Jak jste se milovali -shrnutí 2. | e15.cz

Jak jste se milovali -shrnutí 2.

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Za celou dobu trvání Victorie jste nám posílali nápady, jak si zpestřit milostný život, co se vám v sexu líbí, případně nelíbí. Jaké rady se tedy podařilo nashromáždit?

Většině z vás jistě příjemné a slastné pocity, které zažíváte s tím, koho máte rádi a tak jistě nebudete proti načerpat  nové informace, díky kterým si můžete tento čas zpříjemnit ještě více. Zde jsou shrnuty vaše nápady, které jste nám tak hojně posílali:

Valérie:  Můj přítel měl, vždycky když jsme ráno vstávali, erekci, tak jsem byla potěšená, že se vzruší hned ráno při pohledu na mě, ale byla jsem na omylu. Četla jsem totiž, že ta erekce není způsobena vzrušením, tělo pouze přes noc, když je penis v nečinnosti, do něj pošle krev, aby zkrátka zkontrolovalo jeho funkčnost, něco jako zkušební test. Tak mě to docela zklamalo, protože většinou ta erekce hned opadla. Teda opadla, když jsme hned šli na věc. Trápila jsem se tím, ale když teď vím, jak se věci mají, můj přítel nejdřív dostane dávno jemného orálního sexíku a pak už je to všechno v pořádku. Takže dámy, píšu to jen proto, abych vás vyvedla z omylu, jak je to s tou erekcí po ránu, já jsem se to dozvěděla až 24 letech, tak vám to hlásím, abyste prohlédly dřív než já :-)

Verča: Nechápu, proč se někteří lidé vyhýbají erotickým pomůckám. To já ne, doma máme sbírku různých vibrátorů a dráždidel. Myslím si totiž, že  v sexu se má vyzkoušet všechno..tedy pokud máte partnera, s kterým to zkoušet chcete…my se nebráníme ničemu a zkoušíme všechno a co nás nezaujme, tak to pak už neděláme. Ale proč to píšu…..pokládala jsem se celkem za znalce různých těch pomůcek, ale teprve nedávno jsme objevili, že existují venušiny kuličky, kteé jsou určeny pro anální sex….ty klasické, které se vkládají do pochvy jsem samozřejmě znala, ale o těchto jsem nevěděla. Né každý má rád anální sex, myslím ale, že je to hlavně kvůli předsůdkům a neznalosti. Nechci tady dělat žádnou přednášku, takže končím, jen jsme chtěla upozornit na to, že existuje taková věc a že rozhodně stojí aspoň za vyzkoušení

Josef: Podle mě je důležité v sexu nezakrnět a pořád zkoušet něco nového, hlavně tedy, když už jste s partnerkou dlouho. Nuda v sexu je totiž podle mě hrozná. Proto studuju a čtu všechno, co s tímto tématem souvisí…knihy, tisknu si články z internetu a pak všechno doma zkoušíme. Ale k jedné věci zatím máme nedůvěru. Včera v televizi byl chlap, který měl 18 piercinků…a před televizní kamerou si nechal udělat další- prostě si propíchnul žalud, bylo vidět, jak to strašně bolí a prý se to léčí 4-6 měsíců! No připadalo mi to šílené, ale on tvrdí, že partnerky s ním zažívají lepší sex, když v sobě cítí ty různé kuličky a kroužky. Takže jsem se chtěl zeptat, jestli s ním někdo nemá nějakou zkušenost, jestli je to pravda nebo ne. Teda ne že bych si to udělal taky, jen mě to zajímá.

Kája: Jednou jsme byli s přítelkyní na oslavě narozenin našeho kamaráda. Výborně jsme se bavili, tančili tělo na tělo a když se nikdo nedíval nebo byla příležitost, různě jsme se hladili a vzrušovali přes šaty. Nemohli jsme se dočkat, až mejdan skončí a my se doma pomilujeme. Jenže všichni se dobře bavili a tak se nikdo neměl k odchodu. My jsme společnost nechtěli opustit sami a pak nám nezbylo, než vydržet až do konce. Když jsme pak přišli domů, byli jsme tak nedočkaví, že jsme s přítelkyní tak jak jsme byli v oblečení skočili do sprchy a mazlili jsme se mokří v oblečení. Pak jsme je postupně vyslékali a nakonec jsme  se vášnivě pomilovali. S tou holkou už dnes nechodím, ale když jsem občas na nějakém mejdanu, vždycky si na to vzpomenu, bylo to pod tou sprchou v oblečení hrozně vzrušující a doufám, že to zase někdy zažiju a že to nebylo naposledy.

Myšák: My se s přítelkyní nejraději milujeme takto: ona mi přiváže šátkem ruce k posteli (a někdy taky nohy) a pak začíná dráždění. Můžu vyskočit z kůže, když mi přejíždí pírkem všude po těle, pak vezme třeba kousek ledu, nebo ovoce, rozloží mi ho po těle a pak ho pojídá. Já jsem bezmocný, nemůžu se hýbat a ona pak pokračuje v orálním sexu, chvíli mi to dělá a pak si na  mě sedne. Takové milování je skvělé a já ho mám nejraději. Fakt si dost užijeme, protože já si pak chvilku odpočinu a jdeme na druhé kolo, jen v obrácené roli, já přivážu ruce jí a vracím jí všechno to, co dělala ona mě.

Libča:  Myslím, že ještě nikdo nezmínil to, jak perfektní je taková masturbace. Někdo se na to dívá s odstupem, což nechápu, protože je fakt, že když se člověk uspokojuje někdy sám, má pak větší chuť i na milování s přítelem. Já se jí rozhodně nebráním a dělám si jí několikrát do týdne. A taky jí dělám i před mým přítelem, moc ho vzrušuje se při tom na mě koukat. Taky ho vzrušuje třeba i to, když si přejíždím rukama po prsou v oblečení a pak si zajedu pod kalhoty. Nemusím být vůbec nahá a dělat si to v tom pravém smyslu, ale i takto ho to vždycky zaručeně rozparádí.

Benny: Já nejsem žádný sadomasochista, to píšu hned rovnou, aby z toho příspěvku nevznikl takový dojem….ale je fakt, že si někdy sex zpestříme něčím ostřejším. Podmínkou samozřejmě je to, aby s tím souhlasili oba a aby věděli, že nesmějí překročit určitou hranici…proto to musí vzrušovat a hlavně bavit oba. Takže, někdy si hrajeme třeba na přepadení a znásilnění, takže se milujeme tak, že moje holka se brání, ale já jí třeba svázu a vezmu si ji rovnou bez nějaké předehry nebo tak. A ona se naoko brání, ale už kolikrát se do toho zabrala tak, že jsem měl modřiny, škrábance. Je fakt, že většinou se milujeme úplně normálně, ale někdy nás to chytne, tak to děláme i takhle.

Artík: Ahoj, i já mám něco pro vás. Možná to vypadá legračně, ale je to dobrá věc, fakt. No nevím, jestli už jste to někdy zkoušeli, ale takový vysavač je super….moje přítelkyně, když uklízí, tak vysává i mě..teda hlavně ty jisté partie :-)..zkoušeli jsme to jen ze srandy, jaké to bude, ale řeknu vám..není to špatné, no vyzkoušejte to sami…

Blaňule:  Můj přítel má takovou zvláštní techniku. Vždycky jsem u toho skoro šílela, tak jsem mu řekla, ať mi popíše, co mi to tam „dole“ dělá za věci. Říkal, že je to taková technika, které se prý říká „drnkání na kytaru“. Je to tak, že si chlap podloží ruku tak, že palec a prsteníček opře v oblasti pochvy a prsteníčkem pak rozkmitá  klitoris. Můžu říct, že orgasmus pak přijde hodně rychle, je to u mě ta nejrychlejší technika, jak dospět k orgasmu.

Čertice: Pro mě jsou při milování nejdůležitější prsty. Miluju, když mě přítel dráždí vsouváním a vytahováním nejdříve jednoho prstu a pak postupně přidává další prsty. A úplně nejlepší je, když přitom zároveň drážní můj poštěváček. A když to tak dělá dlouho, jako že postupně přidává prsty, tak už se několikrát stalo, že mi tak strčil skoro celou ruku.

Laura: Já bych měla poznámku k těm erotickým hrám, jak už se tu psalo….myslím, jak si partneři hrají třeba na striptérku a zákazníka nebo ředitele a sekretářku. Podle mě je to fajn, vzrušující a zábavné, taky si tak hrajeme. Vždycky si ráno řekneme, na co si večer budeme hrát a když přijdeme z práce domů, už často jedeme podle domluveného scénáře….nejraději máme hru na kadeřnici a zákazníka. Teda ta kadeřnice pracuje v salónu nahoře bez, aby to bylo jasné. Můj přítel sedí na židli, já kolem něj skáču s hřebenem, třeba si mu sednu na klín, abych mu mohla česat ofinu a on mě přitom různě vzrušuje na prsou nebo pod sukní….když mu skončím a s úpravou vlasů, tak mu pak jdu upravovat ještě chloupky tam dole….myslím jako česat atd…no nebudu se rozepisovat do detailů. Hra končí tím, že se už neudržíme a pomilujeme se vsedě na židli. Teda nechci to nikomu vnucovat, tento způsob milování, ale přiznejte se, že vás to teď jak to čtetě, docela navnadilo? :-)

Jahůdka: My s přítelem nepotřebujeme ani samotnou soulož, úplně nám stačí orální sex….ale pěkně dlouhý, pomalý, vzrušujeme se takto třeba přes hodinu….a zjistila jsem, co mého přítele vzrušuje u orálního sexu nejvíc. Jde o to, že vezmu jeho varlata celá do pusy a pak je v nich převaluju. No nevím, jak to přesně popsat, aby to bylo srozumitelné, ale představte si třeba, že máte v puse dvě švestky, které jakoby kolíbáte. Pak má taky rád, když je rychle za sebou beru do pusy a zase je vyndávám. Zkuste to udělat tomu vašemu, určitě se mu to bude líbit.

XY: Moje přítelkyně má krásné dlouhé vlasy a často si je myje tak, že se svlékne do spodního prádla (aby si nezamokřila oblečení) a pak se nakloní nad vanu a sprchou si je myje. Když je v tom prádle a tak nakloněná, vypadá hrozně sexy a já se málokdy udržím, abych ji nezačal „otravovat“. Pak ale vždycky nadává, protože voda přitom stříká všude možně a ona pak musí vytírat koupelnu :-)….ale líbí se jí to taky, protože vždycky nechá otevřené dveře do koupelny, abych jí viděl, nebo jen tak mimochodem prohodí něco ve stylu, že by vlasy už potřebovaly umýt a že jde do koupelny :-)

Dalila: My s manželem často začínáme nebo naopak končíme milování tím, že si penis tře o moje prsa….kdysi dávno jsme to viděli ve filmu a hned vyzkoušeli, protože zkoušíme skoro všechno, co se sexu týče…bylo to už dávno, ale manželovi se to líbí tak, že nám to vydrželo až to teď…tedy nevím, jestli to jde, když má žena malá ňadra, ale to není můj problém (č.4). Probíhá to tak, že manžel klečí nade mnou, penis mi vloží mezi prsa (používáme lubrikační gel, líp to klouže) a pak se pohybuje sem a tam a já přidržuju rukama prsa k sobě. A víte, že to má i svoje technické označení? Prý se tomu říká „prsní soulož“.

Franta: Já mám radu na polohu pro ty, kteří mají nadváhu a přitom mají rádi sex, ale nechtějí partnerku zalehnout. Já taky patřím mezi tu tlustější část populace a moje partnerka je zase štíhlá, tak jsme vymysleli tuto polohu: Ona si lehne na záda, nohy pokrčí, já sedím oproti ní, opírám se rukama za zády. Přítelkyně pak nohy vztyčí nebo si je opře o moje ramena a je to….ale myslím, že je to fajn poloha i pro  ty, kteří problémy s váhou nemají, no nechám to na vašem posouzení, uvidíte sami.

Lenka: Oba s manželem trpíme občas bolestmi zad a tak jsme si říkali, že bychom si mohli koupit žebřiny, na kterým bychom si vytahovali záda…ale ty zabírají dost místa a tak jsme nakonec koupili takovou tyč, která se dává mezi futra dveří a slouží ke stejnému účelu…no zkrátím to, funguje to nejenom na záda, ale i na zkoušení milostných poloh. Líbí se nám takové ty polohy, kdy muž drží ženu ve výšce, ale je to docela namáhavé…ale když se zavěsím a držím se za tu tyč, manžela to nezatěžuje a můžeme tak dělat naši oblíbenou polohu. Ta tyč se dá nastavit na různou výšku, takže se dá dělat i spousta různých variací…

Anonym: Jednou jsem četla, že mužům je velice (to podotýkám) příjemné, když si žena dá do úst  kuličku předem zamraženého hrozna a laská muže tak jak u orálního sexu.  Pravda je to trošku náročnější, ale každý má svou fantazii. Můj přítel se k tomu  vyjádřil, že to není žáden zázrak, ale jednou jsem tohle poradila kamarádovi a ten pěl jenom slova chvály. Navíc říkal že je to fajn i s mraženým černým rybízem. Závěr toho článku byl takový, ať se ženy nediví, že jejich partneři budou na rande nosit hrozno.

Pavlína: Můj příspěvek nebude zas až tak konkrétní, jako kterou polohu vyzkoušet nebo tak něco, ale spíš bych se vám chtěla svěřit s takovým všeobecným poznatkem…přibrala jsem asi dvě kila, nejsem tlustá, to ne, ale neměla jsem z toho dobrý pocit…a taky jsem si říkala, že bych měla začít cvičit, abych měla pevnější tělo, no znáte to, takové ty předsevzetí,  které si člověk rád dává, ale těžko je pak dodrží…ale musím se pochválit, já jsem se do toho pustila, třikrát týdně posilovna, dvakrát týdně aerobic, k tomu běh a rotoped… a přestože to nedělám dlouho, až jsou vidět malé výsledky. Proč to píšu? Mám ze sebe mnohem lepší pocit, z toho, že se s mým tělem děje něco dobrého a že líp vypadá, manžel mi koupil hezké nové krajkové prádlo a já mám nejenom lepší náladu, ale i větší chuť k milování. Takže moje rada, cvičte, hýbejte se a budete víc prožívat i milování :-)

Markéta: S přítelem máme moc rádi sex a rádi experimentujeme, ale toto je naše taková stálice. Nakrájí se ovoce, podle chuti, u nás vedou kousky nebo celé jahody a kolečka banánů a pak se ještě naláme na čtverečky čokoláda. Dokonce bych řekla, že tohle ovoce a čokoláda je u nás už samo o sobě afrodiziakem. Když je vše připravené, dáme to na talíř a šup do ložnice. Pak si jeden z partnerů lehne a tomu druhému zaváže oči. Pak ten, co má ty oči zavázané čeká a ten co leží, si začne po těle rozkládat ty kousky ovoce a čokolády. Cílem je tam najít co nejvíc těch rozložených kousků- teda musí je najít ten, co má zavázené oči- ale musí hledat pouze jazykem a pusou, ruce nesmí použít. No a pak je více variant. Jedna z nich je ta, že se ty potraviny rozdělí půl na půl a každý má půlku. Pak se stopne minuta, jeden leží a druhý hledá a pak se to vystřídá a ten, co najde více kousků, vyhraje a může mít sexuální přání, které mu ten druhý musí splnit. Nebo další varianta je taková, že se dělají cestička, to znamená, že se na těle udělá z těch potravin cestička k místu, které si ten partner přeje mít laskáno…je to děsně vzrušující, když ten partner pomalu „ukusuje“ cestičku a tím pádem se pomalu blíží tam, kde ho chcete mít. No prostě fantazii se meze nekladou, tahle hra se dá různě obměňovat. Prostě a jednoduše- stojí za vyzkoušení.

Loskutačka: Pro mě je prostě nejlepší sex v přírodě. Proto mám taky nejraději teplé období a zimu nemusím. Udělejte to taky jako my a po celodenní dřině v práci neulehněte doma k televizi, ale prostě vemte spacák a běžte přespat do přírody. Vsadím se, že když se k sobě ve spacáku budete tulit s partnerem, tak noc zaručeně skončí sexem. Jednak to živočišně teplo, pak taky ta vůně přírody a zkrátka jiné prostředí než do v bytě dělá prostě zázraky. Můžete taky tímto způsobem překvapit partnera. Určitě bude mile překvapen, když mu neřeknete nic, jen vezmete spacák, najdete hezké místečko v přírodě a řeknete něco na způsob- tak pod touhle krásnou oblohou se dnes budeme milovat…co říkáte, nevyzkoušíte to také?

 Leoš: Přináším spíš takový menší nápadek než něco převratného. Jde o hry s kostkami ledu. Je to bezva věc, ale kdo zkusil, zjistil, že to má nevýhodu. Když je kostka větší, dlouho taje a pak to může studit tak, že je to nepříjemné a pak je tam taky na voda, co se rozpouští a teče všude možně. My to děláme tak, že když dáváme vodu v těch kostičkách zmrznout do mrazáku, vždycky tam přihodíme kousek ovoce, tím pádem když to zmrzne, tak samotného ledu tam není tolik a taky to dobře chutná, když jezdíte tou kostkou ledu po těle partnera a pak roztaje a vy můžete při sexu něco malého zobnout :-)

Ixsray: Moje přítelkyně si kdesi přečetla návod, který ji zaujal a mě taky, takže ho teď realizujeme. Jde o to, že každý z partnerů má své představy, které by rád uskutečnil, jen mu někdy je trapné si o to říct. Takže každý den ráno si napíšeme jedno takové přání na papírek a o víkendu se to dá do košíku a každý může jednou losovat a pak se ta přání plní. Je to vzrušující hra, hlavně když narazíme na prosbu svého protějšku a zjistíte, co si přeje a o čem tajně sní. A tak jsem zjistil, že moje partnerka touží například po jemném svazování, nebo hraní si na znásilnění, nebo chtěla souložit s kostkou ledu v pochvě. Je to bezva, jsme spolu už dlouhou dobu, ale sex je pořád velmi kvalitní a děsně vzrušující, právě proto, že se nebojíme experimentovat a pořád zkoušet při milování nové a nové věci.

Sundy: Podle mě je na penisu nejcitlivější předkožka, je na ní spousta citlivých bodů a nervových zakončení, které silně reagují na různé stimuly. Mám rád, když mi moje holka při orálu přetáhne předkožku přes žalud a pak zase zpátky, několikrát rychle za sebou. A když předkožku předtím trochu navlhčí, je to úplně bezvadné.

 Petr: Mám tři oblíbené polohy a tak můžu říct, že se ostatními ani nezdržuju :-). První je 69, to si člověk užívá dvojnásob, protože já jsem ten člověk, který si užívá tím, že vzrušuje partnera a při téhle pozici je vzrušován i on, takže jde vlastně o dvojnásobné vzrušení. Pak mám rád polohu na koníčka, myslím, že jako každý chlap, žádná práce a ještě ten vzrušující pohled na skákající poprsí partnerky, no paráda. A ta třetí je poloha zezadu, protože mám při ní takový nadřazený pocit, jako že jsem pánem tvorstva a že všechno můžu řídit a ovládat, však chlapi určitě budou vědět, o čem mluvím, no ne?

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video