Jak jste se milovali -závěr | e15.cz

Jak jste se milovali -závěr

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Za celou dobu trvání Victorie jste nám posílali nápady, jak si zpestřit milostný život, co se vám v sexu líbí, případně nelíbí. Jaké rady se tedy podařilo nashromáždit?

Většině z vás jistě příjemné a slastné pocity, které zažíváte s tím, koho máte rádi a tak jistě nebudete proti načerpat  nové informace, díky kterým si můžete tento čas zpříjemnit ještě více. Zde jsou shrnuty vaše nápady, které jste nám tak hojně posílali:

Iva: Už jste vyzkoušeli techniku tzv. milování bez pohybů? Asi to zní na první pohled jako nemožná záležitost, ale jde to, nebojte. Ale nutností je dokonalé ovládání poševního svalstva. Žena se musí naučit vědomě svírat pochvu. Dvojice pak může bez pohybu, hezky v klidu, se milovat tak, že partnerka v pochvě svírá a povoluje stisk (pomocí poševních svalů) mužova penisu. Trénujte tak, že budete normálně přes den, když bude chvilka času, svírat a povolovat svaly v pochvě (zatínat) nebo že při močení budete přerušovat tok moče. Chce to pravidelný trénink, ale na druhé straně, tohle se dá cvičit kdykoliv a kdekoliv.

Zdeněk:  Pro ženy, které chtějí dopřát muži něco neobvyklého a velmi příjemného, můžu jen a jen doporučit, z vlastní zkušenosti, techniku kolíbání varlat. Jde o to, že si partnerka vloží do úst varlata a pak je v ústech kolíbá ze strany na stranu, tak jako když se kolíbá kolébka (já vím, že je to asi blbé přirovnání k dítěti, když se mluví o sexu, ale zase je to názorné). Kolíbá se za pomocí jazyka nebo se normálně převalují v ústech…ale ona si každá žena sama najde techniku, která ji bude vyhovovat. Ale ženy, dávejte pozor na zuby, když už máte tu „naši věc“ v ústech. Jen připomínám historku, která se mi stala. Moje partnerka zrovna prováděla ono zmiňovanou techniku, když v tom zazvonil mobil a ona se lekla a zkousla. Teda ne moc, ale i tak to stačilo, takže od té doby při milování vypínáme mobily.

XY: Je škoda, že se tak málo praktikuje prsní soulož (zjistil jsem to průzkumem mezi kamarády). Člověk to často vidí v těch lechtivých filmech, ale doma v ložnici ne. Přitom je to tak příjemné, skoro lepší než orální sex. Prsní souloží myslím to, že si žena vloží penis mezi ňadra a pak se provádí pohyby jako u soulože. Nejlepší je použít nějaký olejíček nebo lubrikační gel, jinak to tře. A poloha? Žena přitom leží na zádech, muž klečí nad ní, ona dá prsa k sobě a je to. Tak jak to píšu, přemýšlím, jestli by to šlo provádět i u jiné polohy, ale žádná mě nenapadá…no pokud vás ano, tak dejte vědět, ať mi rozšíříte obzory :-)

Luděk: Prožil jsem noc, na kterou asi nikdy nezapomenu, ale nevím, jestli bych ji mohl někomu doporučit jako něco, čím si oživovat milostný život. Zvlášť, když se jedná o nevěru, protože máte oficiální přítelkyni, kterou máte rád a se kterou plánujete společný život. Musíte si uvědomit, že sex na jednu noc s náhodnou známostí je sice strašně vzrušující, ale druhý den vás začnou pálit myšlenky na to, co jste provedl. Snažím se sám sobě tvrdit, že co oči nevidí, to srdce nebolí, ale přesto vím, že to nebylo správné. Mnohem častěji ale když na tu noc pomyslím, mnou projede vlna vzrušení, kterou jsem se svou partnerkou už dávno nezažil. Často taky na tu ženu myslím, když mám sex s mou partnerkou. Paradoxní je to v tom, že jsem pak mnohem víc vzrušený a má přítelkyně je viditelně potěšena, protože si myslí, že mě tak rozpaluje ona. Kdyby věděla, na co v tu chvíli myslím, asi by mě zabila…A co že se mi to vlastně stalo? Dělám v autoservisu a jednou do něj přišla ona- krásná žena kolem třicítky s tím, že potřebuje opravit auto. Když jsem se na ní podíval, vůbec jsem nemohl odtrhnout oči. Ona mě úplně opařila…chvíli jsme si povídali a ona vyzařovala takové erotično, že jsem byl úplně poblázněný. Když si pak přišla večer pro auto a řekla, jestli bych jí v něm nemohl odvézt k ní domů, prostě jsem jel a nepřemýšlel o důsledcích. Byl jsem tam celou noc. Už jsme se pak nikdy neviděli, ale pořád na to musím myslet….

Kytička: Co doporučuju já? K tomu, aby to vás toužil, je nutné prostě a jednoduše dbát na to, jak vypadáte. Zrovna včera jsem seděla s mým kamarádem ve studentské knihovně a spolu jsme sledovali a hodnotili holky, co tam byly. Jedna horší než druhá…jedna byla tlustá, druhá měla špinavé kalhoty a flekaté tričko, další zase mastné vlasy a obličej bez špetky make-upu. Fakt si říkám, že to přeci nedá takovou námahu ze sebou něco dělat. Představila jsem si, že kdybych já byla kluk a probudila se ráno vedle některé z nich, bylo by mi zle. Holky, tak na sebe trochu myslete a uvidíte, že za chvíli bude kolem vás spoustu milých a sympatických kluků. Trochu pohybu, omezit sladkosti, občas zajít ke kadeřnici a na kosmetiku, to přeci není takový problém.

 Pepino: Můj názor na sexuální polohy je jednoznačný…jakákoli poloha je dobrá, pokud při ní lze provádět orální sex. Celkem moc nechápu, proč předvádět při milování nějaké ty artistické pozice, když stejně nejlepší je orálek. Tak zaručeně prožijete orgasmus nejenom vy, ale i váš protějšek. Nechci říct, že bychom u nás doma úplně vyloučili klasiku, ale 80-90 % tvoří orální sex. Takže doporučuju více pilovat tuhle techniku a dovést ji k dokonalosti, protože pak je úspěch zaručený. Schválně se zeptejte své partnerky, kolikrát prožila orgasmus při klasice a kolikrát při orálku, moc bych se divil, kdyby to druhé jednoznačně nevedlo.

Petra: Třeba se mnou nebudete souhlasit, ale já si milování vždycky nejlíp užiju tehdy, když se předtím sama vzrušuju. Třeba jsme s přítelem doma a já vím, že se budeme ten večer milovat, tak se jdu předtím vykoupat, napustím si vanu s pěnou, pustím si nějakou hudbu, zavřu oči a představuju si, kde všude se mě za chvíli bude partner dotýkat a sama se tam hladím. Nikdy nedojdu až k orgasmu, to nechávám až s přítelem, ale sama se vždycky tak vzruším, že pak milování s přítelem je super. Teda jde to samozřejmě i bez toho, abych se sama předtím připravila a užiju si to taky, ale tento můj jakýsi rituál je pro mě zkrátka to nejlepší.

BabaJaga: Doporučuju vyzkoušet orální techniku, které se říká vývrtka. Funguje to tak, že penis olizujete špičkou jazyka kolem dokola od spodu až nahoru. Nahoře se pak na chvíli zastavíte a pak jedete zase směrem dolů. Dole se pak můžete vždy chvíli věnovat varlatům a když budete nahoře, pak zase špičce žaludu. Říká se tomu vývrtka, protože jezdíte jazykem takovým směrem jako kdyby jste olizovala vývrtku.

Sandy: Můžu jen doporučit, abyste věnovali více pozornosti nohám a chodidlům, myslím, že jsou při milování hodně v pozadí a většinou se pozornost zaměřuje úplně jiným směrem. Přitom právě na chodidlech je spousta citlivým nervových zakončení a tak jejich laskání může být pro mnoho lidí velmi příjemnou záležitostí. Jen je třeba poznat, kdy je to partnerovi příjemné a kdy už ho lechtáte. Takže až budete příště spolu v posteli, zaměřte se na partnerovy chodidla, laskejte je, masírujte, hlaďte je, olizujte jazykem, cucejte prsty. Když skončíte, můžete se pak pomalu posunovat směrem po nohou vzhůru do dalších citlivých míst, tedy lépe řečeno jednoho velmi citlivého míst.

Gugina: Já překvapuje přítele často ne tím, jakou novou polohu jsem kde okoukala, ale vzhledem. Jednou se stylizuju do role školačky, udělám si culíky, vezmu si krátkou sukni a podkolenky a olizuju lízátko, jindy si přebarvím kožíšek dole na blond, nebo si nechám udělat 14 denní tetování na nějakém tajném místečku a pak mu ho nenápadně ukážu. Anebo ještě lépe, řeknu mu, že mám zase na těle někde další malůvku a pak jen řeknu hledej, kde je?  Takže, moje metoda je překvapovat a zase překvapovat.

Katka: Občas ze sebe udělám pěknou dračici, teda aspoň v posteli. Myslím, že občas není na škodu v milování trochu přitvrdit, mužům se to líbí. Prostě začnu provokovat, různě popichovat a pak se začneme prát. Pak se musím vzdát a přítel si mě za trest „vezme“ pěkně na tvdro. Nebo se naopak vzdá on, samozřejmě jen naoko, protože je silnější a pak ho za trest přivážu za ruce k posteli, zavážu mu oči a celou režii vezmu do svých rukou. Nic proti romantice, ale občas je dobré trochu otočit na jinou kolej.

Matěj: Moje poloha, kterou mám nejraději, se jmenuje „nůžky“. Vypadá to tak, že si přítelkyně lehne na stůl, boky posune až na okraj. Nohy zvedne rovně vzhůru a překříží je. Já ji pak uchopím za kotníky a při milování ji střídavě překřižuju nohy tak, jako když se stříhá nůžkama.

Evina: Průzkumem mezi kamarádkami jsem zjistila, že jak muži, tak ženy při milování odbývají líbání. Nanejvýš sem tam nějaký francouzák a konec. Přitom se dají ústa tak pěkně prozkoumávat, čímž se dostanete pěkně do varu (samozřejmě to chce předtím provést nějakou tu zubní hygienu). Takže, vsuňte jazyk partnerovi do úst a lehce mu přejíždějte po horním patře a po dásních. Nevynechejte ani zuby, lehce mu po nich přejíždějte jazykem. Pak se přesuňte na dolní čelist a postup opakujte. Mě se moc líbí, když mi přítel při líbání ještě zasouvá prst do pusy, jakoby tím naznačoval, že mě čeká ještě jiné zasouvání. Jo, jinak jen tak mezi námi, honosím se titulem mistryně světa v líbání, udělil mi ho můj přítel, takže máte rady od odbornice :-))

 Radka: Zjistila jsem, že se mému partnerovi čas od času na těle mění jeho citlivá místečka. Proto občas dělám inventuru jeho těla. Pečlivě místečko po místečku přejíždím jazykem a snažím se zjistit, kde reaguje nejcitlivěji. Začnu na krku a pak jdu pomalu dolů až na prsty na nohou a pak se vydám zase nazpátek, ale to už se zaměřuju jen na ta místa, která jsem předtím objevila. Pak skončím u úst a pomalu mu do nich zasouvám jazyk tam a zase ven, jakoby napodobuje pohyby při souloži, je to takové jazykové milování. A pak? Pak už jdeme rovnou na věc.

Aneta: Ahoj, zdravím vás všechny, co si taky rádi zpestřujete život něčím novým a zajímavým. Tak tady je jedno doporučení taky ode mě. Můj přítel miluje, když si rozetřu v rukách olejíček, pak držím ruce rozevřené, prsty natažené a mezi ně dám přítelův penis. No a pak ho třu mezi dlaněmi tak, jako bych třeba válela něco z těsta. Je to jiné než taková ta klasika, když se vezme penis do ruky a dělají se pohyby nahoru a dolů. A když je tam ten olejíček, pěkně to klouže a pak to prý, jak říká přítel, je naprosto bezkonkurenční.

Karla: Můj manžel zbožňuje, když uchopím jeho hýždě do rukou a jakoby oběma půlkama bouchám do sebe. Neprovozujeme anální sex, protože z toho máme asi nějaké obavy, ale je fakt, že tyhle části kolem konečníku jsou hodně citlivé, takže na to jdeme touto technikou. Sice jsme už mockrát chtěli tyto oblasti prozkoumávat nějak víc, ale jak říkám, zatím jsme se k tomu neodhodlali.

 Aleš: My si doma pravidelně čteme místo pohádky na dobrou noc vždycky nějaké erotické povídky z porno časopisů nebo knížek. Vždycky se večer okoupeme, jdeme si lehnout a místo sledování televize si jeden z nás vezme tu zmiňovanou literaturu a pak nahlas předčítá. Někdy to nevydržíme a pomilujeme se hned, jindy jdeme spát, ale pak to doháníme ráno. Taky děláme to, že když jeden čte, ten druhý ho mezitím různě vzrušuje, nebo mu dělá právě to, co se píše v knížce. Někdy se u toho dost nasmějeme, protože po delší době vzrušování se už tomu druhému třese hlas, zakoktává se a není schopen pokračovat ve čtení. Takže fakt moc doporučuju, je to o hodně lepší než zalehnout večer k televizi a pak sledovat ty stupidní filmy a seriály. Večery se přeci dají trávit mnohem a mnohem zajímavěji.

Michal: Moje beruška zná dobře moje tělo a ví, na kterém místě a jak se ho dotknout tak, abych byl nažhavený. Ale vždycky se ho dotkne jen na chvilku a pak prozkoumává další části mého těla a pak se zase jen jakoby náhodou věnuje zase tomu místu. Já tomu říkám trápící metoda, protože je to k nevydržení, vždycky čekat, kdy už přijde dotek na tom správném místě a jak dlouho se mu asi bude věnovat, než ho zase opustí. Někdy mě takhle trápí hodně dlouho a to pak šílím slastí.

 Víťa: Já nemám rád ženy, které se v sexu chovají jako hodné maminčiny holčičky. Chodil jsem se slečnou, která nikdy sama nezačala, musel jsem jí vždycky přemlouvat jako nějaký násilník nebo zvrhlík a i když jsem na ní viděl, že se jí milování líbí, vždycky ležela na jednom místě, ani se nehnula natož aby projevila nějakou slast. Zato moje současná partnerka je skvělá. Klidně při milování křičí, že se jí to líbí a nehledí na to, co na to sousedi. Moc se mi líbí, že při milování není živá mrtvola a že je taková živočišná. Takže, milé dámy, dávejte nám najevo, když jste s námi spokojení, protože my pak budeme spokojení dvakrát tolik.

Luke: Ahoj, posílám výsledek svých studií :-). Nějak jsem si zvykl, že se ženy zaměřují pouze na dvě místa, rty a penis. Teď mám ale přítelkyni, která se věnuje celému mému tělu. Nikdy jsem netušil, jak moc mě vzrušuje, když mi saje bradavky, vzrušuje mě jazykem na břiše a v podkolenních jamkách, líbá mě na zádech, na šíji apod. Zkrátka objevila erotogenní zóny, o kterých jsem neměl ani ponětí. Tak jsem o tom přemýšlel a došel jsem k závěru, že se při sexu příliš mnoho spěchá. Muž vzruší ženu v klíně, ona jeho na penisu, pak na to vlítnou a je po všem, takže si nemohou plně vychutnat sex se vším všudy. Ono je sice fajn čas od času jít na nějakou tu rychlovku, ale mnohem, mnohem lepší je mít na sex čas a klid a objevovat si vzájemně místa, která je příjemné vzrušovat, jen tak můžete při sexu prožít to největší vzrušení. Je škoda se odbývat rychlovkama, když tomu druhému můžete dát mnohem víc. Já teda doporučuju třeba přes týden víc pracovat, aby byl o víkendu klid a ti dva měli čas jen pro sebe a pak se plně věnovat jeden druhému, to stojí zato.

Evža: Ahoj holky, taky máte doma ten sportovní typ, který se neodtrhne od televize, kdykoliv tam běží nějaký zápas? Taky jsem ho měla, ale už vím, jak upoutat jeho pozornost, tak vám to chci poradit, protože se to může hodit :-). Ono je těch příležitostí víc, kdy se vám partner nevěnuje a vy byste přitom chtěla. Takže, nejvíc se mi osvědčilo, když jsem začala utírat prach na stolku vedle televize, ovšem jen v dlouhém tričku bez spodního prádla a dost jsem se předkláněla, aby si toho všiml. Můžu říct, že to trvalo jen chvíli, než tu telku vypnul a začal se věnovat mně. Často úplně stačí říct „Chci tě“!, to byste nevěřily, jak to zabírá. Někdy se taky začnu jen tak beze slova uspokojovat před ním, jako by o nic nešlo…taky neodolá :-). No ono je těch triků víc, jistě taky nějaký používáte, fór je ale v tom, abyste to zase nepoužívaly každý den, jinak se to okouká a už to nebude ten přitažlivé a vzrušující.

Sam: Jednou mi má přítelkyně zavázala oči šátkem a ruce mi svázala kravatou, takže jsem se nemohl hýbat a hlavně jsem neviděl, co chystá. To neznámo bylo hrozně vzrušující, protože mě vždy chvíli vzrušovala ústy, tak někam odběhla a pak se ozývaly různé zvuky, ale nikdy jsem nevěděl, co chystá…nejdříve se vrátila s tím, že si dala do pusy mražené jahody a pak mi vzala do úst i penis, pak zase někam odběhla a já jsem byl strašně nedočkavý, co zase vymyslí a najednou mi po penisu teklo šampaňské, které ona slízala a tak to udělala ještě jednou, pak už jsem dál nevydržel… Bylo to něco fakt neskutečného, skvělého a jedinečného, když jste vzrušení a nevíte, co se na vás chystá.

Janek: Měl bych takový návod pro ženy, jak partnerovi přivodit velmi silný orgasmus, teda alespoň pokud chcete udělat vašemu partnerovi radost :-)). Jde o to vystihnout okamžik těsně před vyvrcholením a tehdy partnerovi stisknout pevně (ale ne silně, pozor) varlata. To způsobí mnohem silnější orgasmus a skvělé vyvrcholení. Doporučuji vyzkoušet.

Boby: Já bych měl jen takovou menší výtku směrem k ženám. Ty totiž zapomínají na to, že i my muži máme erotogenní zóny na bradavkách a tak jen málokdy se mi stalo, že by se jim nějaká žena věnovala. Přitom to zkuste na vašem partnerovi, moc bych se divil, kdyby ho jejich dráždění prsty nebo jazykem nevzrušovalo…možná míň než vás, to připouštím, ale i tak jsou velmi citlivé.

Martin: Já při milování nejvíce u dívek oceňuju jazyk. Teď nemyslím zrovna orální sex (i když ten taky samozřejmě), ale už vám někdy vaše partnerka připravila takovou předehru, že vám konečkem jazyka přejela po celém těle, po každém místečku? Bylo to něco neuvěřitelného, nažhavilo mě to jako nikdy. No a pak následoval ten orální sex, ale byl velmi krátký, prostě jsem nevydržel. No jedním slovem paráda, tak jsem se s vámi o to musel podělit…stalo se to totiž včera, tak jsem plný dojmů :-)

Taťána: Kdo rád zkouší různé nové polohy, nemusí přečíst hory knížek, aby měl pořád z čeho čerpat….stačí, když bude obměňovat ty polohy, které zná. Stačí k tomu polštáře, různě veliké a různě napěchované. Dělají hotové divy, protože díky nim je každá poloha jiná. Záleží jen na tom, jak je dáte, co si jimi podložíte, protože tak získáte to, že vás přítel bude dráždit penisem na jiném místě a z jiného úhlu. Tak například při klasické misionářské pozici dokáží polštáře změnit mnoho, stačí si zkusit pod zadek podsunout polštář a ne jeden, ale i více. Nebo když žena sedí v křesle nebo třeba na stole a zasune si pod zadeček polštář, zase se ten úhel o hodně změní a pocity při této poloze jsou jiné. Teda nevím jak vy, ale my máme v ložnici spoustu nejrůznějších polštářů. A věřte, že to není jen proto, aby to v ložnici hezky vypadalo…

00: Nic tak nevzruší jako sex, který nečekáte. Moje přítelkyně je velmi vynalézavá, často se milujeme na různých místech a v různých situacích. Její oblíbené je vzrušovat mě orálně za jízdy autem, je to hrůza, ale v uvozovkách. Příšerně vás to totiž vzrušuje, ale nemůžete se tomu plně oddat, protože se musíte věnovat řízení a to je na tom to šílené. To stejné dělá tehdy, když telefonuju….ten člověk, se kterým mluví, si tam musí myslet, že hovoří s nějakým koktou, protože občas mi dělá problém soustředit se na plynulý hovor.

Kamča: Jednou jsem byla nemocná a ležela doma v posteli, zatímco můj manžel byl v práci. Pár prvních dnů mi bylo dost zle, ale pak jsem pookřála a dost jsem se doma nudila. A tak jsem si jednou pustila pornokazetu, jen tak ze srandy. Musím přiznat, že se s manželem milujeme dost často, ale jak jsem byla nemocná, tak to nešlo. Bylo to asi tím, že jsem se strašně vzrušila a litovala jsem, že manžel není doma. Ale nedalo mi to a zavolala jsem mu do práce, že se právě dívám na porno a myslím na něj a jsem celá roztoužená. Jen jsem to dořekla, manžel povídá, že za 20 minut je doma. Vynechal přestávku na oběd, přijel za mnou a nádherně jsme se pomilovali. Od té doby to tak občas děláme, když jsme v práci a je ta možnost odejít nebo třeba když jdu večer na kávu k přítelkyni, manžel zavolá a vždycky je to super zpestření.

Marian: Asi není nikdo, kdo by neznal tu známou scénu z filmu Základní instinkt, kde Sharon Stone nemá na sobě spodní prádlo. Něco podobného jsem zažil taky. Líbí se mi ženy, které mají tu odvahu, protože určitě se každému muži líbí, když mu žena na nějakém veřejném místě prostě a jednoduše oznámí, že si zapomněla kalhotky a nemá spodní prádlo…je to jednoduché, tak nechápu, proč ženy občas neseberou odvahu a neudělají něco podobného. Moje přítelkyně mi to řekla, když jsme spolu byli na večeři. Udělala to tak, že shodila na zem vidličku a poprosila mě, jestli bych jí ji nemohl podat a když už budu pod stolem, abych se pořádně podíval, že je tam něco zajímavého. No zajímavé to fakt bylo, protože měla roztažené nohy a pod sukní nic. Ještě nikdy jsem tak rychle nesnědl večeři a nespěchal domů do postele jako tehdy. Takže ženy, udělejte občas něco odvážného, nám se to fakt líbí.

XY: Posílám radu pro ženy. Je to technika, které se říká osmička a pokud chcete zaručeně vzrušit muže, tak ji použijte. Jedná se o to, že muže vzrušujete na varlatech tak, že na nich prsty opisujete osmičku (prostě nejprve prsty obkroužíte jedno varle a pak druhé, takže výsledný tvar připomíná osmičku). A když začnete prsty a pak pokračujete v osmičkách jazykem….no sakra, nemůžu o tom ani psát, úplně mě to vzrušuje :-))…jen ještě řeknu, že dobrá poloha pro tohle je ta, když žena leží na zádech a muž klečí nad její pusou a rukama se zapře.

Kessík: Když jsem poznal svoji přítelkyni, byla hrozně plachá a málomluvná. Když jsme se ale poprvé milovali, nestačil jsem se divit, jak se odvázala. Říkala mi, co se jí líbí, kde ji mám hladit, co ji vzrušuje a mě to neuvěřitelně překvapilo a taky děsně vzrušilo, protože je na veřejnosti taková plachá, ale v posteli se dokáže pěkně odvázat. Moc se mi to líbí, že v takovéto intimní oblasti dokáže otevřeně a bez studu mluvit o tom, co jí dělá dobře. Líbí se mi to i všeobecně, když lidé mluví o tom, co se jim líbí….jednak partner ví, jak svůj protějšek uspokojit a pak také nemusí pátrat, jak je to nejlepší..ten druhý mu to prostě řekne.

 Liliana: Vůbec nejraději mám techniku oddalování a takového škádlení. Neuvěřitelně mě vzrušuje, když přítel zastrčí penis jen kousíček a dráždí mě jen vrškem penisu a pomalu postupně zasouvá větší a větší část. Když pak po dlouhém dráždění pronikne úplně, mám okamžitě orgasmus.

Evan: Moje holka má zaručený návod na to, jak mě vyrajcovat…stačí když si kdykoliv, třeba při jídle nebo venku na procházce vezme můj prst do úst a začne mi jej olizovat a sát. Okamžitě si představím, že to provádí na mém penisu a jsem hotový…hned začnu mířit k domovu :-)) Je to potvůrka, ví totiž, že mě tak dostane domů a využívá toho třeba na nudných návštěvách nebo když chci jít někam s kamarády. Kvůli tomu ale rád zůstanu doma :-)

Bob: Tady už nějaké holky psaly, jak si holí chloupky na přirození do různých tvarů a že pokaždé jinak, protože tak chtějí překvapit své partnery, protože jim se to líbí…je to fakt, líbí se nám to, ale je jedna věc, která se nám líbí mnohem víc. Totiž ta, když vás tam můžeme holit my sami. Aspoň moje je to oblíbená činnost, už jsem v tom zběhlý, ale chvíli to trvalo, je to docela umění. Takže radím ženským, které se chtějí vyholit tak, aby se líbily svým partnerům, nechte to na nás, my přeci sami nejlíp víme, co by se nám líbilo, uděláte nám tím radost. Já když přítelkyni oholím, tak si ji taky umyju a pak začne prozkoumávat to, co jsem vytvořil, tak zblízka, jak jen to jde :-)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video