Jak si užít anální sex? - 2 . kapitola | e15.cz

Jak si užít anální sex? - 2 . kapitola

ZDROJ: Ženy - E15

Pavel Vrba

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Dbejte na hygienu! Netřeba jistě zdůrazňovat, k jakému účelu původně lidský konečník slouží...

<<< Předchozí kapitola

Proto a nejen proto (estetické hledisko při sexu samotném má také své nezanedbatelné místo ve výčtu náležitostí ), se vyplatí zvážit před hrátkami tohoto typu možnost aplikace klistýru - neboli výplachu střev skrze konečník čistou vlažnou vodou a její následné vyloučení. Postup lze opakovat.

Přečtěte si názor sexuologa: Anální sex - Tabu, nebo normální součást milostného života?

Zdůrazňuji a apeluji na fakt, že scéna, kdy partner během análního sexu vyjme svůj úd, veden snahou zavést ho do vašeho jiného „běžnějšího“ otvoru, patří jen a pouze do pornofilmu! V něm jsou k dispozici zákulisní přípravy pro důkladnou hygienickou přípravu takového aktu a ve vaší ložnici nemá co dělat!

Lubrikujte!

Současný trh nabízí celou škálu různých lubrikantů, ke zvlhčení konečníku a usnadnění průniku údu ( nebo jiné sexuální pomůcky ) dovnitř. Na rozdíl od ženské pochvy - zadeček nevylučuje tyto látky sám od sebe a zejména při pokusech o styk tzv. „na sucho“ vzniká největší riziko poranění partnera.

Nehledě k tomu - bez lubrikace bude takový styk pravděpodobně velmi nepříjemný a bolestivý.
Ve specializované prodejně s erotickými pomůckami vám jistě rádi a ochotně poradí s výběrem, pokud jim popíšete svůj záměr. Vyplatí se nechat stud doma, a jít nakupovat bez něj – myslete na to, že zadeček který tím chráníte, je váš.

Cvičte!

Pokud nemáte s análním sexem dosud zkušenost, ergo váš konečník dosud nebyl v tomto ohledu využit – nic nezkazíte, pokud ho na partnerův úd sama ( nebo s partnerovou pomocí ) připravíte postupným cvičením. Takové cvičení může být jak psychické, tak fyzické. V rámci psychického cvičení se jedná zejména o proces uvolnění, kdy vědomě připravujete svaly na to, že nebudou klást odpor a instinktivně se stahovat při každém zevním podráždění zadečku. Lze to spojit s fyzickým cvičením, kdy napřed zkoušíte dráždit anus nejprve zevně ( např. prstem, vibrátorem, apod. ), a postupně se pokoušíte o jeho zavedení. Pokud budou tyto vaše pokusy úspěšné a vaše pocity příjemné, můžete se s partnerem pokusit o první anální sex „na ostro“.

Komunikujte!

Pokud cvičíte s partnerem, více než kdy dříve se vyplatí, sdělovat si navzájem pocity a dojmy. Pokud je pro vás něco nepříjemné nebo bolestivé – je potřeba to sdělit partnerovi. Pokud je naopak něco příjené – rovněž. Tak se nejlépe doberete k formě a poloze, která vám nejlépe vyhovuje a přináší nejvíce požitku.

Nespěchejte!

Není kam. Spěch v tomto případě je v každém ohledu na škodu. Partner, na kterého je vyvíjen tlak, není uvolněný a takřka nemá šanci si tak sex užít.

Pokud si tedy osvojíte výše zmíněné tipy, máte dobrou šanci dospět do fáze, kdy si budete s partnerem anální sex, jako nevšední a nelehkou sexuální praktiku pro pokročilé, opravdu užívat. Stejně jako jiné formy „alternativního uspokojení“ může nabízet škálu zcela nových pocitů a prožitků, které mohou obohatit váš sexuální život.

A stejně jako v ostatních případech – není tato technika určena a vhodná pro každého. Možná vás přes veškerou snahu nezaujme. Možná nezaujme vašeho partnera. Možná jí společně vyzkoušíte a zavrhnete, protože v ní nenajdete takové vzrušení, jaké jste čekali. Anebo vás naopak zaujme tak, že si jí budete dopřávat pravidelně a s největší chutí.


Odpověď na tuto hádanku leží kdesi v přítmí vašich ložnic…

<<< Předchozí kapitola

Autor: Pavel Vrba

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video