Je skvělý...až na ten sex! | e15.cz

Je skvělý...až na ten sex!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Je sice perfektní po všech stránkách, ale když má dojít na sex, raději byste dala přednost rozečtené knížce nebo seriálu v televizi? Tak vezměte věci do svých rukou a změňte ho na skvělého milence!

 Chodíte na rande mužem vašich snů, prožíváte  úžasné večery, večeře,  tanec, prostě jste nadšená  a po nějaké době, když  se loučíte před vašim domem, líbáte se, on se ptá, jestli by nemohl zajít ještě na skleničku…..a vám je jasné, že pokud budete souhlasit, dojde i na sex. Protože to chcete stejně jako on, nabídnete mu skleničku vína a ještě něco navíc…..

Když pak ale ráno hodnotíte prožitou noc, dospějete k jedinému závěru- je sice ve všech směrem úžasný, nicméně sex, to je jeho slabá stránka.
Rozhodně se nehodláte tak skvělého chlapa vzdát jen proto, že jako milenec nestojí za moc, spíše hledáte způsoby, jak to zařídit, aby noci s ním byly pro vás vzrušujícím zážitkem.

Poprvé
Pokud se vám vehnaly slzy do očí po první noci, kterou jste s ním strávila, pak k tomu rozhodně nemáte důvod. Přehnaná snaha ukázat se v tom nejlepším světle vede často k nervozitě, trémě a rozpačitosti. Také ještě nemůže znát vaše citlivá místa, neví, na co se zaměřit, jak a kde vás hladit, kde se dotýkat. Je zcela normální, že první milování sebou nepřináší nejsilnější orgasmy a pocity, jaké jste kdy zažili. Jestliže však i další milování s ním probíhají podle stejného scénáře, je třeba vzít věci do svých rukou.

1) Jak se projevuje: Jede ve vyjetých kolejích a zdá se, jakoby měl strach z nich vybočit? Naštěstí ale nepatří mezi ten typ sebevědomých mužů, kteří si myslí, že umí a znají všechno nejlíp a neříká „Nech to na mě, já sám nejlíp vím, jak se to dělá.“

Jak to změnit: Vezměte iniciativu do svých rukou, ale jděte na to velmi citlivě a jemně. Nevzbuďte v něm dojem, že je k ničemu a že bez toho, abyste mu radila, jak co dělat, se neobejde. Pokud vám dělá dobře, když se vás právě někde dotkne, pochvalte ho, řekněte, že právě tak to bylo skvělé nebo vezměte jeho ruku do své a veďte ji po svém těle.


2) Jak se projevuje:
Rád s vámi podniká všelija ký výlety, plánuje společné víkendy, tráví s vámi maximum času a vám se zdá, že je plný energie a rád poznává nové věci. Ovšem v posteli je tomu právě naopak a vy si říkáte, kde je problém.

Jak to řešit: Chce vás nejspíše nejdříve důkladně poznat, jaká jste a jaký je váš vztah k němu. Možná se domnívá, že vám jde jen o flirt a o to, jak si zpestřit sexuální život.

Proto se mu věnujte, abyste mu dala najevo, jak moc vám na něm záleží, zajímejte se o jeho koníčky, práci, problémy. Buďte pozorná a něžná.


3) Jak se projevuje: Je veselý a hravý, ale v sexu s ním převládá spíše nuda nebo je díky své energii je jako buldozer a chová se nemotorně?

Jak to změnit: Aby se uvolnil, bude potřebovat, abyste sex nebrali příliš vážně. Zapojte proto fantazii a hry do vašeho milování. Zahrejte si třeba hru na slepou bábu, zavažte mu oči a řekněte mu, aby na vašem těle našel místo, kde jste nejvzrušivější. Můžete si být jistá, že si toto místo bude pamatovat i příště.


4) Jak se projevuje: Když má dojít na sex, je nervózní a ztrémovaný. Má strach, aby neselhal a aby nevypadal jako sexuální břídil.

 Jak to změnit: Dejte mu najevo, že nemusí dojít přímo na sex, to ho uklidní. Požádejte ho například, aby vám namasíroval záda a pak postupně odhalujte další části vašeho těla, které přímo volají po masáži. Když mu pak masírování budete vracet, strach z milování vystřídá vzrušení.

Pokud vás má partner opravdu rád, zajímáte ho, důvěřuje vám a chce s vámi být, pak určitě bude vstřícný k vašim tužbám a bude jistě rád pracovat na tom, aby vám to klapalo i při milování tak, abyste spolu byli šťastní po všech stránkách.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video