Jak oddálit ejakulaci? | e15.cz

Jak oddálit ejakulaci?

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chtěla byste se s partnerem milovat déle, ale je tu ten problém, že zkrátka nevydrží a celá věc vezme rychlý konec? Pak zkuste některou z technik na oddálení ejakulace.

Na začátku vám možná nevadilo, že po pár minutách milování byl konec, protože jste se domnívala, že by vám mělo spíše lichotit, že partner je tak brzy hotov a že to bude asi tím, že ho tolik vzrušujete.

Jenže, po nějaké době vám už délka milování ala El Bunda ze Ženatého se závazky vadí. Chcete delší sex, ale vašemu partnerovi to zkrátka nejde. Tak mu zkuste poradit, jaké jsou možnosti a některou z nich vyzkoušejte:

Suchá ejakulace
Jde o to stisknout močovou trubici těsně před samotnou ejakulací. Zabráníte tak výronu semene, ale ejakulace proběhne jaksi „nasucho“, takže muž není ochuzen o orgasmus. Hlavní výhoda celé akce je v tom, že muž může velmi brzy pokračovat v milování, protože penis tolik neochabne jako po klasickém orgasmu. Takže, jestli vás tato metoda zaujala, tak jak už bylo řečeno těsně před samotnou ejakulaci stiskněte močovou trubici asi 2 cm od řitního otvoru. Pokud to nevyjde hned napoprvé, nezoufejte, jde o otázku cviku a tréninku. Zruční jedince dokonce nemusí ani vytahovat penis z partnerky, ale jsou schopni provést stlačení při milování a pak dále pokračovat v souloži.

Kegelovy cviky
Kegelovy cviky můžete cvičit s partnerem i vy, protože vám můžou zaručit lepší prožitek z orgasmu. Jedná se o posílení svalů, které jsou v okolí pochvy, močové trubice a konečníku. Při milování pak budete vědomě zapojovat tyto zpevněné svaly a budete tak mít větší požitek z milování. Muži pomocí Kegelových cviků se naučí více vnímat pocity v penisu a  pánevní oblasti před orgasmem a v jeho průběhu. Cviky jsou jednoduché a spočívají v zatínání a povolování svalů při močení. Cvičení probíhá tak, že při močení se zadržuje proud moči a opět povoluje. Stejně tak zatínejte a povolujete svaly pánevní oblasti. Opakujte několikrát v průběhu dne.

Další možnosti
Pokud se vám nechtějí trénovat Kegelovy cviky, ani provádět suchou ejakulaci, jsou samozřejmě jednodušší a  známé možnosti, jak ejakulaci oddálit a tím pádem se milovat déle. Partnerovi můžete nejprve „odpomoci“ orálním sexem a pak společně zahájit druhé kolo, při kterém už vydrží déle, nebo se prostě rovnou milovat dvakrát po sobě s tím, že to první bude rychlovka. Muž také může použít osvědčené počítání nebo odříkávání násobilky a tím zaměstná svou mysl něčím jiným než přicházejícím orgasmem. Může také použít znecitlivující gely či masti, které se nanášejí několik minut před souloží. Ty by měly penis znecitlivět a prodloužit tak dobu milování.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery