Mužský G-bod | e15.cz

Mužský G-bod

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ženy mají svůj G-bod, jehož drážděním zažívají pocity více než příjemné. Ovšem ani muži nejsou o nic ochuzeni, i oni mají svůj G-bod.

Mužský G- bod
Pod pojmem mužský G-bod rozumíme mužský vnitřní orgán- prostatu, který nalezneme v místě těsně pod močovým měchýřem.  Pokud začnete s jeho drážděním, přivodíte partnerovi podobné pocity, jako zažívají ženy při stimulaci jejich dobu G. Muži jsou často velmi překvapeni, jakéže místečko jste to objevila, protože často nemají o tomto svém centru rozkoše povědomí. Přitom prostatu zanedbávají až do té doby, než jim začne působit problémy jako infekce nebo další poruchy, přitom je to ale zdroj více než příjemných prožitků. Je zde totiž shluk soustavy velmi citlivých nervů a je to místo, kde dochází k sekreci při ejakulaci.

Další erotogenní místo
Stejně jako ženský G-bod tak i prostata jsou stejné v tom, že jde o citlivé erotogenní místo ukryté uvnitř těla. A protože samy ženy nejlépe ví, jaké prožitky zažívají, když jim partner stimuluje jejich G- bod, měly by se i ony naučit techniku, kterou nejlépe provádět dráždění prostaty. Jak na to?

Jak stimulovat?
U kořene varlat leží malé neochlupené místo, tzv. perineum a tlak v této oblasti se pak přenáší rovnou na prostatu. Znamená to tedy, že pokud budete masírovat tuto oblast, zároveň se ,i když nepřímo, dotýkáte i jeho bodu G. Vzrušení partnera znásobíte, jestliže mu budete při stimulaci perinea zároveň masírovat i jeho penis. Perineu se můžete věnovat také při některé z poloh, například tehdy, když jste k partnerovi zády. Také intenzitu jeho ejakulace zvýšíte, pokud mu těsně před vyvrcholením zatlačíte na tuto oblast.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video