pořádně užijeme…připravíme si různé pokrmy a lahůdky, ty pak rozdělíme na dvě části, protože se samozřejmě s přítelem vystřídáme, ty společně nachystáme a pak si nejprve jeden lehne, druhý ho ozdobí jídlem, různě po těle, jak se komu líbí….nejlepší je to samozřejmě na těch nejcitlivějších místech a pak ten jeden hoduje, ale současně vzrušuje toho druhého…pomalu totiž sbírá jídlo například s prsou a důkladně vše vylizuje apod., no nápadům se meze nekladou…..a pak se role vymění. Je to taková hra docela náročná na přípravu, ale když si s tím dáte tu práci, výsledek rozhodně stojí zato.

Mr.No: Čtu tuhle rubriku, kde všichni píší, co je vzrušuje. Já bych chtěl naopak napsat, co mě nejenže nevzrušuje, ale naopak úplně odrazuje. No je to víc věcí, ale snad nejvíc nesnáším, když se holka při milování schovává pod peřinu, protože má strach, abych ji náhodou neviděl nahatou. Copak nechápe, že kdyby se mi nelíbila, tak bych tam s ní nebyl? Fakt mě štve, když má žena malé sebevědomí, já jsem úplně normální kluk, žádný oslnivý krasavec, ale v životě by mě nenapadlo se v intimních chvílích stydět. Proč taky, vždyť by to mělo za následek akorát to, že bych se nedokázal uvolnit a pak bych z toho nic neměl. Takže rada pro ženy, přestaňte se stydět!

Petty: Já mám pro vás taky jednu radu nebo nápad, tedy spíš pro ženy. Já mám nejraději, když můžu svého přítele překvapovat něčím novým a vůbec nejraději experimentuju s tvarem svých chloupků (tam dole). Mému příteli se to vždycky moc líbí a je zvědavý, co nového zase dole uvidí. Pokaždé zkouším nové tvary, třeba trojúhelník, užší a zase širší proužky, občas se vyholím úplně. A můžu říct, že v tom posledním případě, když nemám dole žádné chloupky, tak všechny doteky prožívám mnohem intenzivnějí a citlivěji, když jsem čerstvě vyholená, stačí, když se mě tam partner dotkne a jsem úplně hotová. Partnera to tak baví, že někdy vymýšlí nové tvary on sám a taky sám mě pak holí a moc se mu to líbí. A mě taky.

Charlie: Šampaňské a hrátky s ním, to je asi známá věc, myslím tím pití z pupíku a tak. Ale já to i přesto píšu, protože je to paráda. Moje holka vždycky dělá to, že si šampus nalije do pusy a pak si vezme do úst můj penis a jen tak na něj nechá ty bublinky působit. Nádherně to šimrá a je to vzrušující. Pak jí to oplatím, to když jí naliju šampus do jejího klína. Takže, šampus nejenom dobře chutná, ale dá se toho s ním zažít víc.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video