Jak zaujmete na seznamce? | e15.cz

Jak zaujmete na seznamce?

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Žijeme online a online navazujeme i vztahy. Až pětina vztahů vznikne díky internetu, a proto vám poradíme, jak na seznamce vyniknout a úspěšně se přes internet seznámit.

Žena, která hledá na seznamce muže, má oproti muži hledajícím ženu nespornou výhodu. Stačí jí vyplnit profil, přidat fotku a má téměř zaručené, že bude mít na každém prstě deset nápadníků. Jak ale oddělit zrno od plev a perspektivního partnera od ztraceného případu?

V první řadě si musíte vybrat kvalitní seznamku. V seriózních online seznamkách už vám dnes nestačí vyplnit osobní údaje a záliby pro to, aby vás zařadily do své databáze. Při registraci totiž musíte vyplnit obsáhlý psychologický test. Test je rychlý a snadný, prozradí vám něco o vašem charakteru, povahových vlastnostech, hodnotovém žebříčku, ale hlavně vám pomůže odhalit, kteří z uživatelů seznamky by se k vám svým profilem hodili nejlépe.

Po registraci a vyplnění testu se zaměřte na vytvoření sympatického profilu. Důležité je vybrat fotku, na které budete působit mile a bezprostředně. Klidně proto na seznamku nahrajte fotku z posledního výletu, anebo fotku se svým zvířecím mazlíčkem.

Osobní údaje vyplňujte pravdivě. Vyhnete se tak pozdějším trapným situacím při vysvětlování pravdy. Obzvláště upřímná buďte při uvádění věku a povolání. Nezapomínejte, že lež má krátké nohy a daleko s nimi nedojde.

Využijte veškerá volná pole a zapojte svoji kreativitu při vymýšlení otázek či odpovědí. Jednak tím muže, kteří si prohlížejí váš profil, zaujmete, a jednak vám jejich reakce řeknou něco o nich samotných. Například seznamka EliteDate.cz nabízí v profilu vytvoření až tří otázek, kterými můžete své potenciální protějšky nenápadně proklepnout už na začátku.

Až budete mít profil vyplněný, ještě jednou si ho pořádně projděte a vychytejte překlepy a hrubky. Pokud si nejste jistá, jak profil působí, ukažte ho kamarádce, ať vám na něj poví svůj názor a případně ho ještě poupravte. A pak už vzhůru do světa online seznamování!

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video