Namasírujte si svého miláčka | e15.cz

Namasírujte si svého miláčka

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Masáž přináší příjemné uvolnění, odstranění napětí a pokud je součástí milostné předehry, tělo bude mnohem více vnímavější ke všem slastem, které po ní budou následovat.

Není masáž jako masáž… Jinak budete masírovat partnera, který bude mít ztuhlé krční svaly a jinak toho, kterého budete chtít vzrušit a naladit na milostnou vlnu. Řekněte partnerovi, o jakou masáž jde, řekněte mu o tom, co po ní bude následovat, klidně mu vyprávějte, že ho masáží chcete rozpálit a vzrušit…o to pak bude masáž a následný sex lepší.

Partner, kterého budete masírovat, by měl být pohodlně uložen. Masáž bude mnohem příjemnější, pokud bude i příjemné prostředí a atmosféra. Udělejte proto tlumené osvětlení, zapalte vonné svíčky, pusťte hezkou hudbu.

Olej, který budete používat, nejdříve zahřejte v dlaních. Masírujte postupně celé tělo a měňte techniky masáže. Používejte:

  hlazení: hlazením roztírejte pomalu olej
mnutí: lehce pokrčte prsty a mněte partnerovy svaly
sekání:hroty dlaní jemně, ale rychle sekejte postupně po celém těle
bubnování: prsty vklepávejte masážní olej
valchování: prsty dejte v pěst a opírejte se jimi do partnerova těla

Ať už budete masírovat jakýmkoliv způsobem, vždy to musí být partnerovi příjemné. Zeptejte se ho proto, jaký tlak máte vyvíjet, jestli není příliš slabý nebo už mu naopak působíte bolest.

Masáž můžete začít například tím, že se zaměříte na partnerovu hlavu…jemně mu prstky masírujte spánky, čelo, bradu, pohlaďte mu obočí, rty. Poté se partner obrátí a vy můžete pokračovat krční páteří a rameny. Pořádně promasírujte krční obratle, ramena a pomalu přejděte na záda. Postupujte od hlavy a hezky pomalu, až k partnerovým hýždím…a tady se chvilku zdržte. Zajíždějte pomalu až na stehna, lehce mu rozevřete nohy a zajíždějte mu mezi ně.

Pak postupujte k chodidlům a postupně promasírujte jeden prst po druhém. Uvolněte kotníky rotačním pohybem a když budete hotovi, obraťte partnera na záda…a můžete pokračovat, respektive přejít k tomu, proč celé masírování vlastně vzniklo.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video