Jak zvýšit chuť na milování? | e15.cz

Jak zvýšit chuť na milování?

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Láska prochází, jak je známo, žaludkem. Jestliže chcete ve svém protějšku vzbudit chuť na milování, můžete vyzkoušet následující prostředky.

Chilli- pekelně ostré
CO takhle přiostřenou omáčku na špagety? Velmi dobře chutná chilli v kombinaci s rajčaty. Chilli chuť zostřuje a nudle dodávají potřebnou energii pro dlouhou noc. Není rozhodující, zda je chilli čerstvé nebo v prášku. Působí přímo na centrum chutě na milování v mozku. Ale pozor, nepřežeňte to! Půl papričky stačí na osobu, jinak vzniknou žaludeční potíže.

Vzrušující koření
Do správného stavu vzrušení svého partnera dostanete špetkou muškátu. Dejte toto koření do sklenice mléka nebo vína. Rovněž zázvor a pepř jsou rafinované prostředky na zvýšení chutě na milování. Uvolňují svaly a sliznici. Zázvor se hodí ke všem pokrmům z rýže a pepř propůjčuje téměř všem pokrmům zcela zvláštní chuť. V každém případě platí pravidlo: Ostré činí ostrým, ale není to vždy. Chcete-li prožít bouřlivou milostnou noc, dejte ruce pryč od česneku. Jeho nepříjemný pach může i nadějnou noc zhatit.

Zelené bylinky pro libido
Jemné zelené koření nezavršuje pouze chuť pokrmů, ale přivede „unavené“ milovníky do varu. Máta peprná pomáhá proti impotenci, meduňka navozuje veselost, kopr uvolňuje zábrany. Na vzrušení je působivá zelená nať petržele. V zelených listech jsou obsaženy éterické oleje, které stimulují močové cesty. Kromě toho dodává zelené koření velké množství vitaminů. Není rozhodující, zda v salátu, v polévce nebo na bramborách, ale používejte pouze čerstvé zelené koření. Když ho povaříte, ztrácí výživné látky a erotické účinky.

Svádění s granátovým jablkem
Proveďte to jako Eva v ráji. Sveďte svého Adama granátovým jablkem. Ne bezdůvodně platí již od středověku jako symbol plamenné lásky. Třísloviny v něm obsažené zvyšují touhu. Spolu s vitaminy v něm obsaženými tvoří vzrušující mix.Malé plody granátového jablka chutnají samotné nebo v sorbetu.

Artyčoky přinášejí podnět
Již jen vysávání uvařených listů artyčoků přináší erotické pocity. Stimulují sliznici a žlázy.

Celer- příliv sil
Jako největší dodavatel sil platí bezesporu bulva celeru. Jeho tajemstvím jsou vitaminy a minerální látky, které uvolňují a uklidňují, což je nejlepší předpoklad pro dobrý sex. Kromě toho obsahuje celer substance podobné hormonům, které se rovnají těm, jež produkuje tělo, a rovnají se látkám podněcujícím k touze po sexu. To garantuje plamennou noc. Chutná jak syrový, tak i jako zeleninová příloha nebo v salátu.

Sladké hřešení
Vědomé mlsání je med. Připisuje se mu zmámené působení při milování a kromě toho se dá med krásně eroticky olizovat. Správnou náladu přináší i mix ze sójového mléka a vanilky. Sója obsahuje rostlinné estrogeny, které se rovnají ženským pohlavním hormonům a vanilka uvolňuje. Také doma připravené kakao je pokus o hřešení, propůjčuje správnou sílu.

 

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video