Na vlnách vášně: 6 nejlepších erotických stolních her | e15.cz

Na vlnách vášně: 6 nejlepších erotických stolních her

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
I dospělí si rádi hrají. Vybrali jsme pro vás 6 her, které vám zaručí zábavu nejen za douhých zimních večerů...

Někdy stačí opravdu málo aby váš milostný život získal znovu „šťávu“. Pokud potřebujete Vrátit do vašeho vztahu erotické jiskření, vylepšit předehru nebo jen rádi experimentujete a bavíte se, stolní erotická hra může být tou správnou volbou. Hra vás donutí odhodit zábrany a odvázat se! Vybrali jsme pro vás šest erotických her, které dodají romantickému večeru ve dvou zcela nový rozměr.

Kámasútra aneb, co jste si vždy přáli zažít

Kámasútra trochu jinak. Při téhle verzi „bible sexu“ se zaručeně zasmějete a pobavíte. Hra Kámasútra aneb, co jste si vždy přáli zažít má dvě verze - soft a hard - záleží jen na vás, na kterou si troufnete, lze je i kombinovat.

Kamasútra aneb, co jste si vždy přáli zažítAutor: Ženy - E15

Hra obsahuje 2 herní plány (soft a hard verze), dřevěné figurky, kostku, skládací obrázky s veselými obrázky z erotického života partnerů, karty s polohami a karty s odvážnými herními úkoly.

Svlékací poker

Udělat z oblíbené karetní hry nevázanou zábavu není vůbec složité. Základním předpokladem hry však je, že všichni hráči musejí znát pravidla, takže doporučujeme dnes velmi oblíbenou variantu texas hold'em, která je jednoduchá k naučení a zábavná sama o sobě.

Každý hráč na začátku hry obdrží určité množství žetonů a hra pak probíhá jako v normálním pokeru. Pokud však hráč přijde o všechny své žetony, je mu umožněno si dokoupit žetony výměnou za to, že si odloží jeden díl oblečení…

KamaPokerAutor: Ženy - E15

Pokud vám tato hra připadá málo „rajcovní“, existuje také její erotická verze, takzvaný KamaPoker, ve kterém svlékacím kolem teprve všechno začíná. Hra obsahuje 48 speciálních žetonů a 52 karet s polohami z kámasútry. Když budete vyhrávat, můžete si vybrat, které aktivity s partnerem či partnerkou za odměnu vyzkoušíte!

Francouzská hra lásky

Stolní hra, která vás postupně dostane do varu. Pravidla jsou jednoduchá - každé políčko na herním plánu je jeden úkol, který musíte plnit.

Francouzská hra láskyAutor: Ženy - E15

Hra postupně graduje a úkoly jsou čím dál tím víc erotičtější. Hra obsahuje herní plán, dvě figurky, hrací kostku a návod v českém a slovenském jazyce.

Harašeníčko!

Harašeníčko je desková hra pro 2- 8 hráčů s klasickým postupem – během postupu figurky po herním plánu si hráči berou karty a plní různé „zajímavé“ úkoly nebo dávají fanty.

HarašeníčkoAutor: Ženy - E15

Základní varianta hry se hodí např. pro odvážnější párty, varianta hard core pak může být zajímavou erotickou hrou pro dva, kteří si např. chtějí zpestřit milostnou předehru. Hra obsahuje oboustranný hrací plán s verzemi hard core a klasik, 62 karet s úkoly, 8 figurek v různých barvách, hrací kostky a návod ke hře.

Extra tip redakce: Jako “rozjížděč“ zábavy kupř. na domácím mejdanu můžete zkusit Předávání ledu. Pravidla jsou zcela jednoduchá. Hráči sedí okolo stolu, některý z nich vyjme ústy z nápoje kostku ledu a pošle ji dál. Hrát se může dvěma způsoby: rigidním (kostka se předává člověku vlevo nebo vpravo od sebe bez ohledu na pohlaví) nebo volným (předá se komukoli).

ROZKOŠ - Erotická hra pro dvojice

Desková hra ROZKOŠ si klade za cíl proměnit vaše nevyslovená přání ve skutečnost, zbavit se zábran, užít si milostného dovádění a poznat svoje i partnerovy touhy. Partneři zapisují na lístečky své erotické fantazie a přání.

hra RozkošAutor: Ženy - E15

Během hry pak po stoupnutí na určité políčko z těchto lístečků losují a musí splnit partnerovo přání. Hra obsahuje hrací plán, dvě hrací kostky, balíček 24 karet, pštrosí pírko, zápalky, vonné svíčky a pravidla hry.

Kostky lásky

I obyčejná hra v kostky může být hravým a erotickým způsobem, jak vrátit do ložnice zábavu. Erotická verze hry v kostky místo obvyklých teček zobrazuje sexuální polohy, varianta se dvěma kostkami navíc určuje místo, kde máte daný úkol provést.

Erotická kostkaAutor: Ženy - E15

Existují také kostky, které navíc ve tmě svítí, takže během vašich erotických hrátek můžete mít zhasnuto.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video