Ještě intenzivnější orgasmus | e15.cz

Ještě intenzivnější orgasmus

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Některé ženy mají problémy orgasmu dosáhnout, jiné ho zažívají bez problémů. Některé ovšem zažívají super orgasmus!

Kvalita orgasmu u mužů závisí především na tom, kolik semene se nashromáždí. Ženy mohou zažít několik druhů orgasmů, ty, které prožijí výhradně v oblasti klitorisu, orgasmy v pochvě nebo orgasmy takové, které prostupují celým tělem. Zatímco muži potřebují k prožití dalšího orgasmu odpočinek, ženy mohou zažívat mnohočetná vyvrcholení, kdy následuje jeden orgasmus za druhým. Existuje také mnoho žen, které jsou schopny dosáhnout vyvrcholení bez toho, aby se jich někdo dotýkal přímo v oblastech genitálií. Často stačí stimulace prsou, ušních lalůčku nebo hýždí.

Autor: Ženy - E15
I na orgasmu u žen se dá mnohé vylepšit. Je mnoho cest, jak získat lepší prožitek z orgasmu. Před 50 lety gynekolog Arnold Kegel vyvinul cvičení na posílení svalů pánevního dna. Tuto metodu pak ještě více propracovala psycholožka Sheila Kitzingerová. Jedná se o posílení svalů, které jsou v okolí pochvy, močové trubice a konečníku.Jedná se o tři nenáročné cviky, které je třeba opakovat několikrát denně- v počtu dvaceti stahů.

1) Vy nebo váš partner si zaveďte do pochvy jeden prst a pak vyvíjejte stahy tak dlouho, dokud neucítíte na prstě tlak. Pak prst vytáhněte a v cvičení pokračujte bez něj.
2) Představte si kuličku hroznu, kterou máte v pochvě a snažte se vyvíjet stahy tak, jako byste ji chtěli mačkat a převracet.
3) Teď se snažte tuto kuličku svaly posunovat dál do pochvy jak nejvíc to jde.

Autor: Ženy - E15
Při milování pak budete vědomě zapojovat tyto zpevněné svaly a budete tak mít větší požitek z milování nejenom vy, ale i váš partner, protože budete moci pevněji sevřít penis.

K lepšímu prožívání při milování a orgasmu přispěje také stimulace bodu G a bodů U a A (viz rubrika Intimnosti)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery