Když chcete sex víc než on | e15.cz

Když chcete sex víc než on

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máte na sex větší chuť, než váš partner? Čím to je a co s tím?

 Ležíte v posteli a díváte se spolu na nudný film. A tak vás napadne, jak nudu zahnat….začnete vašeho miláčka hladit po zádech, žmoulat jeho ušní boltec a vsouvat ruku pod jeho kalhoty od pyžama. Zkrátka vysíláte jasné signály k tomu, abyste se milovali. On se ale obrátí na bok s tím, že by raději šel spát. Vy se uraženě otočíte na druhý bok a místo přání dobré noci jen něco zabručíte. Co se stalo, vždyť byl vždycky tak vášnivý a rád se miloval, ale poslední dobou se chová jako vyměněný. Vždyť přeci nejste žádná nymfomanka, ale odmítá vás stále častěji. Je na čase odhodit vaši uraženou ješitnost a začít pátrat po důvodech. Ty mohou být následující:

1) Je toho na něj moc
Pokud se na něj valí problémy v práci, má spory se svým šéfem, má příliš mnoho práce, ke všemu ještě například finanční problémy, nezvládá platit leasing, jen těžko se od těchto problémů odpoutá po příchodu domů. Sice vás má rád a vzrušujete ho, ale nedokáže se prostě na milování soustředit, protože má v hlavě zkrátka spoustu jiných věcí. Jistě, mohl by se vám s nimi svěřit, myslí si ale, že muž má být silný a všechno zvládat, a proto se stydí říct vám, co ho trápí. Raději to řeší tím, že se prostě otočí na bok a mlčí.

2) Je vám jedno, jak vypadáte
Bylo by sice krásné, kdyby se lidé přitahovali jen proto, že mají hodnou a citlivou duši, ale přiznejte si, tak tomu prostě není. Ať už si to přiznáme nebo ne, lidé si přitahují také proto, že se jeden druhému líbí i fyzicky. Je tedy možné, že pokud se zamiloval do milé a přitažlivé ženy, ze které se postupem času stala úplně jiná, která o sebe nedbá, přibrala 25 kilo a neví, co znamená slovo kadeřnice, může se pak zkrátka stát, že už ho nepřitahuje jako dřív a sexuální život už není tak aktivní, jako byl dřív.

3) Nešlápla jste mu na kuří oko?
Možná, že si toho nejste ani vědoma, ale něčím jste ho rozčílila a naštvala. Řeší to tak, že mlčí a trestá vás svým nezájmem. Bylo by samozřejmě nejlepší, kdyby vám řekl, co se stalo, čím jste mu ublížila a proč se na vás zlobí. Zapřemýšlejte, co se mohlo stát a pokud na nic nepřijdete, nezbývá, než se prostě zeptat. Pokud si všechno vyříkáte, je to v pořádku (a možná pak přijde na řadu i usmiřování milováním), ale jestliže zarytě mlčí dál, nedá se v tu chvíli nic dělat. Dejte mu čas a promluvte si o tom později. Řekněte mu, že vás jeho přístup k vám trápí, že chcete vědět, co ho užírá a pomoct to nějak vyřešit, což jde ale těžko, pokud vám neprozradí, o co jde.

4) Příroda to tak zařídila
Dalším důvodem může být to, že je zkrátka „nastavený tak“, že nepotřebuje sex tak často jako vy nebo jen má období jakéhosi útlumu. Můžete se pokusit v sexu různě experimentovat a zkoušet nové věci, ale je docela možné, že jeho sexuální apetit je prostě malý (to ale nemá nic společného s tím, že by vás neměl rád, nebo jste ho nevzrušovala). V tomto případě nezbývá, než se s tím smířit, pokud byste ale nebyla v tomto vztahu šťastná, musíte zvážit, jestli v něm zůstat.

5) Už vás nemiluje
Tak už to zkrátka někdy chodí, lidé se prostě přestanou mít rádi. Je možné, že sbírá odvahu, jak vám říct, že už je mezi vámi konec, nebo si prostě našel nějakou jinou ženu. Promluvte s ním, zjistěte, jaká je situace a pokud se vaše obavy potvrdí, nezbývá, než vztah rychle ukončit, protože byste se zbytečně trápila.

Základem každého kvalitního vztahu je fungující komunikace mezi partnery. Jen těžko se dají řešit problémy a potíže, pokud jedna strana neví, co trápí toho druhého. Pokud někdy vázne a vy nevíte, co se děje a v čem je problém a pokud partner mlčí a nemá se k tomu, aby vám podal vysvětlení, vyhněte se větám: „Musíš mi říct teď hned, co se děje, nebo je konec“, ale snažte se spíše navodit příjemnou a kamarádskou atmosféru, udělejte mu například masáž, při níž se partner uvolní a bude lépe naladěn ke komunikaci.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video