Jaký sex miluje? Prozradí jeho povolání a zájmy! | e15.cz

Jaký sex miluje? Prozradí jeho povolání a zájmy!

ZDROJ: Ženy - E15

Ivanna Benešová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co na něj asi tak platí? Jak dotyčného nejlépe svést? A budete mi zrovna tento nápadník vyhovovat i v posteli? Sexuální touhy mužů se různí. I přesto je možné pánský apetit tak trochu odhadnout předem. Napoví jejich povolání a zájmy!

Nic nevypovídá o partnerovi více, než činnost, které se věnuje po většinu svého času. A tím je, jak jinak, zaměstnání. Ať chceme nebo nechceme, to, jakou profesí se živíme, nás zkrátka zařazuje do určité skupiny. A s kolegy máme mnoho společného. Právě na základě takovéto podobnosti lze, dle výzkumu britských vědců pod vedením Dr. Harryho Jamese, odhalit, co muže vzrušuje v sexu a jaké jsou jeho oblíbené sexuální praktiky. 

====Programátoři, počítačoví experti a grafici====
 
Muži, kteří tráví většinu času u počítače, ať už v zaměstnání nebo třeba i doma, jsou většinou jedinci spíše plaší a asociální. Jejich sexuální život, pokud nežijí v manželství, nebývá nijak výrazně pestrý. Mnoho z těchto mužů se čas od času rádo podívá na porno anebo si s oblibou umístí na pracovní plochu ve svém počítači polonahou slečnu. Ve skutečném životě jsou ale mnohem méně sexuálně aktivní, než by se mohlo zdát. „Ono to tak ostatně obecně i bývá. Zpravidla ten, kdo sexu veřejně hodně mluví a prezentuje sám sebe na pohled jako velkého znalce erotiky a těch nejdivnějších praktik, ve skutečnosti bývá zpravidla průměrný nebo i podprůměrný milenec. Za velká slova tak pouze skrývá fakt, že to s ním nemusí být tak skvělé anebo že se v některých milostných situacích zkrátka necítí,“ vysvětluje sexuolog Pavel Tomáš.

Počítačoví experti a grafici tak patří ve většině případů k nesmělým mužům, kteří první kroky k milostnému vzplanutí rádi přenechají na něžnější polovičku. I v posteli se raději nechají vést. Na druhou stranu, když vidí, že slečna rozhodně nechce být dominantní, dokážou se na poslední chvíli „pochlapit“ a předvést, co v nich skutečně je. Na druhou stranu ale tito muži touží po ženě, která je víceméně dokonalá. Č9m spíše se budou míry milenky blížit ideálním proporcím 90-60-90, tím bude počítačový nadšenec více spokojený. Proto se doporučuje, nemáte-li zrovna vy dokonalou postavu, raději nechat zhasnutou lampičku. Těmto pánům tma navíc nijak nevadí.

Vysoce postavení manažeři

Jsou nároční nejen v práci a drtí nejen své podřízené. Nároční jsou i na svůj sexuální život a rozhodně neváhají tak trochu drtit i své partnerky a milenky. „Přes den hodně pracuji, dělám vše na plno a je to pro mě velmi vyčerpávající. Na druhou stranu, když už mám čas odpočívat a užívat si relaxu, pak to chci také maximálně. Miluji sex ve všech možných podobách, nejraději mám trojku ve vířivce – já, moje přítelkyně a její blonďatá kamarádka,“ popisuje své sexuální praktiky čtyřicetiletý Petr, který je ve funkci vysoce postaveného manažera již skoro deset let.

A právě jeho slova vystihují tuto skupinu naprosto přesně. Čím dále došli tito muži ve své profesi (vlastním přičiněním), tím více vyžadují jakési odměny, kompenzace za jejich práci. A tím má být perfektní sex. V milostném životě by nejraději vyzkoušeli úplně všechno, pokud je čas. Ženu neomlouvá, že nemá čas, chuť anebo je zrovna neupravená. Když po „tom“ tento muž touží, chce to prostě mít. Mezi jejich oblíbené praktiky patří hromadný sex, milostné smsky, případně mmsky, klidně si s partnerkou domluví nezávazný vztah a budou jí tolerovat milence, stejně tak jako oni sami budou chtít respekt vůči vlastním milenkám. Rádi si také o sexu povídají. A poměrně často masturbují.


Kuchaři

Stejně tak, jako se snaží připravit každé jídlo vizuálně přitažlivě, touží i po vizuálně přitažlivé milence či partnerce. Zde platí navíc příměr – podle toho, jak moc si daný kuchař vyhraje s ozdobou na talíři, tím krásnější partnerku v životě očekává. A tím více je také ochotný věnovat milostné předehře.

Pokud si tedy začínáte s kuchařem z luxusní restaurace, který dělá vše velmi precizně, a věřte, že si dokáže vymyslet i úžasnou předehru a připravit sex takový, abyste si ho i vy velmi dobře užila. Pokud je ale váš nápadník kuchař – flákač, který celý den jenom sype na talíř hranolky, na to hází smažák a přelévá to tatarkou či kečupem, bez jakéhokoli vizuálního cítění, pak podobně bude vypadat i váš sex. Předehru zkrátí na minimum a půjde mu hlavně o sebe. Vše proběhne možná až zbytečně rychle.

Lékaři

O lékařích se obecně traduje, že jsou dobří a náruživí milenci. Skutečnost je, dle britského průzkumu, taková, že páni doktoři mají sex sice rádi poměrně často, dokonce i na netradičních místech. Ale délka soulože je lehce podprůměrná. A s předehrami si také příliš nezadají.
 
Nicméně pokud byste si ráda vyzkoušela milování na balkoně, na pračce v koupelně, ve výtahu nebo třeba na záchodcích ve fastfoodu, zkuste na to sbalit nějakého medika. Jistě bude nápadem nadšen a nezklame vás. Lékaři si také velmi rádi hrají s ňadry a obecně milují pohled na ženské tělo, byť třeba i na nedokonalé křivky. I pár kilo navíc odpustí, pokud budete pro sex dostatečně zapálená.


Kadeřníci, kostyméři

Tito pánové, kteří zběhli k ženským profesím, nemusí být nutně homosexuálně orientovaní, jak se o nich bohužel často říká. Ba naopak! Kadeřníci, vizážisté, stylisté nebo třeba kostyméři dokáží být pro ženu velmi žádaným zbožím, pokud jde o milostný život. Dokáží dát něhu, pocit lásky a náležení, milují předehry, líbání, mazlení a hru s ženským tělem. Pro tyto pány jste vždy bohyní krásy vy. A vy si také můžete určovat, jaký sex byste si přála. Nečekejte ani příliš drsný sex. K sado-maso hrátkám byste tohoto muže asi těžko přemlouvala.

Autor: Ivanna Benešová
2. března 2010

Autor: Ivanna Benešová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video