Jak si užít anální sex? | e15.cz

Jak si užít anální sex?

Pavel Vrba

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Klasická situace – se svým partnerem se necháte inspirovat a rozhodnete se experimentovat. Nadšení ale brzy vystřídá rozčarování, když zjistíte, že jednomu z vás, anebo i oběma, tato forma sexu „nic neříká“. A náhle vyvstane otázka – co teď s tím..?

Anální sex (neboli soulož do konečníku) je sexuální praktika až nečekaně „vousatá“. Slavný markýz de Sade s ní už v osmnáctém století doslova „dláždil“ své knihy a jistě nebyl ani sám, ani první. V souvislosti s historií je ovšem třeba poznamenat, že dříve se anální sex přisuzoval zejména homosexuálním párům a „zvrhlíkům“, jako jasný akt sodomie (nepočítáme-li antické Řecko, ale tam bylo pro změnu „normální“ kdeco..).

Naše dnešní doba je v tomto ohledu výrazně liberálnější a díky tomu, stejně jako díky dobrému přístupu k objektivním informacím víme, že anální sex je sice praktika neobvyklá, nicméně poměrně rozšířená a oblíbená a věnují se jí heterosexuální páry stejně, jako homosexuální. Když si k tomu přidáme, že nám za její provozování už nehrozí upálení na hranici, můžeme se statečně pustit do objevování.

Inspiraci nejen k análnímu sexu můžete hledat např. v článku Sexuální hry pro pokročilé


Za fakt, že se v naší době těší anální sex takové oblibě, vděčíme nejspíš pornofilmům, kde je zejména v posledních letech představován jako něco zcela běžného, normálního, jednoduchého ( ! ), zkrátka jako něco, co vás může klidně potkat na prvním rande, někde mezi úvodním předáním květiny a závěrečným: „..zavoláš mi?“. Dá se dokonce říci, že se dostal „do módy“, podobně, jako vyholování přirození a bisexualita.


Jenže zatímco holení přirození vám zpravidla jen navýší spotřebu žiletek a experimenty s bisexualitou způsobí „rozčarování“, anální sex – jako technika pokročilá – v sobě skrývá mnohé úskalí a nebezpečí, které si nezkušený experimentátor mnohdy neuvědomí. Ale nebojte se – pointou dnešního článku nemá být: „proč se do toho nepouštět“, nýbrž: „jak na to, abychom si to užili“. A přestože je určen primárně ženám, pravidla a zákonitosti které si představíme, platí stejně pro obě pohlaví.

Proč ženy spíše odmítají anální sex?


Statistickým faktem je, že většina žen anální sex odmítá, či k němu má vyloženě odpor. Nejběžnější důvody jsou dva. První je ten, že ho považují za něco nechutného a nemorálního, a druhý bývá ten, že někdy v minulosti jejich lože navštívil „Ilja Muromec“.

Ilja Muromec – bohatýr udatný, smělý ( ..jak praví bajky ) a neurvalý ( ..jak dodávám já ) nám poslouží jako figurant. Je to sexuální partner, který někdy v minulosti tyto ženy buďto přesvědčil, že „to umí“, anebo se jich na nic neptal a „jen“ si dělal co ho napadlo.

0:normal690:true:true


Ono to ve výsledku vyjde na stejno – parterka má v lepším případě pouze fyzické zranění, v horším pak navíc velmi nepříjemné trauma. Taková zkušenost může na velmi dlouho, nebo i trvale ochladit partnerčinu chuť na experimenty tímto směrem na bod mrazu. Pokud vaše partnerka patří do jedné z výše uvedených kategorií, stojí před vámi nelehký ale spíše prakticky nemožný úkol, chcete-li v ní probudit touhu, vyzkoušet to s vámi, případně – vyzkoušet to znova.

Kde udělal Ilja chybu?


Pokud si chcete anální sex opravdu užít, měli byste dodržet alespoň několik základních náležitostí. První a jedna z nejdůležitějších je ujistit se, že o něj má partner opravdu zájem.

Následuje důvěra ve schopnosti, zkušenosti a „um“ vašeho partnera. Zadeček není od přírody uzpůsoben k podobným hrátkám a nezkušený nebo neurvalý partner vám snadno může způsobit nepříjemné a bolestivé zranění. Tomu se dá samozřejmě předejít, jak si vysvětlíme dále.

Autor: Pavel Vrba

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video