Jak si užít sex se ženou? | e15.cz

Jak si užít sex se ženou?

ZDROJ: Ženy - E15

Ivanna Benešová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vzhledem ke zvýšené toleranci společnosti vůči sbližování a erotice dvou žen, může se i vám naskytnout příležitost setkat se s ženou v posteli. A užít si sex. V první řadě ale počítejte s tím, že tento zážitek bude jiný, než milování s mužem.

Pokud nepatříte mezi striktní heterosexuálky, pak i pro vás může být několik následujících typů. Sex se ženou totiž může být báječným zpestřením i vašeho sexuálního života. A to nemusíte být ani lesbička. Nikdy totiž nevíte, kdy se dostanete do situace, v níž si budete moci mazlení s něžným pohlavím vyzkoušet. A pár rad a typů na začátek se bude jistě hodit. Nechte se inspirovat!

Ženská sexualita se od té mužské výrazně liší. A to nejen v tom, že něžnému pohlaví zpravidla není nijak proti srsti mazlit se mezi sebou, líbat se s kamarádkou například na párty anebo vzít kamarádku za ruku a vyrazit na nákupy. Ale zkuste si představit muže, třeba svého partnera, jak jde na pivo se svým nejlepším kamarádem a přitom se vedou za ruce. To by šlo asi opravdu jen těžko. Není to dán však pouze samotnou mužskou náturou, ale také tím, na co je dnešní společnost zvyklá a k čemu je více tolerantní. Zatím co většinu mužů pohled na dvě mazlící se slečny vzrušuje, představa, že by se váš přítel líbal s jiným mužem, asi už tak přitažlivá být nemusí. 

Obecně by se sex dvou žen dal označit je něžnější a ohleduplnější. Většina žen si to také více užívá, což ale může pramenit i z faktu, že takováto příležitosti nemusí být zrovna časté.

Něžnosti dle libosti

Mnoho žen má sex se stejným pohlavním rádo především proto, že si jim konečně dostává dostatek něhy, doteků a mazlení při předehře. Ta navíc bývá u secu dvou žen zpravidla výrazně delší než při heterosexuálním milování.
 
„Pokud se milují dvě ženy, není skutečně kam spěchat. Ženský sex zpravidla začíná líbáním, hlazením a dlouhou předehrou, Samotný akt, ať už je prováděn jakkoli, většinou tvoří pouze polovinu celého času,“ říká, s odkazem na nejnovější průzkum amerických vědců z Chicaga, český sexuolog Pavel Tomáš. A dodává, že se délka a provedení sexuálního aktu dvou žen liší i podle toho, zda se jedná o bisexuálky nebo o lesbický pár. Lesbický pár má totiž, dle průzkumů, tendence předehry zkracovat.

Erotické pomůcky pro dvě ženy

O tom, že dvě ženy zvládnou předehru možná i lépe, než muž a žena, není nutné příliš diskutovat. Něžnému pohlaví zkrátka ty něžnosti jdou lépe. Nicméně při samotném aktu si ženy mnohdy rády vypomohou nějakými vhodnými erotickými pomůckami.
 
Na trhu je celá řada erotických pomůcek určených výhradně dvěma ženám. Jsou to nejrůznější vibrátory, dvojité vibrátory, případně kalhotky s imitací penisu, díky čemuž může jedna z aktérek prakticky zahrát při sexu mužskou roli. Pro drsnější povahy se prodávají i různé skřipce na bradavky, bičíky a pouta, To vše si mohou dvě ženy užívat dle libosti,“ vykládá o možnostech nákupu erotických pomůcek Kateřina Veselková, která již třetím rokem pracuje jako prodavačka v obchodě s erotickými pomůckami. A jako zajímavost dodává, že zatím co muži chodí na nákupy do sexshopů jen zřídka samy nebo s kamarádem, ženy se naopak vůbec nestydí přijít samotné nebo v doprovodu kamarádky.

Z uvedených pomůcek stojí za zmínku především ony kalhotky s imitací penisu. Jejich použití je jednoduché. Jedna z žen si je oblékne a v místech, kde muži mívají penis, tak má umělý penis také. Díky tomu může v posteli dokonale zahrát roli muže a svou partnerku obšťastnit klasickým sexem, jako by byla muž. Samozřejmě je možné se v průběhu aktu vystřídat. „Tuto pomůcku spíše než lesbické páry používají právě ženy s bisexuální orientací anebo ty, které zkrátka rády experimentují,“ dodává Kateřina Veselková.

Z dalších pomůcek je dobré věnovat pozornost vibrátorům a nejrůznějším dildům. Preferujte především ty, které mají tak zvanou zarážku. To proto, aby se vám při více či méně divokých hrách nestalo, že hračka zkrátka uvízne uvnitř. „Některá dilda se vyrábí ve velmi malé velikosti a jejich neuhlídání a následné ztracení je bohužel poměrně časté. Proto raději vždy nakupujte takovéto pomůcky se zarážkou nebo opatřené šňůrkou na konci,“ doporučuje zdravotní sestřička Lucie Kostičová z brněnské chirurgie. A dodává, že za loňský rok zažila hned tři podobné případy. Nejedná se tedy rozhodně o ojedinělý „úraz“.

Neskutečně dlouhý sex

Milování dvou žen má beze sporu i tu výhodu, že může trvat podstatně déle, než sex s mužem. A je možné jej také téměř neomezeně, dle chuti, opakovat. Toho se snažte během aktu využít. Nikam nespěchejte a nebojte se ani menších či větších pauz.
 
Požitek z klidného a správně načasovaného sexu bude pak ještě větší. Pro zvýšení sexuálního libida můžete použít i některé z lehčích druhů afrodiziak. „Některé ženy si z milování se stejným pohlavím mnohdy dělají tak trochu až obřad. Klidně během aktu popíjí víno nebo šampaňské, případně se navzájem polévají a ústy nápoj zase usrkávají. Někdo si během sexu dá pauzu třeba na cigaretu, jiný na kávu nebo třeba na nějaké lehčí ovoce. Vše je dovoleno. A samozřejmě nehrozí, že by sexuální apetit druhé strany během pauzy vymizel nečekaně, jako se může občas stát u muže,“ říká závěrem Kateřina Veselková, která rovněž patří mezi bisexuálně orientované ženy a sex se stejným pohlavím doslova miluje.

Autor: Ivanna Benešová
29. ledna 2011

Autor: Ivanna Benešová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video