Jsem milenka ženatého muže. Co mě čeká za budoucnost? | E15.cz

Jsem milenka ženatého muže. Co mě čeká za budoucnost?

Jsem milenka ženatého muže. Co mě čeká za budoucnost?

KK

Paní Ivana nám před třemi lety napsala svůj příběh. Na vaše přání jsme ji znovu kontaktovali a zeptali se, jak se její osudy vyvíjejí dál. Když nám přišla její odpověď, vlastně jsme ani nebyli překvapeni...

Ivana (33): Pro většinu okolí jsem dominantní šéfka malé firmy, ze které mají podřízení docela vítr. Tato pověst mi vyhovuje, protože se stydím za to, jaká jsem doopravdy – submisivní naivní holka, která věčně čeká na telefonu na jediné: „Dnes večer mám volno, přijedu.“ Taková je realita, když jste milenkou ženatého muže.

Už od puberty mě víc než vrstevníci přitahovali starší kluci. Připadalo mi, že si s nimi mám co říct. Moji dosavadní partneři byli vždy starší minimálně o deset let. Teď je mi třiatřicet a muž, kterého miluju, letos oslavil padesátku. Bohužel ji slavil se svou ženou a celou rodinou. Já jsem přišla na řadu až o týden později - „na služební cestě“.

S Petrem jsme se seznámili klasicky v práci – naše firma pro něj zpracovávala reklamní zakázku. Nad návrhy jsme se několikrát sešli u oběda, pak se z toho staly večeře a po jedné z nich jsme spolu skončili u mě doma. Sex byl úžasný, co si budeme povídat – chlap po padesátce už nemá kam spěchat, nemyslí jen na své uspokojení a má spoustu zkušeností. Hned napoprvé věděl, jak na mě, a já jsem jeho kouzlu beznadějně propadla.

Věděla jsem, že je ženatý, a zpočátku jsem naše schůzky – které se staly pravidelnými – brala jako pouhé sexuální povyražení. Postupně jsem se ale do Petra zamilovala, i díky tomu, že se ke mně choval moc hezky, ne k jako pouhé milence. Je to už rok, co se scházíme, a já proti němu dodnes nemůžu říct nic špatného. Naopak, je to férový chlap a jeho žena vlastně musí být šťastná, že ho má. Na rovinu mi řekl, že se s ní nerozejde a ať od něj nic nečekám. Ale když jsem s ním, dává mi pocit, že jsem pro něj v tu chvíli jediná, a snaží se, aby společně strávený čas byl jen náš.

I přesto si ale často připadám v podstatě jen využívaná. Nemůžu si po večerech plánovat vlastní program – jen sedím doma a čekám, jestli zavolá. Nikdy neví předem, zda bude mít čas a možnost být se mnou. Jeho manželka nic netuší a on se důsledně snaží, aby to tak zůstalo. Neví o nás ani nikdo z mých přátel. Tvářím se jako zaměstnaná kariéristka, která všechen čas věnuje práci a občas si najde někoho pouze pro jednorázové uspokojení. Divím se, že mi to všichni věří, protože samotné mi připadá, že jsem čitelná jako kniha.

Poslední dobou čím dál víc přemýšlím o budoucnosti, rodině, dětech, a vím, že s Petrem se ničeho podobného nedočkám. Zároveň ale nemám sílu ho opustit – miluju ho a ve všem je pro mě ztělesněním muže, jakého si po svém boku představuju. Už jsem uvažovala i o tom, prozradit vše jeho ženě, samozřejmě anonymně. Byla by tu pak naděje, že se jejich manželství rozpadne. Mají už dospělého syna, a tak přece není důvod, proč by spolu měli zůstat napořád. Ale nemám k takovému kroku odvahu – hlavně proto, že by Petr určitě poznal, kdo naše tajemství prozradil. A pak už by se mnou třeba nechtěl být. Nevím, co mám dělat.

Podle dopisu čtenářky Ivany (33) z Pardubic

Červenec 2015: Krátce poté, co nám paní Ivana napsala svůj příběh, se s Petrem rozešla. Dokonce si našla rychle normální vztah (začala chodit jedním ze svých zaměstnanců). Bohužel jí však nová láska příliš dlouho nevydržela. Po roce byla zase sama. V ten moment jí do života opět vstoupil Petr. Ivana se sice zprvu bránila, nechtěla obnovit poměr se ženatým mužem, ale nakonec s Petrem zase začala chodit. Petrův postoj se nezměnil. Nechce se rozvést, nechce založit další rodinu. Ivana si uvědomuje, že její biologické hodiny tikají a že má nejvyšší čas počít dítě. Ivana se tedy ocitla ještě v horší situaci než před třemi lety, protože čas neúprosně běží a ona by po dítěti velmi toužila. Všechnu svou energii tedy investuje do své práce, firma se po krizi vzpamatovala a začala velmi dobře prosperovat, alespoň z této věci může mít momentálně radost.

Autor: KK
 

Články odjinud

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!